SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka)

2 posters

Goto down

Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka) Empty Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka)

Příspěvek pro Lanie Mon Oct 12 2015, 17:59


Jak uspokojit ženu? - Nechci vám, pánové, kecat do 'práce', ale je dost možné, že to děláte blbě. A třeba ani nevíte, že to děláte blbě, protože prostě není žádný způsob, jak byste to mohli zjistit. To byste se divili, kolik procent žen předstírá orgasmus. Už jste někdy narazili na nepříjemnou učitelku? Já ano! Smile

Tuto knížku jsem koupila nedávno a zhltla ji za 2 hoďky. Teď ji má někdo půjčenou, ale jakmile ji dostanu zpátky, mohu ji znovu půjčit. Je tu totiž popsaná jedna docela dobrá technika. Už slyším, jak říkáte: Já mám svoje postupy a fungujou. No to jste celí vy, chlapi! Ješitní. Proč si nenechat poradit? Budete spokojení vy i vaše partnerka.

Takže jakmile dostanu knížku, můžu ji znovu půjčit, ale jak to udělat, abychom neporušovali autorská práva? Je možné ji naskenovat do pdfka, nahrát na Ulož.to a zaheslovat? No a kdo si ji bude chtít stáhnout, napíše mi o heslo, right? Já aspoň budu mít přehled o tom, kdo má zájem se naučit něco nad rámec školních povinností. Smile Je možné to takto udělat?

Jak říká jeden můj kamarád: Na soulož, až se budou hory zelenat! Smile Smile

PS: Pokud bych takto měla porušovat autorská práva, tak to tedy uděláme jinak no...

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka) Empty Re: Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka)

Příspěvek pro Lanie Mon Oct 12 2015, 20:34

Tak, celá akce se ruší, je to nelegální. Takže si tu knížku kupte. Smile

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka) Empty Re: Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka)

Příspěvek pro Lanie Wed Oct 14 2015, 20:28


Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka) Empty Re: Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka)

Příspěvek pro Thomasos Thu Oct 15 2015, 00:34

Ježiš tak nám to popiš ve zkratce ne, my muži nejsme jen ješitní, ale nechce se nám vyhazovat prachy za něco, co můžeš napsat v jedný dvou větách, tomu říkám: pragmatičnost tongue

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka) Empty Re: Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka)

Příspěvek pro Thomasos Thu Oct 15 2015, 00:36

Ona napsala dokonce knihu, jak uspokojit muže. Ale že by na to byla potřeba celá kniha? Smile

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka) Empty Re: Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka)

Příspěvek pro Lanie Fri Oct 16 2015, 19:05

Dobrá tedy. Je to něco jako když ji hladíš přes kalhotky. Když jsi s ní v posteli, předehra, ok, no a pak nesmíš prostě hned dovnitř, ale místo toho jen přejíždět penisem po klitorisu, velice JEMNĚ, to ji vyburcuje do závratných výšek (hloubek Smile ), a bude chtít, abys už šel dovnitř, tak NESMÍŠ! Nesmíš a nesmíš, a musíš pořád dělat toto a takto ji mučit. Můžeš dovnitř až když jí začne orgasmus, to už je pak velice rychlé. A bude po tobě toužit úplně moc! Smile

A pak tam psala o tom, že frigidní žena neexistuje, že jsou jen neschopní milenci. Mno když si vzpomenu na jednoho muže, dobře debila, tak sice ví, co se stalo v roce 1968, ale jak uspokojit ženu, to neví. Špatné, velice špatné.

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka) Empty Re: Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka)

Příspěvek pro Thomasos Fri Oct 16 2015, 19:33

Co je to zač, ten "debil"? Smile Studuje sexuologii nebo gynekologii? Smile

Jinak každej chlap se od předešlejch ženskejch naučí něco jinýho, protože něco jinýho chtěj. Tož tak

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka) Empty Re: Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka)

Příspěvek pro Lanie Fri Oct 16 2015, 19:58

Ne, dělal ekonomku. To víš, děsně chytrej, inženýr. Very Happy Ale hlavní důvod, že ho teď nemusím bude asi ten, že mě vojel a odkopl. Žena se s ním rozvedla, protože jim to nefungovalo v sexu a on, místo aby to řešil s ní, si hledal různé děvky na sex. Very Happy A víc už tady psát nebudu. Smile Smile

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka) Empty Re: Naura Hayden: Jak uspokojit ženu (Knížka)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru