SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znovu od začátku?

+3
Anderson
SomeoneCZ
Katsushiro
7 posters

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Mar 29 2012, 12:02

Klid. Bývalá Tě podvedla, takže ta měla zájem jistý. Naproti tomu, Ty jsi byl postaven před hotovou věc. A namísto toho, abys o ni usiloval, jsi dokázal, že Tě okolí vnímá víc v pohodě. To ona nedokázala. Takže bych se na Tvém místě vůbec netrápil tím, že o ni je zájem a někoho má.

Navíc, když se okamžitě nežene do dalšího vztahu, inteligentní slečna si pomyslí, že to máš v hlavě srovnané. Pravda, sice Ti ji to nesbalí, ale teď by to stejně nemělo moc smysl zkoušet.

Nebal proto, že si připadáš jako vůl, zatímco o ni je zájem a někoho má. Bal, až o budeš mít zájem o holku, kterou bys balil.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Thu Mar 29 2012, 17:25

Takže tím myslíš, že na tom nejsem až tak špatně, jo? :-D Tak snad jo, ono nakonec, když o mě měly holky občas zájem do rozchodu, proč by nemohly mít potom, že jo... :-D

Tak moc díky za radu a za pár dní se určitě zas ozvu :-D

P.s.: Zabýval jsi se někdy balením v klubech atd, něčím čistě "na jednu noc"?

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Mar 30 2012, 13:17

Ad PS: Nebyl důvod. Když už se s Tebou chce nějaká vyspat na jednu noc, dá se logicky čekat, že už ji nemusíš přesvědčovat. Stačí s ní souhlasit (ujistit ji svým chováním, že to vidíš stejně) a nezkoušet žádné "pokročilé taktiky". Těmi to max. zvoráš. Hlavně nepředpokládej, že to dělá pro Tvé baličské schopnosti, osobnost, nebo modré oči. Prostě to chce.

Obecně, když s Tebou žena chce mít sex, a to teď, je to na jejím chování patrné, a chce od Tebe akci. Buď to včas pochopíš a na úvod dáš ruce kam chce, anebo.... mno... nebo skončíš s dotazem na fóru Wink

Hlavně si rozmysli, do čeho jdeš.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Fri Mar 30 2012, 17:49

OK, takže myslíš v klubu / na akci prostě přijít s tím, jestli by nešla tančit, chytit kolem pasu a pokud vidím, že jí to není nepříjemné / že se nenudí, tak jí prostě dát pusu atd?

Ok, dám si bacha, i když, tohle bude stejně aktuální nejdřív za ty 2 měsíce, teď není na diskotéky čas a upřímně, pořád ani nálada... Jakoukoliv holku mě napadne oslovit, hned si vzpomenu na bývalou, což není dobré, tak to bude chtít ještě asi fakt klid :-D

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Apr 04 2012, 14:46

Tak se to nějak zlomilo a už si připadám dost v pohodě (když s ní přímo jsem, zamrzí mě to, ale jinak už na ni nijak zvlášť nemyslím), tak jsem si říkal, že zkusím nějakou oslovit... Byl jsem se 2x "jen tak" projít venku... A vůbec žádnou věkově odpovídající jsem nepotkal Very Happy Nějspíš to bylo tou zimou v posledních dnech, každopádně venku málo lidí a věk cca 50+, kolem 19ti ani jedna Very Happy

Jinak už se to vůbec uklidnilo, s tou holkou co mě označila za despotu, jsem se teď bavil a nedalo mi to, se smíchem jsem se jí zeptal, jestli jí ještě pořád připadám moc despotický na to, aby se mnou šla na bazén a ona se smála taky a divila se, že si to ještě pamatuju a bez problémů jsme se domluvili, tak jdeme dneska (zájem o vztah tady absolutně nemám, ale jako kamarádka je v pohodě, navíc, chodit plavat sám je nuda Very Happy).

Jinak jsem si začal psát se známou přes FB, s tou jsem se viděl jen jednou před cca 2ma lety, kdy jsem ji potkal na lyžích a vzal si číslo, když byl porouchaný vlek (jo, tehdy jsem byl zadaný a sebevědomý a navíc to byl přesně ten pocit jakože "jo, teď to jde" Very Happy - tohle jde natrénovat?) a pak jsme si psali jen občas. Nicméně jsme domluvení, že za ní za 2 týdny sjedu, tak uvidíme co z toho bude...

A to je zatím asi všechno, s dalšími otázkami/výsledky se budu hlásit průběžně Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Apr 04 2012, 19:06

Jo, Katsushiro, co jsem Ti psal na začátku? Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Apr 04 2012, 22:56

Myslíš tím, že už ze mě opadá ten "zoufalecký look" nebo je to odpověď na ono "trénování"? Very Happy

Jinak ten dnešek byl pro mě každopádně krok dopředu, aspoň jsem byl po 3 měsících někde čistě jen s holkou a ne se skupinou a připadám si zas normálně Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Sat Apr 07 2012, 20:57

Tak se mi sama od sebe ozvala známá z Ostravy s tím, kdy přijedu a že ona má čas vždycky (je tam na střední). Pochybuju, že by tady z toho něco bylo, má přítele cca 3 měsíce, ale předtím tam stopro přitažlivost byla (v létě jsem se s ní seznámil, když jsem šel na chatu od busu, tam se se mnou začla bavit sama na cestě a další den jsme šli ven a přímo mi řekla, ať se s ní vyspím, což jsem odmítl s tím, že jsem zadaný - v iluzi, že mám věrnou partnerku jsem zůstal fakt jen u konverzace Very Happy ) a i teď zmínila něco ve smyslu, že škoda, že jsem se nerozešel o 2 měsíce dřív...

Jinak už se cítím fakt dost v klidu, myslím, že bych v pohodě zvládl i nějaké to oslovení na ulici, ale jak už jsem říkal, je zima a venku je lidí fakt minimum (malé město, no.. Very Happy), tak se to snad zvedne v dalších měsících Very Happy

A teď, když už sem na tom líp, myslíš, že bude lepší těm "známým od vidění" napsat, ať vím, na čem jsem nebo to prostě nechat plavat s tím, že je možná někde potkám? Objíždět okolí kvůli "náhodnému" setkání se mi nechce Very Happy A tuhle otázku myslím včetně těch, které to nejspíš vůbec nečekají, jako jsou třeba i spolužačky od ex... Říkám si, že když budem maturovat, tak už je to stejně jedno, tak že bych to prostě zkusil Very Happy

P.s.: A veselé Velikonoce přeju ;-)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Apr 10 2012, 16:30

Jak už jsem to napsal někde dřív, bal, až o tu danou budeš mít zájem. Nebal kvůli tomu, že už je to stejně jedno. Jinak taky třeba spadneš zpátky na začátek, až se dočkáš řady odmítnutí, protože Tvoje přitažlivost pro okolí nezávisí na termínu maturity.

PS: Kdybys byl lékař a radil někomu podle nejlepších poznatků vědecké medicíny, tj. toho co objektivně funguje, jakou bys měl motivaci pokračovat v léčbě, když by Tvůj pacient zároveň ještě koketoval s alternativní medicínou?

U mě by opadla, protože je to pak marná práce, snažit se napravit chyby jiných, a ještě nést odpovědnost za následky nezodpovědného chování pacienta.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Apr 10 2012, 16:53

Tak jo, o jednu z nich bych měl fakt zájem, jen by mě zajímalo, proč myslíš, že pokud bych nějakou zkusil "vytáhnout" ven bez velkého zájmu, že to bude neúspěšné, resp. méně úspěšné než když o ni zájem mám?

Jinak jsem tvoje rady rozhodně nechtěl nijak znevažovat a pokud jsem se tě nějak dotkl, omlouvám se. Jen jsem si říkal, že pokud oslovím více dívek, měl bych mít větší šanci na to, že některá půjde ven a tímpádem i více praxe a úspěchů...

Jinak největší "naděje" vkládám v tento víkend, kdy bych se měl za onou známou z FB stavit, tak uvidíme co z toho bude...


Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Apr 11 2012, 17:56

Má-li zkušenosti, a že už je nejspíš mít bude, tak ve Tvém chování pozná rozdíl mezi snahou ze zájmu a mezi snahou o hru. A podle toho se pak na Tebe bude dívat. Proto říkám, abys ji balil, až o ni budeš mít zájem.

Když oslovíš více dívek, tak budeš mít větší šanci, pokud si to mezi sebou nestihnou říct. Jinak budeš vypadat jako sériový oslovovač, což není atraktivní. Plus musíš být schopný unést řadu po sobě jdoucích odmítnutí, protože to je reálná varianta, které se můžeš dočkat.

S příkladem lékaře jsem chtěl říct, že si tohle musíš uvědomit a nehledat kličku okolo.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Apr 11 2012, 18:26

Ok, tak zatím zůstanu u toho víkendu a zbytek uvidíme, ty ostatní ze školy teda kontaktovat nebudu, maximálně jednu a to až ji potkám mimo školu Very Happy

Jinak myslím, že ty odmítnutí by mi teď až tak nevadily, sebevědomí se mi celkem vrací a nakonec, horší než opakovaná nevěra to už být nemůže Very Happy

Jo a zaujala mě tvoje poznámka, že "pozná, když mám zájem a kdy jde jen o hru" - to myslíš u mě jakožto ne moc zkušeného nebo to platí obecně u všech? Very Happy

P.s.: Četls knížku Jak na ženy od Baránka? Teď jsem na ni narazil a přijde mi, že to spíš slouží jako lehká inspirace a něco, čeho se člověk může "chytnout", protože ty fakt konkrétní věci si člověk stejně domyslí (snažte se být hezky ostříhaný, posilovat a být uvolněný, což získáte jen praxí...)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Apr 12 2012, 13:30

Obecně. S přibývajícími zkušenostmi to sice budeš mít snazší, ale nespoléhej se na to. Jednak "pýcha předchází pád" a jednak je žena oslovovaná častěji než muž.

Copak domyslí, ale např. ostříhaný, oholený, upravený a spol. - to Tě snad v každé normální rodině naučí rodiče.

"být uvolněný..." - jenom škoda, že nad endokrinním systémem nemáš vědomou kontroluWink Jak ses ostatně teď mohl sám na sobě přesvědčit, když ses dlouho necítil v pohodě. Nelze být uvolněný na povel. Sice tomu lze pomoci zkušenostmi a znalostmi, ale "vocaď pocaď".

Zajímavý je hlavní přínos JSŽ 2.0 alias matematický model. V kapitole "Bazální a získaná přitažlivost" říká Jednou vynulované ZP pak zůstane navždy, v lepším případě po několik let rovno 0!. JSŽ 2.0 má rok vydání 2010, The System toto tvrdil o zájmu už před rokem 2004, Teorie zájmu roku 2008 přišla s matematickým modelem za pomoci Teorie her, optimistické distribuované simulace a temporální logiky, aby to po matematické stránce dávalo nějaký smysl.

Správnost matematické aparátu JSŽ 2.0 se mi nezdá podle sdělení, že je-li získaná přitažlivost menší než 1, ztratíme zájem ženy. A je-li bazální přitažlivost menší než 1, získaná přitažlivost musí být nesmírně vysoká. Protože obě přitažlivosti násobí, vychází mi z jeho (dle mého pohledu naprosto nedostatečně definovaného) konceptu podmínka, že celková přitažlivost musí byt větší než 1. Takže vynásobíme-li si např. 0,9 ( jako bazální ) s 1,2 (získaná, malé číslo) dostaneme 1,08, což je větší než 1. O správnosti modelu JSŽ 2.0 tímto značně pochybuji (protože mi s malým číslem vyšlo udržení vztahu, ačkoliv mělo vyjít s "nesmírně vysokým" číslem). A to samé platí např. i pro 0,5*2,1 = 1,05, přičemž 2,1 též nepovažuji za "nesmírně vysoké číslo".

JSŽ 2.0 nepovažuju za užitečnou knížku.

To nejlepší, co jsem kdy pro svůj osobní život udělal, bylo, že jsem začal myslet sám za sebe. Třeba u JSŽ 2.0 si to můžeš vyzkoušet v pasážích, kde radí, co dělat, když Ti zruší schůzku. Namísto těhle úvah jsem si raději uvědomil, že žena, která mě chce skutečně vidět, schůzky neruší. Jak prosté ;-)
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Thu Apr 12 2012, 20:37

Nespoléhám, doufám Very Happy

Upřímně, tohle matematické vyjadřování mě mátlo vždycky a všude (čímž nenapadám tvoji TZ), nikdy jsem nepobral, jak matematizovat něco jako vztahy Very Happy

Napadlo mě, že bych zkoušel oslovování na ulici s anketou, přijde mi to jako celkem nenáročný způsob, který by i mohl občas fungovat a uvidím, jestli ty věci vůbec nefungují nebo aspoň trochu jo Very Happy

P.s.: Dneska mi psal kámoš, že ex má nového přítele (onen vysokoškolák měl zjevně víc rozumu než já a po chvíli se s ní rozešel) - našeho společného známého, který je zcela neoblíben a vypadá tak špatně, až jsem se musel smát. Škoda že jsemtohle všechno nevěděl dřív, ušetřilo by mi to spoustu depresí Very Happy

P.p.s.: Z tvých příspěvků mi není úplně jasné, jak se vlastně stavíš k oslovování žen a pickupu jako takovému. Ténuješ taky nějaká oslovení nebo prostě spoléháš na sebevědomí a spontánní akci? Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Apr 13 2012, 15:50

Viz nejen fórum, Pickup považuji za pseudovědu s propracovanou prezentací, zaměřenou zejména na mladé muže zklamané absencí skutečné, dlouhodobé přítelkyně.

S oslovením do ankety můžeš uspět, protože jí vlastně budeš lhát. Respektive budeš lhát i sám sobě. Víš, že kdybys za ní rovnou přišel s žádostí o číslo, tak s největší pravděpodobností neuspěješ. Už jsem tu opakoval, že je třeba být situační - na základě toho, co máte zrovna společného. Jenže tomu nevěříš. Tak vymýšlíš scénář, o kterém si myslíš, že bude fungovat, protože jí budeš lhát, že máš s ní jiné úmysly, než které jí prezentuješ (odpověď do ankety). Jenže, co se potom stane?

Co se stane, až dokončíte dotazník? To se rovnou zeptáš na číslo? A to si myslíš, že budeš mít větší šance, než kdyby ses zeptal rovnou? Spíš menší, protože ji ukážeš, že dotazník byla vlastně lež. OK, potěší ji, že o ni měl někdo zájem. Jenže Tebe zajímá, jestli s Tebou půjde na rande. A to chce větší potěšení.

Proto budeš muset v průběhu vyplňování dotazníku najít něco, co budete mít společného, aby měla na čem vybudovat svou motivaci Tě ještě vidět. Takže jsme zpátky na začátku - potřebuješ najít společné téma, a dotazník to nebude. Ten máš jenom jako berličku pro sebe, abys se s ním cítil lépe. Zkus to bez něj. Zkus se podívat, když se tu kdysi ptal Anderson.

Já vím, že to není lehké. Ale čím dřív přestaneš koketovat s těmihle guru, čím dřív začneš myslet sám za sebe, tím lépe pro Tebe.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Fri Apr 13 2012, 16:31

Ok, takže musím začít s něčím úplně novým Very Happy Jak říkám, veškeré moje zkušenosti pramenily ze zvláštnéch situací (srovnávací testy, nefunkční vlek na svahu atd...), případně z jejího zájmu a ani jedna z těchto variant bohužel není nijak častá Very Happy

Tady mi není úplně jasné, jak to udělat, když se nic neděje (prodává lístky na divadlo ,jde po ulici...), prostě když jsou to situace zcela běžné, u kterých nemám ani tušení o čem bych tak mohl mluvit ("Jé ahoj, ty jdeš na koncert Projectilu?" "ne." "Fakt ne? Vypadáš úplně jako fanynka" Very Happy Very Happy ). Kdybych vymyslel tohle, mám 90% problému za sebou...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Sat Apr 14 2012, 19:18

Tak dnešní rande proběhlo (aspoň doufám Very Happy ) dobře, po menších obtížích jsem našel i danou vesnici, dojedu ke kostelu a ona tam fakt čekala Very Happy Začátek byl super, šli jsme k ní, leželi jsme u ní na posteli, smála se, udělala mi kafe a fyz. kontak jí absolutně nevadil, spíš mi přišlo, že ho vyhledává (přisedla si tak, že se mě dotýkala nohama atd.). Pak jsem to lehce zazdil tím, že jsem připomněl, že jsem donedávna dělal kickbox, čímž jsem jí připomněl bývalého, o kterém se pak několikrát zmínila s tím, že ví že je to blbé a musí si to odvyknout (rozešli se nedávno). Jinak mi přijde, že mě lehce testovala (lehce mě popíchla s tím, že ex byl vyšší atd, já na to reagoval vždy nějakým vtípkem nebo podobnou provokací, myslím, že to bylo ok).

Jinak na závěr mě doprovodila k autu, při loučení mě rychle objala, tak jsem počkal až mě trochu pustí, chytl jsem ji za pas a dal jí 2 pusy (chtěl jsem jenom jednu, ale ta druhá byla nějak spontánní Very Happy), ona vůbec neuhla, zasmála se a šla pryč. Jinak se mezitím zmínila, že se staví za 14 dní a že mi klidně půjde pomoct vybrat kravatu a že si možná vezme minisukni, tak uvidíme Very Happy

p.s.: Včera jsem měl jít s jednou dlouholetou známou ven, byla to její iniciativa, měli jsme jít na kafe a do kina, načež ona vůbec nepřišla na čas, pak se ozvala skoro o hodinu později, jestli bych ji nevyzvedl doma, na to jsem jí řekl, že když mi nemohla ani zavolat předem, tak že nevyzvedl a nakonec jsem přesvědčil jinou známou ať jde cca půl hodiny před kinem. Tak už se asi začínám lehce zlepšovat Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Mon Apr 16 2012, 21:07

No, tak jsem se zkusil zeptat na svadeni.cz jak pokračovat (vím, jaký na to máš názor, ale říkal jsem si, že mi třeba poradí Very Happy ), ale klasicky jsem se dočkal výsměšné odpovědi ve stylu "kolik že nám to je?", tak jsem zkusil jednat sám. Včera jsem se jí neozýval (letmý kontakt proběhl jen večer po rande, kdy si hodila na fb status s mým výrokem, že nejsem zvyklý na to, že slečnám se mnou na rande teče krev a já na to reagoval, že příště vezmu kapesníčky. Na to komentovala, ať je vezmu, že se hodí), ať teda nevypadám tak moc needy, ale dneska mi to nedalo, přišlo mi hloupé najednou se jí neozývat 2 dny, když jsme předtím byli aspoň letmo v kontaktu a tak jsem jí ráno zavolal.

Z telefonu to vypadalo, že je tím potěšená, prohodil jsem, jestli jí nevolám do vyučování (se smíchem, myšleno jako vtip) a jestli by se nestavila už tenhle týden, že za 14 dnů nevím, jestli tu budu (žádný pevný termín jsme dohodlý neměli). Na to ona, že tenhle týden možná nebude mít čas (zněla jakože ji to fakt i mrzí) a do školy že právě spěchá, že se domluvíme odpoledne. Do toho jsem ještě prohodil, ať mi drží palce, že jdu k zubaři a ona, že na mě bude myslet...

A odpoledne to přišlo. Ze školy jedu k zubaři, od zubaře domů, koukám na seriál a občas na FB jestli je online. A tak jsem během odpoledne najednou uviděl, že už online asi 10min je a že má na FB zoufale depresivní status. Stejně jsem jí napsal, klasicky "ahoj, jak je?" a doufal jsem, že se chytí a odepíše něco ve stylu, že je to nanic a že jí třeba nevyšel test ve škole. Ale chyba, tohle bude něco většího, omlouvala se, že nemá náladu, že se jí něco stalo a evidentně to nechtěla rozebírat (to nechtěla ani nikdy předtím), na to jsem odpověděl, že si teda napíšem, až to bude lepší a že držím palce ať je to co nejdřív. A u toho jsem zatím skončil Very Happy Je mi jasné, že ni z toho nebylo ideální, ale nic lepšího mě nenapadlo...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Apr 17 2012, 16:50

Tak dneska ráno mi psala na pc, že ji ten včerejšek mrzí, že měla blbou náladu a ani dneska mi nepřišla o nic sdílnější. Tak jsme jen prohodili pár vět, já pak že musím jít a jestli má čas tenhle víkend, ona že neví a tak jsme se rozloučili... Tak dumám jestli se na to vybodnout nebo jí zkusit zavolat třeba za týden. A to myšlení sám za sebe zřejmě nebyl ten nejlepší nápad Very Happy
P.s.: Snažil jsem se zůstat s tou pusou do konce rande, ale teď mi přijde, že jsem to zbytečně protahoval. Pokud jsme byli u ní v pokoji, posteli nebo jinak poblíž, asi jsem jí měl dát pusu zrovna...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Apr 17 2012, 17:22

....asi jsem jí měl dát pusu zrovna...

Z odborného hladiska, ktoré je Ořech rozhodujůce, se domnívám, že slečna pracovala na úloze kontrakce vzdáleností mezi pelvis minor a os pubis Wink

Jinými slovy, proč v tom hledáš složitosti, když se evidentně chová, jako kdyby chtěla sex?

Jestli já nebudu prorok? Wink
Obecně, když s Tebou žena chce mít sex, a to teď, je to na jejím chování patrné, a chce od Tebe akci. Buď to včas pochopíš a na úvod dáš ruce kam chce, anebo.... mno... nebo skončíš s dotazem na fóru Wink

Že se teď chová odtažitě a není schopná ani navrhnout protitermín, to vypadá na následek toho, že jsi jí dal jenom pusu. A teď pozor - to neznamená, že jsi se nezachoval správně. Sice jsi nezasunul, ale na druhou stranu - chytrá holka, s Tebou zřejmě nepůjde hned na sex. Minimálně si to totiž odpustí už jenom s ohledem na riziko sexuálně přenosných nemocí. A navíc, pokud by o Tebe měla skutečně osobní zájem, tak by Ti za tohle "nepřistřihla křídla".

Podle dostupných informací tahle slečna nejspíš hledala povyražení.

Jestli to budeš ještě chtít zkusit, tak jí sebevědomě zavolej, a řekni jí termín schůzky. Plus vyber nějakou atraktivní lokalitu.

Ohledně svadeni.cz, sám jsi viděl, že Ti jejich rady byly platné jak mrtvému zimník.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Apr 17 2012, 17:36

Achjo, tohle je taky složité jak blázen Very Happy

No, upřímně, s touhle by mi nevadil ani ten sex Very Happy Jinak, zvažoval jsem, že "začnu" dřív, ale přišla mi ne úplně uvolněná, s tou vzpomínkou na bývalého to bylo fakt blbé, tam se mi zdálo, že je furt taková 50/50 a že neví, co by chtěla... Teď bych si za to nakopal, vždyť bych na tom byl nejhůř stejně jako teď Very Happy

Osobně si jinak myslím, že se jí fakt něco stalo a je rozhozená (čímž netvrdím, že o mě jinak má nějaký zájem Very Happy)

Ok, a kdy tak? A co bych tak měl rámcově říct? Navrhnout termín za 14 dnů a ať přijede, nebo mám přijet já? Very Happy Nic atraktivního mě nenapadá...

Jo, to jsem viděl, ještě jsem tam dnes dotaz doplnil, tka jsem zvědavý s čím se ozvou, ale myslím, že to už je jasné Very Happy

P.s.: Příště nebudu zdrženlivý ani náhodou, přece jen "přepálit" to, mi přijde lepší než tohle Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Apr 18 2012, 18:16

Katsushiro, čím myslíš? Mozkem, nebo něčím v rozkroku? Místo toho, abys se pořádně zamyslel nad tím, co stalo a jak bys se mohl poučit, tak Tvá jediná otázka se de-facto týká toho, kdy jí zavolat a co jí povědět.

1. Tvoje domněnky, že se jí něco stalo že nebyla uvolněná vzpomínkou na bývalého, ukazují, že neuvažuješ střízlivě. Kdyby nebyla uvolněná, tak si Tě nevezme do postele. Teď jsi, po jejím odmítnutí, připraven znovu poslušně přiběhnout, kdyby jen naznačila... Než jí budeš volat, tak se vzpamatuj.

2. Až se vzpamatuješ, tak nebudeš řešit, kdy zavolat a co říci. Nebo jsem Ti snad říkal, co a kdy jí máš říkat, když jste si domluvili tuhle víkendovou schůzku?

3. Pokud Tě žena na rande pozve domů, je značně (až téměř jistě;-) nepravděpodobné, že by nechtěla sex. Opakuju - musíš se chovat jistě a poznat to. Jen to hlavně neber jako důvod něco "přepálit". Prostě se chovej jako normální chlap, ne jako trouba, který se bojí dotknout květinky, protože by ji tím mohl odradit.

4. Když víš, že Ti tam nic užitečného neporadí, proč se tam ptáš? To čekáš, až Ti tam někdo z nich řekne něco, co bys chtěl slyšet, abys to hned mohl s uklidněným svědomím vyzkoušet? Viz příměr s lékařem. Když už si chceš nechat radit na takových webech, tak si důkladně prostuduj článek Sebenaplňující se proroctví.

Tu diskuzi jsem si tam totiž prošel, a nelíbí se mi nejen na ní jedna zásadní věc. Kdokoliv se zeptal, tomu vždy řekli, že to udělal špatně. A i když jsi neudělal všechno správně, tak jsi v předchozích příspěvcích viděl, že bylo i co pochválit.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Apr 18 2012, 23:40

Jo, asi to fakt byla trochu unáhlená reakce Very Happy

Poprvé to bylo jiné v tom, že jsem reagoval na "původní" slib, který jsem kdysi řekl a to, že se za ní stavím. Teď mě napadá maximálně ta blbost s nákupem kravaty (kterou si fakt budu muset koupit) + třeba to, že zajedem do nějakého většího města, projdem se, skočíme na jídlo a pak ji třeba vezmu na chatu nebo ji doprovodím domů (ber s nadsázkou, zatím fakt nevím, kam ji vzít) Very Happy

No, je jí necelých 18 a i proto bral jsem to původně jen jako vtip (rozhodně to nebylo tak, že by se po mně plazila a já se tvářil jakože tam nejsem Very Happy), že by mě holka na prvním rande táhla na sex mě ani nenapadlo (s bývalou mi bylo u prvního sexu čerstvě 16, takže to proběhlo asi jako: "Když už jsme na chatě, nezkusíme sex?" "Co? Tak jo..." Very Happy) a jak říkáš, taky jsem se obával, že kdybych ji začal líbat atd zrovna tam, odmítně mě a budu za idiota (vidím, že to jsem až teď Very Happy).

Doufal jsem, že mi třeba něco přínosného přece jen řeknou...

Nejspíš máš pravdu, zůstanu jen tady Very Happy

O dalším postupu budu informovat, zavolám jí až v pondělí, těch pár dnů už je jedno a ať je to teda aktuální na ten příští víkend...

A na závěr, mohl bys mi trochu pomoct s tím oslovováním (vidím, že to bude chtít další objekt, tady už to moc nadějně nevypadá Very Happy)? Nemám už ani tak trému, spíš prostě nevím, co bych jí asi tak měl říct, abych ji zaujal... Vím, že říkáš, že se má čerpat inspirace z okolí a společných vlastností, ale když nějakou vidím, nic takového mě nenapadá Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Apr 19 2012, 17:57

Jj, proto jsem taky odvěď napsal takhle, aby o tom nevznikly pochybnosti.

Nekomplikuj to vymýšlením bohatého programu, co dělat na rande. Stačí něco jednoduchého. Být jí přes 18, uvažoval bych o pozvání na víno. Zkus něco takového úměrně vašemu věku. Tedy hlavně jejímu.

U téhle je to těžké povědět na základě takové diskuze. Nedělá to z osobního zájmu. Takže záleží na tom, kolik a jakých má jiných nabídek. Tohle je proměnná, kterou neznám, takže neodhadnu.

Ohledně oslovení:

a) pokud to děláš, okamžitě přestaň číst návody jak na to, zejména těch údajně profesionálních baličů.

b) neexistuje univerzální návod, není konkrétní věta, která Ti zaručí úspěch

c) pokud má zájem o seznámení, tak Ti pomůže, i kdybys jí oznámil tu nejsamozřejmější věc na celém světě

d) na úvod pozdrav a zeptej se na něco, co souvisí s její aktuální činností

Viz seznam literatury, sežeň si [84] a prostuduj si pak i sekci "romance".
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Thu Apr 19 2012, 18:31

Víno by bylo úplně dokonalé (proč mě to nikdy nenapadlo? Very Happy), je to zároveň jeden z mých "koníčků" a ovocná vína sám dělám, takže bych mohl působit jako "znalec" Very Happy Jinak mě tak napadá, jestli spíš mám dojet já za ní nebo ji zkusit přemluvit ať dojede ona, popř. nějaký kompromis. Upozorňuji, že je z malé vesnice, kde ty spoje fakt moc nejsou Very Happy

Tím, že to nedělá z osobního zájmu myslíš co? Jakože se s ní můžu maximálně vyspat, ale na vztah to nebude?

Takže jsem celé roky dělal defacto všechno špatně Very Happy Takže myslíš, že stačí úplně cokoliv jako "Ahoj, ty taky hráváš divadlo, nebo jen vypomáháš s lístkama jako externista? Very Happy", bez jakékoliv vědy typu "nezačínejte větu NE" nebo "začínejte informací o sobě a až pak pokládejte otázku"? A jak se pak stavíš k "tréninku" oslovení?

Ok, mrknu na to ;-)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 2 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru