SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proč pickup a né teorii zájmu

2 posters

Goto down

Proč pickup a né teorii zájmu Empty Proč pickup a né teorii zájmu

Příspěvek pro Geniální Vlk Mon May 16 2011, 18:29

SomeoneCZ často prezentuje argumenty proti pickupu. Je na čase podívat se, v čem pickup teorii zájmu nepopiratelně předčí.

Menší specializovanost
Teorie zájmu se soustředí jen na LTR. Pickup je neopomíjí, ale věnuje se i jiným věcem.

Je si z čeho vybrat
V rámci pickupu existuje více různých přístupů, se kterými lze experimentovat a následně si některý z nich vybrat, z extrémů například Mod one vs. Mystery method. Díky tomu je zároveň možné získat co nejvíce různorodých zkušeností a vykračovat z komfortní zóny.

Konkrétnost
Opravdu nezkušený člověk bude v Teorii zájmu postrádat mnoho konkrétních návodů, co a jak udělat. Většinou najde jen spoustu zbytečné matematiky, ve které se nevyzná.

Nervozita
Pickup je připraven i na lehké sociofobiky a lidi, kteří jsou v kontaktu s ženami nervózní. Ví, co s nimi, a disponuje návody, jak si v takové situaci pomoci. Teorie zájmu se takovým lidem vůbec nevěnuje. (Pokud jsou vaše problémy opravdu vážné, je samozřejmě vhodnější navštívit lékaře.)

Komunita
Pickupu se věnuje spousta lidí, kteří vám můžou poradit online, nebo vám pomoct se sbíráním reálných zkušeností přímo v terénu. Teorie zájmu kolem sebe žádnou reálnou komunitu nemá.

Zábava
Pickup oproti teorii zájmu není samé „poprvé jí polibte až na konci prvního rande“. Mnohokrát jsem se s holkou líbal už pár minut po oslovení přímo na ulici, a to rozhodně ne proto, že bych vynechával kino, jak radí TZ Smile. Vlastně se divím, že některé lidi tyhle aprouče bez pusinkování a objímání vůbec baví. A nelíbat jí ani během prvního dateu, to už je vážně utrpení Smile

Dále součástí TZ není žádné jerkování, vystupování z komfortní zóny ani legrační otvíráky a rutiny Smile.

Osobní rozvoj obecně
Komunita pickuperů se v dnešní nevěnuje jen svádění, ale rozvoji ve všech oblastech lidského života – na fóru se řeší sport, vzhled, volný čas, sociální kruh, rodina, životní styl… Teorie zájmu zase nic.

Možnosti realizace obecně
Na rozdíl od teorie zájmu, pickupem je možné se doopravdy realizovat nejen v oblasti žen – například si jím po dosažení mistrovství lze vydělávat Smile, nebo si v komunitě najít spoustu opravdových přátel odhodlaných na sobě pracovat (a přátele člověka dost ovlivňují…).
Sám jsem díky pickupu prodělal neuvěřitelný pokrok: nejen, že jsem začal získávat dovednosti se ženami, ale vůbec začal pravidelně chodit ven, zbavil se sociální nervozity, vyznal se ve městě, ve kterém bydlím, naučil se jezdit vlakem do jiných měst, našel si spoustu přátel a učňů a prožil spoustu neuvěřitelných zážitků, ze kterých jsem vytěžil obrovské množství zkušeností (opakuji, že zdaleka né jen se ženami). A mám další plány, jako je například stopovat, strávit nějaký čas v brněnském a pražském lairu, aproučovat v cizině…

Já pickupem žiju. Teorie zájmu by tohle nikdy nedokázala – ta prostě radí normálnímu týpkovi, jak si najít správnou LTR.


Naposledy upravil Geniální Vlk dne Mon May 16 2011, 22:28, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : "vážně" --> "vážné")

Geniální Vlk

Poeet p?íspivku : 3
Reputation : 0
Points : 7
Registration date : 01. 08. 10

http://genialnivlk.blog.cz/

Návrat nahoru Goto down

Proč pickup a né teorii zájmu Empty Re: Proč pickup a né teorii zájmu

Příspěvek pro generalissimuss Mon Jun 13 2011, 00:32

Přesně jak píše apoštol Pavel v Bibli: "Všechno zkoušejte, dobrého se držte.." (1 Tes 5:21)

Necelé tři roky jsem věnoval intenzivnímu testování různých metod a směrů TZ, TS, PU a došel jsem ke zkušenosti: vše funguje, pokud se dodrží precizně postup dané metody od A do Z a propiluje se cíleně (kalibrace) opakovanou praxí. Pak už je jen na místě volba, kterou metodu zrovna chci použít / používat.

Došel jsem překvapivě k výsledku, že mi nejvíc sedí Mode One a David X. Ale bez počátečního startu s TZ, nebo Mystery Method bych se sem nedostal.

Zážitky se ženami překonávají jakékoliv mé minulé představy.

Viz https://someonecz.forumczech.com/t330-generalissimuss-workflow
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru