SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co mi ta holka chce říci

2 posters

Goto down

Co mi ta holka chce říci Empty Co mi ta holka chce říci

Příspěvek pro ivanhoe Sat Mar 27 2010, 13:39

Ahoj,

seznámil jsem se s holkou, zamiloval jsem se do ní, byli jsme dvakrát na rande, líbali se - vypadá to, že vše je jak má být Smile Když ji ale píšu třeba že na ní pořád myslím, ona mi odpoví způsobem "nemysli na mě, já za to nestojím". Včera se mnou nešla na rande, protože už měla v plánu jít s bratrem na nějakou diskotéku (ano vážně s bratrem Smile ). Když jsem jí napsal "Jsi hrozná, víš to? :-) jak tě můžu mít rád, když jsi taková?" - ona mi odpověděla - "Já vím, já nechci, aby mě měl nikdo rád... Takhle aspoň nikomu neublížím."

Teď otázka - co mi tím chce říci? Tohle chování bych očekával možná u 15 leté holky, ale jí je 21, studuje FF UK. Chce mě vyprovokovat, abych jí ještě víc říkal "krásné věci", nebo abych k ní byl víc "chladný"? Mám to ignorovat? Ještě mám teorii, že je masochistka, pak by měla ráda třeba výprasky nebo nějaké další SM praktiky, což by bylo naprosto super! Very Happy ale to už asi bude výplodem mé fantazie.

Asi bude nejlepší, když přivoláte přítelkyni - manželku, aby ona to posoudila z ženského hlediska. Myslím, že na pochopení těchto věcí je mužská mentalita trochu krátká. Předem díky za názory :-)

ivanhoe

Poeet p?íspivku : 23
Age : 33
Reputation : 0
Points : 28
Registration date : 21. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Co mi ta holka chce říci Empty Re: Co mi ta holka chce říci

Příspěvek pro SomeoneCZ Sun Mar 28 2010, 18:13

ivanhoe napsal: zamiloval jsem se do ní, byli jsme dvakrát na rande
ivanhoe napsal:Když ji ale píšu třeba že na ní pořád myslím, ona mi odpoví způsobem "nemysli na mě, já za to nestojím"
Minimálně tímhle přišla o zájem, nechce si Tě nechat.

Ohledně SM, ve kterém bys jí rád vyhověl, nevidím jediný důvod, proč by ho měla mít ráda. Tady končí sranda. Zejména, když k tomu dojdeš poté, co Tě (nepřímo) odmítla, dokonce opakovaně.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Co mi ta holka chce říci Empty someone

Příspěvek pro ivanhoe Wed Mar 31 2010, 14:32

Ahoj Someone,

chci ti říct, měl jsi pravdu. Dnes jsme byli spolu v KFC a měli jsme nejhezčí a pro mě "nejpříjemnější" rozhovor ze všech co jsme kdy měli. Prozradila mi, že je už déle než rok zamilovaná do svého učitele, který je o 12 let starší a navíc má přítelkyni, ona však má strach mu to říci a on o ničem ani trochu netuší. Konečně chápu, že všechny ty "nemysli na mě" a "mám hodně učení", které mi nestačili jako dobré vysvětlení, tak že za tím stojí něco úplně jiného, nakonec je mi to jasné a už to do sebe "zapadá". Taky mi prozradila, že se mnou šla na rande a že dělá spoustu dalších věcí (má neuvěřitelně široký obor zájmů), že je to vše právě kvůli té její lásce, snaží se tak na to zapomenout. Celkem dlouho jsme si o tom povídali a bylo to úžasné, nikdy jsem si o těchto věcech s holkou nepovídal Smile Asi mi to dá nějakou chvíli, než se od ní úplně citově odpoutám a budu moci navázat nějaký další vztah, ale nakonec jsem celkem rád za tuto zkušenost.

Myslíte, že by pro mě bylo dobré se s ní ještě chvilku scházet, když už jsme k sobě upřímní, povídat si o těchto věcech a přejít na "kamarády" postupně? Mám totiž strach, že kdybych s ní teď razantně přestal komunikovat, tak bych do ní mohl zůstat stále trochu zamilovaný a nikdy bych se toho nezbavil, podobně jako to má teď ona se svým učitelem.

ivanhoe

Poeet p?íspivku : 23
Age : 33
Reputation : 0
Points : 28
Registration date : 21. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Co mi ta holka chce říci Empty Re: Co mi ta holka chce říci

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru