SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chce/nechce?

4 posters

Goto down

Chce/nechce? Empty Chce/nechce?

Příspěvek pro Andariel Tue May 01 2012, 21:59

Ahoj, jsem sice slečna, ale věřím, že byste mi tady mohli poradit...

Mám krátce nového přítele - cca měsíc a půl. On 26, já 21. Chová se ke mně fakt pěkně, je gentleman, zajímá se o mě, není sobec, nestydí se za mě před kamarádi, nijak před nima nemachruje, je celkem spolehlivý a milý...Takže tedy co se týče ,,psychické" stránky a komunikace v pořádku. Nevidím zde žádný problém. Tuším ale, že je nějaký problém co se týče sexuální stránky. Nevím si rady. Spát jsem spolu začali celkem brzy, ale oba jsme to chtěli a myslím, že když na to dojde (pokaždé, když u něj přespávám), tak je to super...je ke mně pozorný, nejdřív se snaží o mé ,,blaho" Smile a až pak o své a vždy pak pronese nějakou pěknou lichotku, nebo že se mu to líbilo. Myslím si ale, že mám asi trochu větší apetit, než on. Jednou když jsme nemuseli brzo vstávat jsem to na něj po ránu zkoušela...že bych mu prostě udělala radost a po ránu ho trochu ,,zlíbala"...jenže tak nějak žádná reakce...nepostavil se mu, pak pronesl něco jako ,,co tam hledáš" a zvedl si mě k sobě a objal mě. Tak jsem řekla, že bych ho chtěla po ránu trochu potěšit, tak ať se uvelebí, že si budu hrát...a on že se mu asi nepostaví...tak jsem na to reagovala, že to zkusím a když ne, tak se nic neděje...ale stejně mi to zatrhl...a pak hned že už budeme vstávat...Teď jsme spolu taky byli přes noc a den...tak jsem ho ráno tak hladila po těle a zkusila zabrousit níž...a tentokrát se nechal, ale taky se mu nepostavil, tak jsem toho po chvilce nechala, aby nemyslel, že na něj tlačím. Den jsme měli pěknej, procházka, uvařila jsem mu, něco jsme si zahráli a tak...a odpoledne jsem to na něj chtěla zkusit před odjezdem domů, protože se chtěl pak učit, tak abych ho odreagovala..sedla jsem si na něj v sukni obkročmo a jala se ho líbat...v takovém příjemném objetí...líbání i objímání mi vřele vracel,ale když jsem řekla, že bych ho pomazlila, než pojedeme, aby se mu líp učilo, tak nereagoval...mlčel prostě...Ani jsem mu nezkoušela sahat mezi nohy, už mi to přišlo, jako že loudím...objímal mě sice a byl milý, ale pak pronesl, že se ještě půjdeme projít....Takže zas nic...Proto by mě zajímalo, co si o tom myslíte?? Stud to nebude...protože na světle už jsme se normálně viděli, jak ve sprše, tak jsme spolu spali...na daných místech bylo úplné soukromí, takže tam taky nebude problém...Takže? Čím to může být, nevíte? Napadla mě nějaká špatná zkušenost z minulosti, ale je mi hloupé se ptát, nechci na něj tlačit, záleží mi na něm....

Andariel

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 12. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Chce/nechce? Empty Re: Chce/nechce?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed May 02 2012, 15:46

Tipnul bych si následující možnosti, ne seřazené podle pravděpodobnosti:

1. Klesající zájem o Tebe
2. Velký problém v jeho osobním životě, o kterém nevíš a který ho deptá
3. Zdravotní problém s nádobíčkem dole

Takhle nic moc nepoznám, ale dvojka mi přijde nejvíc pravděpodobná.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Chce/nechce? Empty Re: Chce/nechce?

Příspěvek pro Andariel Wed May 02 2012, 17:23

Ahoj, díky za reakce...No klesající zájem o mě si nemyslím, že by byl, ikdyž nikdy nevím..Ale vzhledem k tomu, že jinak se mnou komunikuje skvěle, říká mi pěkné věci (ale nepřehání=tedy nepřehrává), sám iniciuje schůzky o samotě i s přáteli a co se týče sexu, který probíhá v noci, tak je naprosto úžasný,tak si nemyslím, že bych se mu nějak přestávala líbit nebo tak. Poznali jsme se na bazéně, takže ani není možnost, že by ,,po sundání" svršků zjistil, že ho nepřitahuju, když už dopředu věděl, jak vypadám Smile. Já se nejvíce přikláním k tomu, že má asi nějaký osobní problém z minulosti kvůli nějaké partnerce třeba nebo tak...věřím, že jsou ženské, které se chovají někdy necitlivě a pokud na něj nějaká tlačila, tak se nedivím, že se ,,nechce"...Ale co byste mi poradili, jak se ho zeptat, abych ho nijak neurazila. Ženské radí, abych se zeptala tak, jestli ho ještě přitahuju, když se nedokáže vzrušit...ale to mi přijde až moc na tělo a takový spíš plný výčitek než pokus mu pomoci. Na férovku se zeptat ,,proč ti nestojí po ránu a večer jo" je taky hloupý...Takže jak se co nejlépe dobrat problému, co myslíš??
Jestli ti pomůžou nějaké informace, které jsem nenapsala, tak řekni, nevím, co víc ještě k tomu dodat...
Právě je mi to divné z toho důvodu, že jinak vím, že o mě zájem má, nebo se tak alespoň chová. Kdyby to stálo za prd i v noci, tak bych si to vysvětlovala tím, že už mě nechce, ale toto nějak nechápu...

Andariel

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 12. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Chce/nechce? Empty Re: Chce/nechce?

Příspěvek pro Anderson Thu May 03 2012, 09:13

Andariel napsal:Ženské radí, abych se zeptala tak, jestli ho ještě přitahuju, když se nedokáže vzrušit...
affraid Jen to ne. To by mě rozhodně děsně pomohlo, obzvláště kdybych měl nějaký problém. Wink Mimo to, tohle je přesně ten typ otázek, na které existuje pouze jedna "správná" odpověď, pokud chce člověk ve vztahu pokračovat. Nebo co myslíš, že ti řekne ... "ne, už mě vůbec nevzrušuješ, jsem s tebou jen ze zvyku"? A ty na to "to je dobře, že jsi mi to řekl, taky mě už nebereš, ale nechce se mi hledat nikoho jiného". Question Takhle to asi neproběhne, že?

Co třeba místo toho "Copak, dneska nemáš náladu?" nebo něco podobného, na čem se dá stavět rozhovor? Nebo jakoukoliv jinou otázku, na kterou existuje více než jedna "správná" odpověď .

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Chce/nechce? Empty Re: Chce/nechce?

Příspěvek pro Andariel Thu May 03 2012, 09:47

Jojo mně to přijde taky hodně blbý, přiznávám Very Happy ..Taková vyděračská otázka...něco ve stylu ,,nejsem moc tlustá?" Laughing

To s tou náladou je dobré, ale pokud má nějakej problém, o kterým se blbě mluví, tak mi může odpovědět vyhýbavě ,,nemám" a dál to neřešit..ráda bych se dobrala jádra pudla Smile. Každopádně to můžu zkusit..

Andariel

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 12. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Chce/nechce? Empty Re: Chce/nechce?

Příspěvek pro Petra Fri Sep 28 2012, 23:18

Někteří lidé se po ránu nemilují kvůli zápachu z úst. Zažila jsem to podobně, jako přes kopírák. Příteli trvalo 6 slovy: "šest"! měsíců než byl schopen říct: "dobře, prvně si umyjem zuby a pak na to skočíme", pak už mu stál ostošest, najednou jsme měli stejný apetit Very Happy . Styděl se mi to říct, vzpomínám si že jsem z toho byla hodně nešťastná, dokonce jsem uvažovala o rozchodu.

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Chce/nechce? Empty Re: Chce/nechce?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru