SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Polibek na druhem rande

+2
SomeoneCZ
Wipe
6 posters

Goto down

Polibek na druhem rande Empty Polibek na druhem rande

Příspěvek pro Wipe Thu May 08 2008, 19:55

Neda mi to jinak nez podekovat Someone za paradni praci. To jen na uvod.

K memu dotazu: Pred tydnem jsem mel uspesne rande zakoncene polibkem. Ted se chystam cca. opet po tydnu rande zopakovat a zajimaly by me mozne nasledky toho kdyz slecne na konci rande polibek (ktery zrejme bude ocekavat) nedam, ale pockam jestli ona sama se o nej pokusi nebo zacne s dotyky k nemu vybízejícími. Kdyz ne tak s jednoduchym -ahoj- odejdu. Díky

Wipe

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 1
Points : 23
Registration date : 17. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty polibek na druhém rande

Příspěvek pro dejv Sat May 10 2008, 07:37

Usuzuju, že s ní chceš chodit a né jenom kamarádit, v tom případě bych se pořád držel polibku. To že neuhla na prvním rande neznamená by nemohla uhnout na druhém, pokud jsi třeba nevědomky mezitím nesrazil její zájem dolů, zakže je to třeba znovu proveřit. Uhne ??? smůla ( samozřejmě že její Very Happy ) , ale aspon víš na čem jsi..

dejv
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty Re: Polibek na druhem rande

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon May 12 2008, 18:51

Tak tak. Kromě toho, nemusela jít na první rande jenom s Tebou, a tak by se lehce mohla rozhodnout pro jiného, kdo má o ni podle ní větší zájem. Kdyby jsi si měl vybrat ze sbujektivně stejně krásných Správných, o které máš v rámci nějaké tolerance stejný zájem, taky si vybereš tu, která ho má o Tebe největší Wink V určitém momentu do jejího rozhodování vstoupí i logika a začne bilancovat. Zejména, má-li na výběr.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty Re: Polibek na druhem rande

Příspěvek pro Wipe Tue May 13 2008, 02:07

SomeoneCZ napsal:Tak tak. Kromě toho, nemusela jít na první rande jenom s Tebou, a tak by se lehce mohla rozhodnout pro jiného, kdo má o ni podle ní větší zájem. Kdyby jsi si měl vybrat ze sbujektivně stejně krásných Správných, o které máš v rámci nějaké tolerance stejný zájem, taky si vybereš tu, která ho má o Tebe největší Wink V určitém momentu do jejího rozhodování vstoupí i logika a začne bilancovat. Zejména, má-li na výběr.

Pokud budu brát v úvahu, ze sla na rande jeste s nekým a ten nekdo ji napsal hned druhy den po schuzce a i nasledující dny a mozna se s ni i sešel vícekrát v týdnu. Tak v tom pripade ponekud strácim, protoze se držim plánu v ose:
1) získání telefonu - pauza 4dny
2) dohodnutí rande - za 6dní (rande super nakonec polibek vřele přijatý)
3) pauza 5dní
4) domluvení rande - za 3dny (nadšeně přijato-bude se konat tenhle čtvrtek)

Takže jestliže se ten případný týpek angažuje víc tak to v jejích očích zřejmě bude vypadat, že o ni má větší zájem. Protože kdybych ho měl já tak bych ji přeci chtěl vidět častěji a napsal bych alespon nějakou SMS nebo zavolal třeba jak se jí daří.
Tak nevim. Navíc když ona sama se ani jednou ještě neozvala a na rande mi řikala, že se většinou nechává sbalit aniž by se nějak moc snažila a když to nevyjde tak čeká až se o to pokusí jiný kluk, že prý je jich všude dost.

Tim že jsem měl v plánu ji nedat polibek na druhem rande jsem chtěl zkusit, jestli se o to pokusí sama a jestli ji vyprovokuju k nějaké akci. Takhle mi to pořád připadá jako že jen čeká co všechno předvedu Smile

Wipe

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 1
Points : 23
Registration date : 17. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty Re: Polibek na druhem rande

Příspěvek pro Anonymní Tue May 13 2008, 02:21

Prostě ten její zájem o Tebe je nic-moc. Ona ví, že o ni zájem je,
takže nemusí nic řešit, prostě si postupně vybere. Dostane ji ten,
který ji sbalí hned na prvním rande, nemá cenu na ni uplatňovat nějaké
vyčkávací taktiky.
To, že holky zvládají několik rande denně, je známá věc.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty Re: Polibek na druhem rande

Příspěvek pro cervenacek Tue May 13 2008, 08:10

greenhorne dovolim si s tebou nesouhlasit.Surprised

ciny jsou dulezitejsi nez slova. libani na konci prvniho rande + souhlas s dalsim randem -> mela o tebe kladny zajem, ktery si na prvnim rande zvysil.

zena si zvoli ... ale otazka je koho?
toho, ktery se chova jako 50 dalsich s kterymi byla na rande? nebo se rozhodne pro nekoho, kdo se chova nepredvitalne?
toho, kdo na ni tlaci, nebo da prednost tomu, kdo je v pohode?

ze neco takoveho rika - tohle je z jeji strany test -> ma o tebe kladny zajem.

DocLove napsal:
But Super Women does not know that her Achilles heel is Challenge. Remember, no one has ever used it on her and that is why you are up to bat.

co se tyce prenechavani ji iniciativy, tak o tom psal Someone tady.

drzim palce na dalsim randeti.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty polibek na druhém rande

Příspěvek pro dejv Tue May 13 2008, 08:52

přesně tak, nejsi přece jako těch ostatních deset týpků, kteří ji neustále nedají pokoj, ona nechce být uháněna, ale v klidu sbalena, což hraje do karet právě tobě. Tím že ji tu pusu na konci druhého rande nedáš se připravíš o nejlepší možnost jak si ji otestovat s tvojí strany, přece nebudeš pořád testovaný jenom ty, kde by pak byla spravedlnost Smile . Tím ti vlastně dá najevo výši jejího zájmu, lepším způsobem se to asi nedozvíš. Sleduj její reakci, pusa na pusu je už docela intimní věc, takže při nedostatečném zájmu si ji dát nenechá, nebo třeba odvrátí hlavu a nechá si ji dát jen na líco, což taky není nejlepší, pořád to svědčí o nedostatečném zájmu, ikdyž by třeba na tu další schůzku chtěla jít. Ty ale chceš přece vědět jak na tom jsi a ne jenom krmit nějakou falešnou naději..

dejv
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty Re: Polibek na druhem rande

Příspěvek pro generalissimuss Tue May 13 2008, 11:50

Wipe napsal:..na rande mi řikala, že se většinou nechává sbalit aniž by se nějak moc snažila..
Nemohu si pomoci, ale tohle kvalifikuji jako projev málo sebevědomé dívky. V podstatě říká, že výběr partnera je mimo její schopnost, nechává to na jiných, není osobností.

Jako by o sobě tvrdila "Jsem nesvéprávná".
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty polibek na druhém rande

Příspěvek pro dejv Tue May 13 2008, 12:14

"Nesvéprávná" je docela drsný výraz a ani nemusí trpět strátou sebevědomí, ba naopak, třeba je jen natolik atraktivní, že se nikdy nemusela nějakým výrazným spůsobem snažit, nebo jít někomu naproti, což ale asi neznamená pohodový vztah, většinou to jsou typy, které spíš berou, než dávají..

dejv
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty Re: Polibek na druhem rande

Příspěvek pro hokejista666 Tue May 13 2008, 17:38

[quote="Wipe"]
SomeoneCZ napsal: a když to nevyjde tak čeká až se o to pokusí jiný kluk, že prý je jich všude dost

Podle mě je zajímavé tohle, vnímal bych to tak, že říká, že bys měl pohnout zadkem a sbalit jí dřív, než u toho usne Very Happy . Jinými slovy pusu už jsi jí dal, takže neřeš druhou pusu, ale soustřeď se na další cíle, to co je potřeba je docela obyčejný francouzák (tedy předpokládám, že polibek znamená rty na rty, nic víc), OK, není to jednoduché, ale bez toho to nepůjde, pořádná pusa je to co začíná vztah, tam vznikají emoce, tělo začne vylučovat hormony a už to jede, když tohle nezvládneš, tak z toho nic nebude, takhle bych vnímal tuto část vztahu.

Já bych zkusil někde pořádný líbání a pak jí nech, pokud to dobře zvládneš, ozve se sama a hodně rychle, toť moje zkušenost Wink . Držím palce.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty Re: Polibek na druhem rande

Příspěvek pro Wipe Thu May 15 2008, 22:32

Tak nakonec to dopadlo následovně: Rande bylo domluvené na 18.00 v 9.30 slečna poslala SMS ve znení:

Dobré ránko, zrovna jsem u doktorky a ta mi prodloužila neschopenku takže ty brusle budem muset odložit na jindy. Nezlob se. Slečna

Zádne osloveni, zádný protinávrh. Pokud budu verit, že je opravdu nemocna tak ji zavolam za tyden a uvidime. Ale popravde receno po tom prvnim rande jsem si myslel, že je vse na dobre ceste. Smile

Wipe

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 1
Points : 23
Registration date : 17. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty Re: Polibek na druhem rande

Příspěvek pro Scare Thu May 15 2008, 23:07

Nedělal bych si z toho hlavu, je rozdíl, jestli napíše:

zrovna jsem u doktorky a ta mi prodlouzila neschopenku, tak na ty brusle nemuzu.

a

zrovna jsem u doktorky a ta mi prodlouzila neschopenku, tak ty brusle budeme muset ODLOZIT NA JINDY.

Bral bych to jako protinavrh na dobu neurcitou Smile
Kdyz zavolas za ten tyden, bude to ok, rekl bych.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty Re: Polibek na druhem rande

Příspěvek pro Anonymní Thu May 15 2008, 23:18

Ano, zdá se, že to ta slečna myslela docela upřímně. Asi Ti při setkání
neskočí hned kolem krku, ale když se budeš trochu snažit, mohlo by to
jít.

Napadá mě v souvislosti s tímto tématem jedna otázka:

-> Co si myslíte o tvrzení (obsažené v The System), že pokud se
slečnou nevidíte (i delší dobu), její Interest Level nemá šanci
poklesnout?

Zdá se mi to trochu nadnesené, protože čas hraje velkou roli a slečny
jsou schopny zapomínat velmi rychle, nejsou-li včas a opakovaně
stimulovány. Ale třeba se mýlím...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty oslovení

Příspěvek pro generalissimuss Fri May 16 2008, 09:52

Wipe napsal:Zádne osloveni, zádný protinávrh..
Jsem rád, že to sem někdo napsal.. Já osobně jsem velmi alergický na to, když mě dívka do korespondence neoslovuje jménem (nebo alespoň přezdívkou). Ne, že bych o to tolik stál, ale pokud tomu tak bylo, něco bylo špatně. Fakt si nevzpomenu na případ, kdy by mě dívka neoslovovala a něco z toho bylo..

Máte někdo jinou zkušenost?
generalissimuss napsal:Jako by o sobě tvrdila "Jsem nesvéprávná".
Teď jsem si uvědomil, že jsem si tu Tvoji dívčinu nějak oblíbil alien Ale vážně. Tak jak se chová, ve mě vzbuzuje alergii. Buďto za a) jsem na určité jednání přecitlivělý a nic se neděje, anebo za b) mám pravdu a červená kontrolka svítí správně..

Ukáže čas.. Scare, vsadíme se o malé pivo? Smile
Wipe napsal:..zrovna jsem u doktorky a ta mi prodloužila neschopenku..
Dříve jsem používal tento postup: Zavolal jsem dotyčné, s tím, že když je nemocná, mohu jí nakoupit, či něco zařídit..

Mno, hádejte, jak to bylo úspěšné.. Smile Nikdy to tímto způsobem nevyšlo. Přitom, když jsem byl nemocen já a šla se o mne dívčina postarat - jak se mi to líbilo! Smile
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty Re: Polibek na druhem rande

Příspěvek pro Wipe Fri May 16 2008, 19:26

To ze me neoslovila jmenem (zatim ani v jednom pripade kdy k tomu mela moznost) mě dost nastvalo a zaroven rozsvítilo povestnou cervenou kontrolku.
Pro upresneni veci : Je ji 21let bydlí u rodičů a s jeji nejvetsi kamaradkou (ktere nepochybne vse vypráví) jsem se v týdnou před druhým rande pohadal ohledne toho, aby se do naseho randení nemotala.
Nicmene jeste jeden pokus uskutecnim. Smile

Wipe

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 1
Points : 23
Registration date : 17. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty 2 wipe

Příspěvek pro generalissimuss Fri May 16 2008, 22:19

Wipe napsal:To ze me neoslovila jmenem (zatim ani v jednom pripade kdy k tomu mela moznost) mě dost nastvalo a zaroven rozsvítilo povestnou cervenou kontrolku.
Přesně. Měl jsem také vztahy, kdy jsme se vůbec neoslovovali jménem (třeba jen nějakou zástupnou přezdívkou), ale korespondence měla vždy jasná oslovení - chápu to i jako projev úcty, pamatovat si a používat něčí jméno..

Každopádně za pokus to stojí - třeba jen patří do nějaké "zvláštní skupiny slečen Správných" Smile - pokud ne, vyzkoušel jsi alespoň funkčnost Tvé červené kontrolky a pak můžeš přemítat o blahodárném vlivu toho faktu, že jsi nikde neodstranil pojistky..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty Re: Polibek na druhem rande

Příspěvek pro Wipe Sat Jun 28 2008, 21:15

Tak jen pro zajímavost napisu jak to nakonec dopadlo.
Řekl jsem si, že ji zavolám tak za 10-12dní, ale popravdě moc se mi do toho nechtělo. Smile. Nicméne chtel jsem vedec co se bude dít. Ovšem driv než jsem zavolal tak mi poslala SMS s tím jak se mám a že až budu mít čas tak by mě ráda zase videla.
Za 3dny na to jsem jí zavolal (mám ve zvyku nechat vyzvánět 9x a pak pokládám) -nezvedla to.
za 4dny poslala SMS, omluvám se neměla jsem u sebe mobil a neměla jsem kredit abych ti zavolala z5.
Ted už mi bylo více méně jasný že tudy cesta nevede. Po 5dnech jsem zavolal ješte jednou- nezvedla to.
Od té doby už je rádiový klid. Smile Červená kontrolka nezklamala.

Wipe

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 1
Points : 23
Registration date : 17. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Polibek na druhem rande Empty Re: Polibek na druhem rande

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru