SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sociální dinamika anebo Nuda na vesnici

2 posters

Goto down

Sociální dinamika anebo Nuda na vesnici Empty Sociální dinamika anebo Nuda na vesnici

Příspěvek pro Vasek.rocker Fri Jul 10 2015, 17:58

Ahoj všem mám takový zajímavý dotaz Nudím se co by jste mi poradily jak zaplnit celej den aniž bych se nudil dal sem si na papír ukoly co musím splnit ale neplním je sedím za počítačem, a brouzdám po netu. Ještě sem bez peněz co bych měl první udělat a nebo jakou radu by jste mi dali, protože tím jak sem doma unikají mi sociální interakce a komunikace s lidmi a příležitosti dík za jakékli rady.

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Sociální dinamika anebo Nuda na vesnici Empty Re: Sociální dinamika anebo Nuda na vesnici

Příspěvek pro Thomasos Fri Jul 10 2015, 21:39

Přijeď do Prahy a ožerem se, na prvním srazu tě pozvu, na dalším pozveš ty mě. To řeší ty prachy (z části). Dlouhodobě si musíš najít práci. A nejlíp se přestěhovat někam, kde je víc "kultury", čili do města. Asi nejsi vesnickej typ, když tě to tam nebaví. Ono tam je to asi s ženskejma jiný, všichni se znáte, nejlepší kusy sou rozebraný atd...

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Sociální dinamika anebo Nuda na vesnici Empty Re: Sociální dinamika anebo Nuda na vesnici

Příspěvek pro Vasek.rocker Sat Jul 11 2015, 00:38

jde spíš o to jak přežít nudu a vymanit se z té vesnice a odejít tam odsud a jak řikáš nejlepší ženy jsou v čudu takže co dělat

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Sociální dinamika anebo Nuda na vesnici Empty Re: Sociální dinamika anebo Nuda na vesnici

Příspěvek pro Thomasos Sun Jul 12 2015, 20:30

Musíš si hold najít práci ve městě a najít si tam bydlení. Nic lepšího mě nenapadá. Vesnice jsou v tomhle na nic, malý města taky. Každej tam každýho zná, na druhou stranu tam zase není člověk nikdy sám, ale zase za cenu, že třeba bude obklopenej debilama, který navíc bude muset vídat i když nechce. Z krátkodobýho hlediska musíš jet do města a začít se tam cvičit v balení. Třeba se t pak vyřeší i to bydlení, ale na to se nespoléhej, ženská tě za čas vyžene když jdeš do jejího. Musíš mít něco svého, abys mohl případně vyhnat ty jí. Laughing

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Sociální dinamika anebo Nuda na vesnici Empty Re: Sociální dinamika anebo Nuda na vesnici

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru