SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak dát taktně najevo nezájem

2 posters

Goto down

Jak dát taktně najevo nezájem Empty Jak dát taktně najevo nezájem

Příspěvek pro q Tue Mar 24 2015, 00:36

Ahoj Someone a kdokoli, kdo se tu ještě pohybuje . ) Poslyšte mám svůj tradiční problém - v nové práci mám pár kamarádů, bohužel nejzajímavějším člověkem je děvče, se kterým se dá bavit o spoustě věcí, máme podobné zájmy etc. Takže se s ní bavím, protože podobně divných lidí jako já člověk moc nepotká.

No a - zase se jednou nechci, aby moje společenské chování bylo bráno jako zájem, děvče si nezačalo ve své hlavě stavět vzdušné zámky a abychom před Vánocemi na firemním večírku nemuseli řešit, že "promiň, já tě mám rád jenom jako kamarádku". Potřebuji tedy nějak jasně, ale taktně dát najevo, že je moc fajn, ale jako never ever...ever.

Jak na to?

q

Poeet p?íspivku : 51
Reputation : 0
Points : 67
Registration date : 30. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak dát taktně najevo nezájem Empty Re: Jak dát taktně najevo nezájem

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Mar 26 2015, 00:29

Až se budete spolu zase bavit, tak sem tam ve svých příbězích zmíníš přítelkyni?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jak dát taktně najevo nezájem Empty Re: Jak dát taktně najevo nezájem

Příspěvek pro q Sat Mar 28 2015, 17:01

Díky za odpověď . ) Nestíhala jsem napsat dřív, ale problém se ve čtvrtek vyřešil sám - přes firemní komunikátor se debata stočila až k tomu, že ztrácet čas je obecně nejhorší blbost a skončila v mém explicitním vyjádření toho, že je super být přátelé a že být (jenom) kamarádi jsem měl vždycky v plánu. Trochu jako rozejít se s někým smskou, až na to, že tohle byl Microsoft Lync a "rozešli" jsme se předtím, než to začalo být opravdu nebezpečné.

q

Poeet p?íspivku : 51
Reputation : 0
Points : 67
Registration date : 30. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak dát taktně najevo nezájem Empty Re: Jak dát taktně najevo nezájem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru