SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

komplikovaný vztah, trojuhelník+vztah na dálku v jednom

2 posters

Goto down

komplikovaný vztah, trojuhelník+vztah na dálku v jednom Empty komplikovaný vztah, trojuhelník+vztah na dálku v jednom

Příspěvek pro fantoma Tue Jul 30 2013, 10:19

Ahoj, potřeboval bych radu jak postupovat v komplikovaném vztahu.Seznámil jsem se se slečnou, která už od začátku o mne projevovala kladné známky zájmu, po cca třech schůzkách gradujících až k mazlení mi chtěla říct, něco důležitého, ale bála se a odkládala, až přišla z pravdou že žije v domě s jedním pánem, s kterým se cca 7 let schází a rozchází a ani jeden není sto to nadobro ukončit, že se můžem scházet, ale tajně, aby na to nepřišli její rodiče.Na tom se jí řekl, že nejsem naivní a tušil jsem to od začátku a že jsem pro se dál scházet, ještě důležitá věc, slečna bydlí cca 100km ode mne s tím druhým a   na víkendy(ne všechny) jezdí blízko mne ke svým známým, v tomto duchu po cca 2 měsících došlo na první sex ,všechno se zdálo být perfektní, až na to že jsme se dostali při hovoru, že by chtěla děti(je jí lehce přes 30), ale nemá k tomu potřebnýho partnera(na to jsem nereagoval, jen mne to namíchlo, po dvou měsících vztahu bych taky nechtěl děti ale říct to co řekla asi neni zrovna známka zájmu) mezi tím jsme narazili ne téma společná dovolená, řekla že můžem vyrazit a i termín, ale že si nejdřív musí vyřešit svůj život, po té došlo na druhý sex, který se mi moc nevydařil-asi nervozita, po tom mi řekla že se ted dlouho neuvidíme přijede cca po 2 týdnech, ale to zrovna budu na dovolené s kamarády, takže se uvidíme cca po měsíci, když jsem se ptal proč nepřijede, tak at se radši neptám, že slíbila něco tomu druhýmu a taky že je možnost že se ten jejich vztah už nadobro vyřeší a nebo taky ne a že co se neuvidíme, můžeme přemýšlet(zřejmě o našem vztahu) a těsit se na sebe.Když jsem se ptal jestli si mám vyšetřit dovolenou v práci na naši společnou, tak mi odpověděla, že ji dávám otázky na který mě zatim nedokáže odpovědět.Cejtim že jsem ted poslední dobu pár věcí podělal a byl možná příliš hodný, zítra se máme rozloučit před odjezdem, povezu ji na autobus odhadem spolu strávíme cca hodinu času, potřebuju vědět jak se k ní chovat a jak se rozloučit před tou delší pauzou, abych nahnal nějaké plusové body(zachránit situaci).A jak se jí ozývat, neozývat během té pauzy, počkat až se ozve ona, nebo se ozvat po cca 4-5 dnech.Díky a prosím o odpovědi nešetřící mé ego.Ještě dodám, že je o 6 let starší než já a dovedu si sní představit společnou budoucnost, pokud si samozřejmě dořeší minulost.

fantoma

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 30. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

komplikovaný vztah, trojuhelník+vztah na dálku v jednom Empty Re: komplikovaný vztah, trojuhelník+vztah na dálku v jednom

Příspěvek pro Katsushiro Wed Jul 31 2013, 02:56

Tebe to hodně trápí, když píšeš na více fór, co? Very Happy Osobně ti radím, vybodni se na ni, ženská, která v 30+ bydlí s někým jiným, a tobě říká, ať o tom přemýšlíš, to nezní moc perspektivně Wink

Jinak, ať se daří, Katsu 

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

komplikovaný vztah, trojuhelník+vztah na dálku v jednom Empty Re: komplikovaný vztah, trojuhelník+vztah na dálku v jednom

Příspěvek pro fantoma Wed Jul 31 2013, 10:32

Díky, napsal jsem radši na 2 fora a dobře jsem udělal, kašlu na ni, byl jsem holt blbej..

fantoma

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 30. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

komplikovaný vztah, trojuhelník+vztah na dálku v jednom Empty Re: komplikovaný vztah, trojuhelník+vztah na dálku v jednom

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru