SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Příliš plaší na oslovení ženy

5 posters

Goto down

Příliš plaší na oslovení ženy  Empty Příliš plaší na oslovení ženy

Příspěvek pro Vasek.rocker Mon Mar 25 2013, 23:33

Přečetl sem si článek Konkrétně na Someone blog s Názvem Příliš plaší na oslovení ženy píše se zde že mohu složit ženě poklonu za usudek a vzít si číslo, a pak také bavit se o tom co se v okolí děje jenom že ta žena, mne dycky odmítne že bud spěchá nebo mlčí. Proto se ptám zkušenějších na radu čím zaujmout ženu aby se smála a povídala si semnou a jaký jsou témata hovoru při konverzaci psali jste že bavit se o tom co se děje v okolí jak to je myšleno Děkuji Vasek.Rocker

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Příliš plaší na oslovení ženy  Empty Re: Příliš plaší na oslovení ženy

Příspěvek pro Anderson Tue Mar 26 2013, 11:55

Doporučuji přečíst celé fórum a ptát se na konkrétní věci, protože většina už tu je minimálně jednou probraná. Nejnověji ve vlákně "Znovu od začátku".

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Příliš plaší na oslovení ženy  Empty Re: Příliš plaší na oslovení ženy

Příspěvek pro Eivind Wed Mar 27 2013, 00:07

Přesně jak píše Anderson, nejprve si vše prostudovat a bude ti to to 100% jasnější. Plus ještě doplním, že o tom tématu k hovoru to opravdu moc není (pokud si nevybereš něco kontroverzního, lze se bavit téměř o čemkoli). Mnohem důležitější je však dobré naladění, nenucenost (že je ti to v zásadě úplně jedno, jak bude reagovat), pozitivní vyjadřování (vyber si cokoli, o čem můžeš mluvit nadšeně nebo zajímavě) a celkově uvolněné a zároveň pevné držení těla + oční kontakt s úsměvem. Že máš mít čisté boty a nemít špínu pod nehty, snad zdůrazňovat nemusím. Zdánlivě samozřejmosti, ale provedení v praxi už je složitější. Chce to dril a sebezapření, dávat si tak aspoň dvě otevření denně a hlavně vytrvat. Pro inspiraci si pročti především články od Generallissima, ten byl ze začátku totálně zoufalý, a pak se to najednou zlomilo. Já mám podobnou zkušenost. Prostě to po čase začalo jít, ale bez toho tréninku a smíření se s počáteční naprostou zoufalostí to asi fakt nepůjde... GL!

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Příliš plaší na oslovení ženy  Empty Re: Příliš plaší na oslovení ženy

Příspěvek pro Katsushiro Wed Mar 27 2013, 00:27

Eivind: Ty a Generallissimus jste byli zoufali? Shocked No, doufám, že se to brzo zlomí i u mě Very Happy

Vasek: Pokud mluvíš o situaci přímo při seznámení... Tak když je to v buse atd. a nechce se bavit, je to zabité, no a pokud někde jinde, co bys chtěl tak moc rozebírat? Prostě prohoď nějaké oslovení (ne že já bych to nějak s přehledem zvládal Very Happy ) a po její reakci bych normálně hovor ukončil a řekl si o číslo... Pokud se bude chtít bavit dýl, poznáš to ;-)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Příliš plaší na oslovení ženy  Empty Re: Příliš plaší na oslovení ženy

Příspěvek pro Vasek.rocker Wed Mar 27 2013, 13:05

Jak tady říká Anderson pročíst pořádně celý blog Someone.CZ a pak se ptát stále to studuji mockrát děkuji za radu Jen mi jde o to co dělat abych se otrkal s ženami a postupně získal hodnotu a přitažlivost co tak dělat pro začátek přijde mi když se snažím nedaří se mi s ženami komun ikovat a ani s ostatnimi lidmi.

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Příliš plaší na oslovení ženy  Empty Re: Příliš plaší na oslovení ženy

Příspěvek pro Watcher Thu Jun 20 2013, 02:29

Katsushiro napsal:Prostě prohoď nějaké oslovení (ne že já bych to nějak s přehledem zvládal Very Happy) a po její reakci bych normálně hovor ukončil a řekl si o číslo... Pokud  se bude chtít bavit dýl, poznáš to ;-)   

Myslíš ukončit hovor hned po její první reakce na oslovení? není to trochu brzo? nebo ti to i vychází?Wink


Watcher

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 27
Registration date : 14. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Příliš plaší na oslovení ženy  Empty Re: Příliš plaší na oslovení ženy

Příspěvek pro Katsushiro Thu Jun 20 2013, 10:13

Řekl bych, že pro prolomení té počáteční trémy je ideální moc to neprotahovat - úspěšnost bude určitě nižší, ale ano, i takhle jsem dostal číslo ;-) Konkrétně jsem šel z bazénu, kde jsem znal plavčíka, co tam ten den nebyl - nechal jsem ho pozdravovat a spolu s rozloučením jsem si řekl o číslo. Slečna pak dokonce hledala papír, kam mi ho napsat, neměl jsem u sebe mobil Very Happy(pak z toho nic nebylo, slečna měla přítele, ale to je jiná věc Very Happy)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Příliš plaší na oslovení ženy  Empty Re: Příliš plaší na oslovení ženy

Příspěvek pro Eivind Tue Jun 25 2013, 22:58

Katsushiro napsal:Eivind: Ty a Generallissimus jste byli zoufali? Příliš plaší na oslovení ženy  Icon_eek No, doufám, že se to brzo zlomí i u mě Příliš plaší na oslovení ženy  Icon_biggrin
Vítej ve skutečném světě! Cool



Jinak bych se také klonil k variantě to moc neprotahovat (zhruba 2 min hovoru). Tato doba je naprosto dostatečná, aby si na Tebe slečna udělala první dojem (ať už dobrý nebo špatný, moc se s tím dělat nedá). Zároveň za tu dobu stihneš vytvořit iluzi přátelského hovoru a nevypadá to moc násilně, když si pak řekneš o číslo. Ideálem je vzbudit ve slečně dojem, že se znáte jakoby odjakživa. Nicméně i témata "přirozeného" hovoru si lze předpřipravit doma. A chce to trénink - nebát se s těma holkama chvilku pokecat, dokonce i když je ti jasné, že tě nechce. Doporučuji nastavení, že děláš dobrý skutek tím, že ji oslovíš. Pak to jde mnohem snáz, protože neřešíš, jestli je tvůj typ a podobně, to se rozhodneš až v průběhu hovoru. Když najednou zjistíš, že se ti nelíbí, o # si říkat nemusíš tongue (ale klidně můžeš - čistě tréninkově).

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Příliš plaší na oslovení ženy  Empty Re: Příliš plaší na oslovení ženy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru