SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upadající vztah

+2
SomeoneCZ
6 posters

Goto down

Upadající vztah Empty Upadající vztah

Příspěvek pro Já Mon Oct 29 2012, 04:28

Ahoj páni zkušení! Smile

Mám tady prosím pěkně dotaz, páč už se v tem vlastním vztahu přestávám orientovat (evidenci zájmu +- jsem si nikdy nedělal) a začínám pociťovat, že nebude trvat dlouhé doby a udělám VELKOU pitomost Smile Nechci se extra rozepisovat, protože vím, že Váš čas je vzácný.

Před pěti lety a nějakým tím měsícem jsme se poznali a začali spolu chodit (zamilovanosti jsem se zpočátku zdráhal, protože jsem jejím následkem ve vztahu předtím, dělal obětního troubu - samozřejmě vlastní chybou). Snažil jsem se v ní na počátku rozpoznat slečnu správnou a dodnes si myslím, že je. Já nyní 30 ona nyní 30. (Docela mě štve, že to tady musím psát, že to nemůže "normálně" fungovat)
Prvních půl roku jsme se vídali spíše jen o víkendech, což nemělo chybu, protože jsme se na sebe těšili a postrádali se. Po půl roce jsme se dohodli, že bude dojíždět každý den (do té doby bydlela u mámy, předtím při studiích na koleji). Po roce a půl (nebylo to ze dne na den) již jak to zřejmě bývá, začalo z její strany intimností a chuti k nim ubývat z důvodu, když se o tom bavíme/ bavili, že zkrátka není chuť. Od té doby když si to tak přeberu, se v tom tak nějak furt plácám a nevím, co a jak dělat, aby náš (můj) sexuální život byl alespoň na přiměřené úrovni. Jaksi stále na ni neznám "vypínač" na který když bych zmáčkl, dostal bych své Smile Co se týče samotného milování, takřka vždy jsme do toho šli s tím, abychom byli oba spokojení, občas něčím překvapila ona, jindy zase já. Po čtyřech letech vztahu, kdy jsem ne náhodou od ní slýchával, že se blíží 30ka a že mimčo po 30 mít nechce, což jí doporučoval i její lékař, jsme se rozhodli nepoužívat antikoncepci a nechat to plynout, jestli otěhotní.
Těhotenství se dostavilo, tak jsem ji požádal o ruku a vzali jsme se (vím, píšu to skoro jako bez citu, ale už jsem unavenej). Ovšem příroda udělala někde chybu a zárodek musel kvůli vzácné vadě po několika měsících ven. Po nějakém čase manželka znova otěhotněla a před několika měsíci se nám narodil krásnej a úžasnej syn Smile

Takže mám doma krásnou, chytrou ženu s krásným prckem a nechci si to podělat, protože je mi jasný, že případnou nevěru moje chytrá manželka "vyčuchá" tak, jak je o ženách známo a z drobností vím, že její radar je neustále aktivovaný Smile

Myslím si, že v tom musí být nějaká příčina, zřejmě z mojí strany, ale nevím, jak to odhalit.
Zajímalo by mě, jak v mém případě rozpoznat, jestli třeba je u ní vůči mě slabá fyzická přitažlivost, která by se neměla zaměňovat za zamilovanost.

Děkuji za jakékoliv případné podněty albino


Poeet p?íspivku : 5
Reputation : 1
Points : 8
Registration date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Oct 29 2012, 11:04

Po nějaké době vztahy riskují "přechození", pokud nedojde k významnému posunu - např. svatba, dítě, ad. Vypadá to, že jsi to stihnul na poslední chvíli.

Blížila se 30, dítě nechtěla, a tak pořád připomínala blížící se 30, až se rozhodnula otěhotnět. Fakt ho nechtěla.... Smile Podle mě jsi byl blízko rozchodu, že ani nevíš jak, a zachránilo Tě, že jí bylo 30 a chtěla mít dítě.

Nevím, kolik je před několika měsíci. Ale třeba do roka na sex vůbec nemusí mít chuť z fyziologických důvodů - hormony + únava. Ilustračně, vzpomeň si na šestinedělí, kolikrát denně kojila Wink

Konkrétní podněty nemám, ale nevěru pusť z hlavy nadobro, jestli to nechceš podělat.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro Petra Wed Oct 31 2012, 03:59

Děkuji za tento dotaz!
Konečně někdo s rodinou kdo má snad ještě zájem rozvíjet vztah než hledat donekonečna další a další...

Mluvil jsi s ní o tom ?
Co takhle rovnou za ní přijít a říct: "hele, Jano/Lenko/Katko/Mirko.... já nevím co přesně se děje, mám pocit ten a ten .. a NECHCI VÁS ZTRATIT, záleží mi na tom". Pamatuj, klíčové je projevit zájem na pokračování a rozvíjení vztahu, popřípadě jeho obnovení (záleží na míře deziluze), dát najevo obavu že by se to co jste spolu už vybudovali mohlo rozplynout a že to fakt nechceš a jsi ochoten pro to něco udělat. (což doufám že jsi?)

Hlavně se neužírej někde vskrytu. Nabízej se ke spolupráci. Buď otevřený. Proč to píšeš na fórum ? Bojíš se něčeho ? Čeho přesně ? Zkus to nějak pojmenovat. Nebo ještě tu situaci více přibliž.

Jinak co se týče hovoru na citlivá témata, před pár lety se mi dostala do ruky výborná kniha, kde byly tipy a konkrétní příklady jak utěšit a rozkomunikovat lidi v nepříjemných životních situacích. Bohužel teď už si nevzpomínám jak se jmenovala, ale zjistím to. Myslím, že by se ti mohla hodit.

Na rozdíl od Someona si nemyslím, že žena nechtěla dítě (buď jsem blbě četla anebo nic takového nepíšeš), otázka je zda ho chtěla zrovna konkrétně a výlučně s tebou a nikým jiným. Naopak musím říct že nejen potratem (to mám taky za sebou, a můj tehdejší vztah tím skončil, už jsme to nerozdýchali, takže tobě gratuluji že držíte, zas taková samozřejmost to není!), ale i narozením dítěte se vztah radikálně mění (mění se rozložení sil ve vztahu, denní režim, a především vnímání sexuality !!! všechno možné) a je nutné se tomu přizpůsobit. Mezi dvěma lidma je totiž jediná vztahová linie, ale jakmile jsou 3lidi tak už jsou ty linie tři. Všechno je mnohem složitější. Trvá to tak 2-3 roky než se to trochu usadí. Člověk se učí novým formám vztahu. Pokud kdokoliv nemůže nebo z nějakého důvodu nechce, tak konec.

"Přechozený vztah" je takový celkem vágní moderní pojem, kdy ti lidi ve skutečnosti už nemají chuť pokračovat ve vztahu, ale nechtějí si to přiznat (začínali už ten vztah s tím že je to jen prozatím než se najde "něco lepšího" a vlastně po celou dobu trvání toho vztahu mu nevěří), anebo naopak je všechno OK, ale oni "mají roupy" a začnou pochybovat zda na ně mezitím někde třeba nečeká "něco lepšího". (Většinou nečeká, život máme takový jaký si ho sami tvoříme,a to že jsme tam kde se zrovna nacházíme, je přímým výsledkem naší předchozí účelně/neúčelně investované energie).


Mimochodem, byls u porodu ? Přijdeš mi takový jako nejistý sám sebou. Jak to máš se vztahem k dítěti ty ? A jak to má tvoje žena ?
Napiš víc.

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro Petra Wed Oct 31 2012, 09:48

Ještě několik otázek.
Píšeš že už jsi z toho unavený. Abych si udělala představu - co všechno už jsi konkrétně podnikl ? A co podnikla ona aby váš vztah byl oboustranně OK ? Psals že "ona taky občas s něčím překvapila". PROČ teda vlastně pochybuješ a jsi tak bezradný, že vznášíš dotaz na fóru ?
Po roce a půl cca to začalo jít se sexem dolů. Je celkem normální, že se to mění poté co se lidi sehrají a vyladí na sebe. Smutné je, že ty to vnímáš jako zhoršení.
Dále mě zaujala také skutečnost, že jsi ji požádal o ruku teprve poté co otěhotněla. To nechápu. Tys ji teda sám původně chtěl za ženu ? Nebo jsi tím projevil pouze zájem o své vlastní dítě ? Proč sis ji vlastně bral ? Ona to chtěla a tobě to nevadilo ? Připadal bysis trapně před rodinou ?

Ty chceš zjistit výši jejího zájmu o tebe.. ujistit se že jsi pro ni přitažlivý. Lépe řečeno nakolik.
Fajn, jak často se líbáte, dotýkáte během dne jen tak (aniž by to byla předehra přímo už vedoucí k sexuálnímu spojení) ? Jaká je četnost dotyků z tvé strany a dotyků z její strany .. a jak často se každý z vás dotýká dítěte (mazlí s ním a komunikuje s ním - pohledy, úsměvy, něžná slova). Jak reaguje tvoje žena na tvé projevy něžnosti vůči ní ? Kolik spolu trávíte času ?


Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro Já Fri Nov 02 2012, 01:30

Petra napsal:
Mluvil jsi s ní o tom ?
Jasně že mluvil, několikrát jsme to probírali s výsledkem, že se do toho nemůže nutit, že jí to taky štve, že když to takhle je, určitě si najdu náhradu atd...
Jednou měla debatu s kamarádkou, která se vztahový záležitosti (22 let) teprve učí, že je (ta kamarádka) z toho nešťastná, že ten její jí vyčítá, že s ní chce sex alespoň 3x do týdne, že jeho kamarádi to tak maj a že ona je zoufalá, že je asi nějaká divná... Nuž a má drahá si s ní tak akorát pokývala.. Smile (nemyslím ty nátlaky z chlapský strany.. Mám na mysli to konstatování ji samotné..)
To na co píšeš, že bych měl pamatovat, tak to nelze, protože jsem naprogramovanej chovat se tak nějak přirozeně a takovýhle postupy pokud nemám v povaze, nedovedu vytáhnout z rukávu, páč tam prostě nejsou Smile



Hlavně se neužírej někde vskrytu. Nabízej se ke spolupráci. Buď otevřený. Proč to píšeš na fórum ? Bojíš se něčeho ? Čeho přesně ? Zkus to nějak pojmenovat. Nebo ještě tu situaci více přibliž.
Užírá mě to takřka každý den (mimo třech dnů po akci Wink ), takže mluvit o tom každý den nemá smysl, bo bych se absolutně nechal v jejích očích znechutit Smile
Proč to psát sem? Protože nemám okolo sebe človíčka s kým bych byl ochoten probírat tyhle věci. Je mi totiž proti srsti, ventilovat navenek "neúspěšný" věci ve svém vztahu. Taky se domnívám, že človíčkové co se těmito věcmi zaobírají, mají ohromné zkušenosti, věkový náskok, z čehož může být pojmenovaný onen nějaký problém Wink
Jestli se něčeho bojím? Když přemýšlím, tak asi jen to toho, že bych měl žít v takovém vztahu celej svůj aktivní život (tedy přijde mi to logický, když jsem naprogramovanej chlap Smile)


Knihu si rád prostuduji Smile

Na rozdíl od Someona si nemyslím, že žena nechtěla dítě (buď jsem blbě četla anebo nic takového nepíšeš), otázka je zda ho chtěla zrovna konkrétně a výlučně s tebou a nikým jiným.
Někdy vyprávěla o tom, jak někde viděla mimčo a jak bylo roztomilý a jak by taky takový chtěla.. Jindy zase že by to vlastně zvládla i bez dítěte. Mluvila vždy tak nějak v návaznosti co řekl doktor po biopsii a s ohledem na svůj věk.. To jestli ho chtěla jen se mnou: zkoušela na mě i cosi něco na způsob - když to dítě nebudu mít s tebou do 30ky, tak už vím o někom, s kým to dítě bude Very Happy (hlavně se nechytejte toho, že by měla někoho druhýho, bylo to jen takový ženský tlachání Smile )


Naopak musím říct že nejen potratem (to mám taky za sebou, a můj tehdejší vztah tím skončil, už jsme to nerozdýchali, takže tobě gratuluji že držíte, zas taková samozřejmost to není!) (několik dní potom co mi oznámila, že je těhotná, jsem si v hlavě srovnal a uvědomil si, že to dítě fakt chci, takže mě pak přírodní chyba ve formě potratu nerozházela) , ale i narozením dítěte se vztah radikálně mění (mění se rozložení sil ve vztahu, denní režim, a především vnímání sexuality !!! (vnímání sexuality jsem nepochopil, jak jsi myslela..) všechno možné) a je nutné se tomu přizpůsobit.

"Přechozený vztah" je takový celkem vágní moderní pojem, kdy ti lidi ve skutečnosti už nemají chuť pokračovat ve vztahu, ale nechtějí si to přiznat (začínali už ten vztah s tím že je to jen prozatím než se najde "něco lepšího" a vlastně po celou dobu trvání toho vztahu mu nevěří), anebo naopak je všechno OK, ale oni "mají roupy" a začnou pochybovat zda na ně mezitím někde třeba nečeká "něco lepšího". (Většinou nečeká, život máme takový jaký si ho sami tvoříme,a to že jsme tam kde se zrovna nacházíme, je přímým výsledkem naší předchozí účelně/neúčelně investované energie - narážíš s tímto na něco co neznám? Smile ).


Mimochodem, byls u porodu ? Přijdeš mi takový jako nejistý sám sebou. Jak to máš se vztahem k dítěti ty ? A jak to má tvoje žena ?
U porodu jsem byl, v podstatě jeden ze zážitků, který se nedají zapomenout.. Smile
Dítě je nádherný a krásný, přál bych si ho všechno naučit, aby byl skvělým člověkem Smile
Žena ho chce odložit do babyboxu jen když dlouho řve, takže myslím, že dobrý Wink
[b]


Poeet p?íspivku : 5
Reputation : 1
Points : 8
Registration date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro Já Fri Nov 02 2012, 02:34

Petra napsal:Ještě několik otázek.
Píšeš že už jsi z toho unavený. Unavený, protože jsem to dopsal kolem druhé v noci a taky proto, že mě to už přestává bavit, řešit a myslet furt na tyhle věci. Abych si udělala představu - co všechno už jsi konkrétně podnikl ? Tak třebas být "nedostupný" - zabralo jednou, vydržel jsem to jen chvilku.., Překvapit něčím co má ráda - má pozitivní efekt hlavně na povídání co se těchto věcí týče, ovšem nemá dlouhodobý efekt.. Nemluvit s ní, být takřka nasraný a zoufalý - zabírá poměrně slušně, ovšem není to rozumné praktikovat. A co podnikla ona aby váš vztah byl oboustranně OK ? Napadá mě snad jen, že o tom se mnou mluví. V podstatě to nejde nikdy, kdybychom se domluvili napevno. V době mezi velkou zamilovaností a těhotenstvím se k tomu převážně navnazovala sama, což mi nechce říct jak a nyní to nefunguje. Psals že "ona taky občas s něčím překvapila". PROČ teda vlastně pochybuješ a jsi tak bezradný, že vznášíš dotaz na fóru ? Tohle jsem napsal, aby bylo zřejmý, že nízkou kvalitou to nebude Wink
Po roce a půl cca to začalo jít se sexem dolů. Je celkem normální, že se to mění poté co se lidi sehrají a vyladí na sebe. Smutné je, že ty to vnímáš jako zhoršení. Představ si, že si padnem do oka, začnem spolu chodit, žít (budu jediná osoba v našem vztahu, která ti dává 3x denně teplé jídlo) a po roce a půl zažití ti z určitého důvodu, začnu dávat jen jedno jídlo denně, přičemž ty začneš být po zbytek dne pěkně hladová a naštvaná, že jsem ti to neřekl z počátku vztahu, že s tímhle jsi tedy nepočítala Smile (Vím, nestandardní přirovnání, ale představě poslouží Smile )
Dále mě zaujala také skutečnost, že jsi ji požádal o ruku teprve poté co otěhotněla. To nechápu. Chlapský ego, představa konce světa.. Je to ta pravá?? Už nikdy nebudu moci jít s tou a tou na rande... Wink Tys ji teda sám původně chtěl za ženu ? Manželství jsem odjakživa bral jako jen a jen jedno manželství Wink

Ty chceš zjistit výši jejího zájmu o tebe.. ujistit se že jsi pro ni přitažlivý. Lépe řečeno nakolik.
Fajn, jak často se líbáte, dotýkáte během dne jen tak (aniž by to byla předehra přímo už vedoucí k sexuálnímu spojení) ? Myslím že dost, určitě to není nic chladnýho - jako lidi co jen tak vedel sebe žijou a pusu si daj tak akorát na svátek a narozeniny Smile Jaká je četnost dotyků z tvé strany a dotyků z její strany .. Tady si myslím, že převažujou ty moje.. a jak často se každý z vás dotýká dítěte (mazlí s ním a komunikuje s ním - pohledy, úsměvy, něžná slova). Více času s ním tráví ona, takže tím je to daný, jinak když jsem k dispozici, tak se to snažím dohnat. Přebalování a podobné se snažím poctivě vyhýbat Smile Jak reaguje tvoje žena na tvé projevy něžnosti vůči ní ? Je jí to příjemný, když nemazlím, tak jí to chybí a připomene mi to.. Kolik spolu trávíte času ? Asi jako každá rodina s dítětem, každý věnuje i čas na to svoje (několik hodin týdně) ve množství, jak potřebuje - nikdo nikoho neomezuje a neuhání.



Poeet p?íspivku : 5
Reputation : 1
Points : 8
Registration date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro Hermínka Mon Nov 05 2012, 16:01

Přečti si nějaké knížky o rozdílu mezi muži a ženami (např. Mars a Venuše v ložnici od Johna Graye). Je mi přes 40 a spoustu toho ještě po 20 letech soužití s mužem o něm a příslušnících jeho plémě nevím. Předpokládám i opačný stav. Mám v podstatě stejný problém, i když postavený opačně - já mám málo sexu. Hledám důvody, proč muži ztrácejí zájem o sex, ačkoliv jej mohou mít kdykoliv chtějí - a představ si, prý je to právě ono. Ale jak někoho odmítat, koho chci, jenom proto, aby mě chtěl? Kde je míra? Připadá mi to, jako paradox života. Jinak ti blahopřeji k tvé snaze vztah udržet a něco pro to dělat. Takže dle rad z knihy: pracuj na emocionálním uspokojení své ženy, aby ona pak chtěla uspokojovat tebe sexuálně.

Hermínka

Poeet p?íspivku : 4
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro Hermínka Mon Nov 05 2012, 16:18

Petra napsal:
Po roce a půl cca to začalo jít se sexem dolů. Je celkem normální, že se to mění poté co se lidi sehrají a vyladí na sebe. Smutné je, že ty to vnímáš jako zhoršení.
Chtěla jsem se zeptat, proč zhruba po roce a půl dochází ke změně ve vztahu? Kohokoliv jsem kdy hodně moc milovala, do roku a půl většinou došlo ke zkrachování. Čím jsem vina? Proč druhé láska unavuje? Asi to "vyladění" taky beru jako zhoršení a začnu se tomu bránit a samozřejmě špatně. Asi mi v tomto životě velká láska není přána, neumím tlumit city a dělat se vzácnou. Jak se poučit? Jde to, když má někdo nějakou povahu a přirozeně jde do věcí nějakým způsobem?

Hermínka

Poeet p?íspivku : 4
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro Já Tue Nov 06 2012, 00:44

Hermínka napsal:Hledám důvody, proč muži ztrácejí zájem o sex, ačkoliv jej mohou mít kdykoliv chtějí - a představ si, prý je to právě ono. Ale jak někoho odmítat, koho chci, jenom proto, aby mě chtěl? Kde je míra? Připadá mi to, jako paradox života.

Pamatuji si, jak jsme spolu začínali, bylo to právě opačně - ona projevovala větší zájem nežli já a když toho zájmu někdy bylo až moc, bylo mi to nepříjemný a cítil jsem, jak můj zájem oni klesá. Jako kdybys měla v lednici vynikající jídlo, kterého je v dalších dnech neustále víc a víc a najednou ti přijde, že ti tam překáží, nemáš na to chuť a že bys si dala třeba chleba s máslem Very Happy - no přirovnání jak bolavá noha drunken

Tak mě napadá, kdybychom žili mnohem více duchovně (nemyslím jen věřit v cosi), tyhle problémy bychom asi neměli, protože by jsme si vážili každé maličkosti.
Dnes je to všechno materialistický, když chci, vyměním auto, koupím si na co jsi vzpomenu... Když mám problém s partnerkou, problémy hážu za hlavu, měním partnerku a pořád dokola Smile


Poeet p?íspivku : 5
Reputation : 1
Points : 8
Registration date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro Já Tue Nov 06 2012, 01:05

Chtěla jsem se zeptat, proč zhruba po roce a půl dochází ke změně ve vztahu?

Jsme lidský bytosti, z něčeho jsme vzešli, nějak se dlouhou dobu vyvíjeli - myslím, že jsme tak naprogramovaní... Možná, že pro zachování svojí rasy...


Kohokoliv jsem kdy hodně moc milovala, do roku a půl většinou došlo ke zkrachování. Čím jsem vina? Proč druhé láska unavuje? Asi to "vyladění" taky beru jako zhoršení a začnu se tomu bránit a samozřejmě špatně. Asi mi v tomto životě velká láska není přána, neumím tlumit city a dělat se vzácnou. Jak se poučit? Jde to, když má někdo nějakou povahu a přirozeně jde do věcí nějakým způsobem?

Existuje jistá Teorie zájmu Wink Možná, že kdybys si svůj vztah rozebrala na papír, mohla bys spatřit svoje chyby, které na tvého partnera působí negativně. Pak už by bylo třeba se těmto chybám vyvarovat, přičemž by to bylo v rozporu s tvojí přirozeností.


Poeet p?íspivku : 5
Reputation : 1
Points : 8
Registration date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro Hermínka Tue Nov 06 2012, 09:27

Já napsal: když toho zájmu někdy bylo až moc, bylo mi to nepříjemný a cítil jsem, jak můj zájem oni klesá. Jako kdybys měla v lednici vynikající jídlo, kterého je v dalších dnech neustále víc a víc a najednou ti přijde, že ti tam překáží, nemáš na to chuť a že bys si dala třeba chleba s máslem Very Happy - no přirovnání jak bolavá noha drunken
Náhodou super přirovnání a vlastně jsem ráda, žes potvrdil slova té knížky. Chápu, všechno se přejí a hromada diamantů ztrácí svoji hodnotu a exclusivitu. Je pro mne stále více zarážející, jaké velké rozdíly jsou v chápání světa z pohledu muže a ženy. A alespoň já dělám tu chybu, že podle sebe soudím ty jiné, mám pocit, že přemýšlí podobným způsobem a zbytečně si vysnívám něco, co není. Možná tam i ty objevíš něco pro sebe, co tě třeba nenapadlo, že funguje takhle, a mohlo by to pomoci osvěžit váš vztah. Byla bych ráda. Wink

Hermínka

Poeet p?íspivku : 4
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 05. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro sarkaCZ Fri Nov 04 2016, 16:28

Podle mne hned nemusí docházet k upadání vztahů. Já jsem s přítelem již šes let, a ještě pořád se mi stnae, že mě dokáže něčím překvapit. (Někdy se to podaří i mě). Myslím si, že je hlavně důležité, aby spolu ti dva mluvili - ano, komunikace dělá divy.
Případně pokud to uvadá v posteli, tak zkusit něco nového - nová poloha, erotická hra (existují deskovky - Francouzská hra lásky , nebo i online- Our erotic stories). Někdy hru nemusíte ani dohrát, a prostě se děj ubere jinudy.
Nevím, asi jsem naivní, ale nepřijde mi, že by dlouhodobý vztah musel nutně upadat do zajetých kolejí a vášeň se postupně vytratit.... Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad

sarkaCZ

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 0
Points : 2
Registration date : 04. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro Lanie Sun Nov 13 2016, 23:42

Tssss! sarkaCZ? To byl můj nápad, já jsem byla první. Já jsem chtěla být LanieCZ!! No toto teda... Evil or Very Mad

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro sarkaCZ Tue Nov 15 2016, 19:32

Lanie napsal:Tssss! sarkaCZ? To byl můj nápad, já jsem byla první. Já jsem chtěla být LanieCZ!! No toto teda... Evil or Very Mad
Very Happy klidne si tma dej CZ, ja jsem většinu času y roku v zahraničí, tak se mi tak nějak zažilo přidavat si za nick CZ .... Very Happy

sarkaCZ

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 0
Points : 2
Registration date : 04. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro Lanie Tue Nov 15 2016, 23:55

Very Happy To je dobry...

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Upadající vztah Empty Re: Upadající vztah

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru