SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psychowalkman

3 posters

Goto down

Psychowalkman Empty Psychowalkman

Příspěvek pro kolja22 Sat Sep 11 2010, 13:33

Zajímalo by mě, jestli má nějakou efektivitu. Má s tím někdo zkušenost? Moc se mi nechce věřit ..

kolja22

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 25. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Psychowalkman Empty Re: Psychowalkman

Příspěvek pro Petra Sat Sep 11 2010, 17:12

Mi to přijde moc drahé na to abych byla ochotná to testovat.
Zato vím o jiných věcech, které když si za stejné peníze pořídím, tak mi udělají radost tutově.

Zřejmě to zas takový zázrak nebude. S ohledem na to, že už se to prodává víc jak 10 let, bych i věřila tomu,
že kdyby to fungovalo jak se popisuje, dávno už bychom to měli všichni (jako např. mobily).

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Psychowalkman Empty Re: Psychowalkman

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Sep 13 2010, 13:58

Za prvé, psychowalkman vůbec není automaticky bezpečná záležitost - např. pokud má člověk nějakou neurologickou poruchu. Klasickým příkladem je epilepsie.

No, a za druhé, nějaké účinky taková stimulace má. Problém je v tom, co Ti slíbili, že to má dělat - aby Ti neslibovali něco nereálného, nebo že by to něco mohlo, ale taky nemuselo udělat, a tj. v praxi pak třeba ani nic nezpozoruješ.

Pokud bys to chtěl použít, tak díky prvnímu bodu doporučuji konzultaci s lékařem. Navíc s ním můžeš zkonzultovat, jestli Ti to vůbec může nějak pomoci - pokud to ovšem na sobě nechceš zkusit pro placebo efekt.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Psychowalkman Empty Re: Psychowalkman

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru