SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Má to smysl?

2 posters

Goto down

Má to smysl? Empty Má to smysl?

Příspěvek pro xyz Tue Jul 28 2009, 19:55

Ahoj, pozval jsem dívku na schůzku, sice souhlasila, ale zeptala se, jestli to myslím jen jako posezení, nebo jako rande, protože má přítele. Tento dotaz mě trochu zaskočil, takže ze mě vypadlo, že prostě jen posezení (což samozřejmě není pravda, jde mně o rande). Byl to u ní můj druhý pokus o pozvání. Na první sice také souhlasila, ale vzápětí si vzpomněla (?), že v tu dobu bude odjetá. Tenkrát jsem asi taky špatně zareagoval, protože jsem jí nedal šanci navrhnout jiný termín a utnul jsem to slovy, že se domluvíme jindy. Ještě dodám, že tel. číslo jsem z ní nedostal, vzala si ona moje (pozvání proběhlo vždy face-to-face). Myslíte, že bych na tu schůzku měl jít a dál se o ni snažit, nebo by to byla marná snaha?

xyz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Má to smysl? Empty Re: Má to smysl?

Příspěvek pro Anderson Wed Jul 29 2009, 10:17

Můj názor je, že jestli máš +/- 2 rande za týden a nemáš moc času, tak bych s touhle čas neztrácel. Podobný případ se stal mě (https://someonecz.forumczech.com/hodil-by-se-mi-nezvisl-nzor-f6/nabitch-14-dn-t81-30.htm#744) a nic z toho nebylo.

Na druhou stranu, to rande si moc pochvaluji - díky okolnostem jsem byl uvolněný, vtipný a nebál jsem se jí sem tam popíchnout. Další rande již bylo „ostré“ (SlS+), ale ten uvolněný styl mi zůstal.

Rozhodnutí je na tobě, ale jestli máš čas a chuť jí vidět .... maximálně dopadneš jako já, dostaneš "kurz uvolněného chování na rande“ za cenu 2 hodin svého času a 120,- za nápoje. Very Happy

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Má to smysl? Empty Re: Má to smysl?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Jul 29 2009, 20:40

Andersone, díky, ušetřil jsi mi hodně psaní Smile

xyz: Takový kurz uvolněného chování na rande je velmi výhodný. Protože víš, že o nic nejde, tak máš perfektní příležitost pozorovat, jak co funguje a učit se. Na Tvém místě bych si tu příležitost nenechal ujít. Pokud se ozve a navrhne ho, ber.
The System napsal:When the man has low Interest Level, he does everything right - The Reality Factor.
Takže kdo ví, kolik kurzů bude, pokud, v překladu, se zbavíš psychického tlaku z možného neúspěchu Wink

Jelikož se se svým číslem nepochlubila, tak to z její strany nevidím na dostatečný zájem. Tj., kdybys přiznal rande, nebylo by ani tohle. Možná jako dočasného náhradníka, ale s takovým přístupem to nevypadá, že by teď bylo koho nahrazovat. Každopádně, příště dávej číslo prozvoněním Wink

Chápu, že Ti teď může přijít jako skvělá do vztahu. Ale v tuhle není dostupná. Takže, nemarni u ní své šance, ber ty schůzky jako trénink, třeba co kdyby, a nebraň se jiným známostem. Tím, že jste jenom kamarádi, tak si před ní nic nedokazuješ, když budeš balit jiné a ona o tom bude vědět. Kdyby z toho někdy něco mělo být, třeba po roce kamarádství, protože i takový případ se už stal (neradím se však tímto scénářem řídit), tak alespoň uvidí, že je o Tebe zájem. Kdyby jsi se totiž upíral jen na ni, Tvoje hodnota u ní klesne - vypadalo by to zoufale odevzdaně.

Navíc, když budeš chodit na schůzky s touhle a zároveň balit jinou, tak v obou případech budeš mít nějakou zálohu. Budeš jako HBčko, které ví, že vždy s někým někam půjde, že je to na ní. A na Tvém vystupování to bude vidět Cool
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Má to smysl? Empty Re: Má to smysl?

Příspěvek pro xyz Mon Aug 10 2009, 10:09

Zdravím, po 14 dnech se to vyvíjí trochu jinak, než jsem čekal, takže pokud opět poradíte, budu rád. "Cvičné" rande jsem nakonec zrušil, protože jsem usoudil, že slečna o mě zájem nemá (když jsem ji tenkrát zval, moc nadšeně se netvářila) a případná schůzka by byla jen křeč. Řekl jsem si tedy, že si jí úplně přestanu všímat. Vídáme se 1-2x týdně v práci, a když jsem se po dvoutýdenním volnu vrátil, zaznamenal jsem u ní výrazné zvýšení zájmu o mě. Zatímco dřív jsme se jen pozdravili a prohodili pár slov souvisejících s prací, teď za mnou sama od sebe chodí a chce si povídat, má osobní otázky, prý si o mně i zjišťovala nějaké věci. Takže jak dál? Využít toho, že se o mě začala zajímat a zkusit ji potřetí někam pozvat (to první pozvání bylo jaksi nedotažené a podruhé jsem to zrušil)? Jestli má opravdu přítele, nevím (sice to řekla, když jsem se ji tenkrát snažil pozvat, ale třeba jen chtěla mít ode mě pokoj, protože jsem to zvaní docela voral).

xyz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Má to smysl? Empty Re: Má to smysl?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Aug 10 2009, 19:40

Je nebezpečí, že slečna jeví zájem, protože nepředstavuješ "riziko rande". A co kdybyste spolu, až zase přijde, zašli na oběd o pracovní pauze? Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Má to smysl? Empty Re: Má to smysl?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru