SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hodil by se mi nezávislý názor...

4 posters

Goto down

Hodil by se mi nezávislý názor... Empty Hodil by se mi nezávislý názor...

Příspěvek pro sky Sat Mar 21 2009, 01:11

Ahoj, pánové,

žádám o radu a chlapský pohled na tuto situaci: Mám moc dobrého kamaráda, se kterým si rozumím,podnikáme spoustu věcí apod. Já si ho dovedu představit i jako partnera, ačkoliv po předchozích zkušenostech mám tak trochu strach...On tvrdí, že nyní žádný vztah nechce, nechce mi ublížit, prostě takové ty řeči, které se říkávají.
Chodíme spolu do školy - jednou za 14 dní, sedáváme vedle sebe ( je nám 33 a 38 let ). V poslední době se mi zdá, že kamarád pokukuje po jedné slečně a že je to vzájemné. Zjistila jsem, že mi to vadí Evil or Very Mad . Naposledy jsme šli spolu na čaj a když jsme šli kolem zmíněné slečny, zeptal se jí, zda půjde s náma. Naštěstí odmítla, ale pro mě to byla studená sprcha. Neřekla ani jsem neudělala nic....Mrzí mě, že se mě ani nezeptal, jestli mi to nevadí, navíc mi připadal úplně vykolejený. A teď potřebuji tu radu - mám mu říct, že mi to vadí? Může mi říct, že jsme kamarádi, že nemám právo mu nic zakazovat - a bude mít pravdu. Nebo nemám dělat nic - jenže pak můžem dojít do situace, kdy budeme chodit ve třech a já se budu koukat na to, jak spolu flirtují...Nebo je jedno, co udělám, protože jestli se zamiloval ( třeba o tom ještě ani neví ), tak nepomůže nic?? Jak to vidíte vy? Jasné mi je jen to, že nad tím ztrácím kontrolu a nejspíš jsem v tom až po uši...ach jo. Díky za váš čas.

sky
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hodil by se mi nezávislý názor... Empty Re: Hodil by se mi nezávislý názor...

Příspěvek pro Lvíče Sat Mar 21 2009, 01:46

You can't always get what you want...

Řekla jsi někdy nějakému chlapovi, že budete jen kamarádi (nebo že ho vnímáš jako svého brášku)? Pokud ano, tak přesně takový zájem má on o tebe.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Hodil by se mi nezávislý názor... Empty Re: Hodil by se mi nezávislý názor...

Příspěvek pro endow Sat Mar 21 2009, 13:36

On tvrdí, že nyní žádný vztah nechce, nechce mi ublížit, prostě takové ty řeči, které se říkávají.
Přesně - takové ty věci, které se říkávají...... když nemáš zájem. Navíc pokud mám zájem o slečnu a mám možnost s ní jít někam sám, tak určitě nikoho dalšího zvát nebudu.

Tím, že mu řekneš, že ti to vadí, ničemu nepomůžeš. Takže, pokud se s ním budeš chtít i nadále kamarádit, budeš se muset smířit s tím, že se bude zajímat o jiné a to i v tvé přítomnosti (já když jsem s kamarádkami, tak taky koukám po jiných).

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Hodil by se mi nezávislý názor... Empty Re: Hodil by se mi nezávislý názor...

Příspěvek pro Adina Wed Mar 25 2009, 18:34

Mě by jenom zajímalo, jestli existuje nějaký způsob, jak může žena zvýšit zájem. Může zaujmout třeba hloubkou svých názorů nebo je lepší se dát cestou zlepšování zevnějšku? Já tedy nechci muže nikterak shazovat, ale přijde mi, že ze dvou soutěžících žen si muž vybere tu s většíma kozama (nebo tak to vidim u svých kamarádů). Very Happy Vzhled je sic důležitý i u mužů, ale chlap má šanci zaujmout i jinak (např. vtip, šarm, znalostí TZ Smile , přístupem ke zdrojům,...), jak je to u žen?

Adina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hodil by se mi nezávislý názor... Empty Re: Hodil by se mi nezávislý názor...

Příspěvek pro endow Wed Mar 25 2009, 21:55

S těma prsama jednoznačně nesouhlasím, tak to rozhodně není, nemůžeš soudit ostatní podle pár kamarádů.........
.... já jsem "dolňák", takže bych se rozhodoval podle pozadí Very Happy

Ne teď vážně...

Jsou samozřejmě různí chlapi, někteří se opravdu spokojí s těma většíma kozama. Ostatně znám frajírka, který je ten typ jak říkáš, jen bych ještě dodal, že u inteligentních slečen asi moc úspěchy mít nebude, protože co jsem se o něm se slečnami bavil, tak se kolikrát neubránili ani sprostým slovům. (další důkaz správnosti TZ, že slečny chtějí gentlemana a ne machra)

Ale pak jsou i jiní, kteří chtějí víc, já pokud mám mít zájem o slečnu, tak například musí být i inteligentní. Vždyť i sama TZ navádí k tomu, aby chlap nedal jen na vzhled, ale zabýval se i její povahou.

Co se týče šarmu, tak ten může mít i žena. Znám takové, které pokud by je někdo viděl na fotce, tak by je nepovažoval za modelky (neříkám že jsou škaredé, jen že jsou hezčí slečny). A přesto si na nezájem nemůžou stěžovat.

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Hodil by se mi nezávislý názor... Empty Re: Hodil by se mi nezávislý názor...

Příspěvek pro hugo Thu Mar 26 2009, 11:04

Vidím to tak, že vzhled je podmínka nutná, nikoliv však postačující.

Ale dokonce i to nemusí být tak úplně pravda. Už několikrát se mi stalo, že jsem měl možnost blíž poznat nějakou slečnu, kterou bych dřív kvůli vzhledu vyřadil, a nestačil jsem se divit, jak byla neuvěřitelně fajn. Většinou šlo o přítelkyni nějakého kamaráda :-)
Nicméně jsem se z toho snad poučil.

Takže zapracuj spíš na tom, abys byla pozitivní pohodářka a "giver" (vypisuji prémii 5 Kč za výstižný jednoslovný překlad :-), což je neodolatelná kombinace, vzhled je sekundární ;-)

hugo

Poeet p?íspivku : 46
Reputation : 2
Points : 56
Registration date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Hodil by se mi nezávislý názor... Empty Re: Hodil by se mi nezávislý názor...

Příspěvek pro Lvíče Thu Mar 26 2009, 12:28

Není, vzhled je primární. Chováním už to jde jen zkazit, ale výborné chování, vtip a inteligence nejsou v žádném případě podmínkou. A hodně lidí má laťku, co se souzení povahy týče, tak nízko položenou, že dokonce i absolutně hrozné chování partnera snášejí, prostě protože je fyzicky krásný.

endow napsal:Vždyť i sama TZ navádí k tomu, aby chlap nedal jen na vzhled, ale zabýval se i její povahou.

Už tohle mluví samo za sebe, že "návody" musí navádět (a to byl ten 7. díl jeden z nejkontroverznějších), aby si člověk všímal i povahy a neignoroval ji.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Hodil by se mi nezávislý názor... Empty Re: Hodil by se mi nezávislý názor...

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Mar 26 2009, 13:19

Adina napsal:Mě by jenom zajímalo, jestli existuje nějaký způsob, jak může žena zvýšit zájem. Může zaujmout třeba hloubkou svých názorů nebo je lepší se dát cestou zlepšování zevnějšku? Já tedy nechci muže nikterak shazovat, ale přijde mi, že ze dvou soutěžících žen si muž vybere tu s většíma kozama (nebo tak to vidim u svých kamarádů). Very Happy Vzhled je sic důležitý i u mužů, ale chlap má šanci zaujmout i jinak (např. vtip, šarm, znalostí TZ Smile , přístupem ke zdrojům,...), jak je to u žen?

Obecně k podmínce vzhledu viz zde.

Ad cesta zlepšování zevnějšku. Určitě, jestli je ten chlap alespoň trochu normální, tak to na něj zapůsobí. I když to vždy nebude stačit.

Ad hloubka názorů. Hm, tak nemůžu si pomoci, ale tady se mi vybavila scéna z Barbara Conana, kdy skupina uctívačů přiblbe zírala do kaluže, a Conan, aby nevyvolal podezření, prohlásil, že tam vidí nekonečno. Tak tudy, soudruzi, ne. Zaujmeš tím, že se budeš chovat jako gentleman ke slečně Správné. Musíte si ale sednout i názorově, jestli to má vydržet.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Hodil by se mi nezávislý názor... Empty Re: Hodil by se mi nezávislý názor...

Příspěvek pro Adina Sun Mar 29 2009, 22:31

Já teda souhlasím s názorem Lvovým, že otřesné chování partnera snáší jen proto, že je fyzicky krásný (připomíná mi to rozkošnou scénu z Vlka, kdy Jack Nicholson říká Michelle Pfeiffer, že její chování muži snáší jen kvůli tomu, že je krásná, znalci jistě vzpomenou Cool ). Když já se svých kluků někdy zeptala, proč se mnou vůbec jsou, tak se mi přímé odpovědi nikdy nedostalo. Tudíž soudím, že kvůli hloubce mých názorů to nebylo. Very Happy Docela by mě zajímalo, jak byste odpověděli vy? Bude to zřejmě otázka typu "Nejsem tlustá?" což?

Adina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hodil by se mi nezávislý názor... Empty Re: Hodil by se mi nezávislý názor...

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Mar 30 2009, 18:31

No, ona je to taky otázka, na kterou moc rozumných odpovědí neexistuje.

Otázka stejného typu to není, protože si ji lze taky vyložit tak, jako že už Tě to ve vztahu moc nebaví. Co bys na ni chtěla slyšet za odpověď?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Hodil by se mi nezávislý názor... Empty Re: Hodil by se mi nezávislý názor...

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru