SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kruhy pod očima

5 posters

Goto down

Kruhy pod očima Empty Kruhy pod očima

Příspěvek pro Lvíče Tue Mar 17 2009, 18:08

Nevíte, jestli funguje nějaký normální účinný způsob, jak se jich zbavit? S výjimkou zdravého dlouhého spánku (toho se mi jednak nedostává a jednak i když už si ho dopřeju, přijde mi, že to stejně nepomohlo).

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Kruhy pod očima Empty Re: Kruhy pod očima

Příspěvek pro generalissimuss Wed Mar 18 2009, 03:24

Upřímně - mě se vrásky na lidech líbí a jsou pro mne hodně důležitým kritériem výběru ženy. Žena bez vrásek mne příliš nenadchne.

Každopádně na vrásky dobře působí sex, milenku též můžeš ponouknout k jemné masáži konečkami prstů, nebo rty.

Mně se velmi zlepšila pleť (i z hlediska vrásek) pravidelnými půsty, stavy extáze (třeba hudba) a lepším přijetím sebe sama na tělesné úrovni.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kruhy pod očima Empty Re: Kruhy pod očima

Příspěvek pro Eivind Wed Mar 18 2009, 21:21

Generál: Hele, mohl bys to trochu rozvíst s těma půstama? Jeden známej mi říkal, že je nejlepší za úplňku celej den nejíst, a že to je super. Někdo zas nejí třeba tři dny v kuse, tak nevím. Každopádně chci taky něco takovýho vyzkoušet, tak se mi nějaké postřehy hodí. S těma dalšíma dvěma věcma naprostý souhlas, snadněji se to ale řekne, než udělá...

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Kruhy pod očima Empty 2 Eivind

Příspěvek pro generalissimuss Wed Mar 18 2009, 21:39

Obávám se že sex a láskyplné dotyky/masáže mají větší vliv na pleť, než ten půst :-) Přítelkyně se po sexu chodí dívat nahá do zrcadla, jestli omládla :-)

Půsty jsem zařadil do svého programu, jakmile jsem začal více naslouchat, co říká mé tělo. Nikdy mu nedávám najíst, když nemá hlad. A tak jeden den v týdnu se prostě "zapomenu" najíst. Jak si tělo řekne.

Hodně je důležitý pitný režim - stačí se podívat na žokeje na Velké pardubické :-) Sex, sport a pracovní (eu)stres považuji při půstu za hodně důležitý - není chuť k jídlu.

K tomu bych přibalil cokoliv, při čem se člověk hodně zpotí - to může být i duševní činnost.

Myslím také, že blahodárný je denní smích, obličejová gymnastika, pořvat si na rockových koncertech a do obličeje vnést pozitivní emoce. Když už tedy tam vrásky budou, tak ať ty hezký :-)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kruhy pod očima Empty Re: Kruhy pod očima

Příspěvek pro jeane Mon Oct 26 2009, 11:31

Proti kruhům pod očima je prý účinné sníst každý den před spaním banán, psali to v Cosmopolitanu:-) Dále existují krémy proti kruhům pod očima, např od firmy Garnier (jsou dostupné v běžné sítí drogerií).
O blahodárném působení sexu na vzhled člověka opravdu nepochybuji:-) Myslím, že to bylo vědecky i prokázáno. Prostě když budeš pravidelně a spokojeně souložit, a zároveň o sebe i pečovat, tak se může lehce stát, že budeš ve čtyřiceti vypadat na třicet :-)

jeane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kruhy pod očima Empty Re: Kruhy pod očima

Příspěvek pro hokejista666 Fri Nov 13 2009, 01:49

Generál:
Hele, mohl bys to trochu rozvíst s těma půstama? Jeden známej mi říkal,
že je nejlepší za úplňku celej den nejíst, a že to je super. Někdo zas
nejí třeba tři dny v kuse, tak nevím. Každopádně chci taky něco
takovýho vyzkoušet, tak se mi nějaké postřehy hodí. S těma dalšíma
dvěma věcma naprostý souhlas, snadněji se to ale řekne, než udělá...

Nejdýl jsem nejedl cca. týden, podle mě jsou nejlepší 3 denní hladovky, druhý třetí den je skvělá euforie, aspoň u mě, čtvrtý den už mi dochází baterky, to už se prostě potřebuju najíst, ale asi to bude individuální, musíš to prostě vyzkoušet sám ;-).
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kruhy pod očima Empty Re: Kruhy pod očima

Příspěvek pro Jack Sat Nov 14 2009, 17:36

zacal by som jednodnovymi postmi. Aby si si tak nejako zvykol. Ja som kedysi hned hupol na trojdnovy a skoncilo to tak, ze som treti den vecer vyzral celu chladnicku....

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Kruhy pod očima Empty Re: Kruhy pod očima

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru