SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Články na blogu - stačí jenom anglicky?

4 posters

Goto down

Články na blogu - stačí jenom anglicky?

Články na blogu - stačí jenom anglicky? Vote_lcap23%Články na blogu - stačí jenom anglicky? Vote_rcap 23% 
[ 15 ]
Články na blogu - stačí jenom anglicky? Vote_lcap26%Články na blogu - stačí jenom anglicky? Vote_rcap 26% 
[ 17 ]
Články na blogu - stačí jenom anglicky? Vote_lcap51%Články na blogu - stačí jenom anglicky? Vote_rcap 51% 
[ 34 ]
 
Celkem hlasů : 66
 
 

Články na blogu - stačí jenom anglicky? Empty Články na blogu - stačí jenom anglicky?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Mar 09 2009, 15:51

U příležitosti uvedení článku Mýty o svádění, který je momentálně dostupný jenom anglicky... A než to nahlasujete, znalost světového jazyka se vždy hodí. Takže i motivace k jeho studiu Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Články na blogu - stačí jenom anglicky? Empty Re: Články na blogu - stačí jenom anglicky?

Příspěvek pro Jack Mon Mar 09 2009, 22:25

Kedze vzdy predpokladam, ze o par dni hodis cz verziu, anglicke necitam. Je to pre mna rychlejsie.
Ked zahlasis, ze budes davat uz len eng, budem citat tie. Problem mi to nerobi, bude mi to trvat tak 1.3 nasobok casu :-)

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Články na blogu - stačí jenom anglicky? Empty Re: Články na blogu - stačí jenom anglicky?

Příspěvek pro Traffic Mon Mar 09 2009, 22:33

Stačí in english; aspoň mě to udržuje v "kondici".

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Články na blogu - stačí jenom anglicky? Empty Re: Články na blogu - stačí jenom anglicky?

Příspěvek pro Anderson Tue Mar 10 2009, 14:37

Raději bych v češtině, přece jenom nejsem zas tak dobrý angličtinář, aby mi něco neuniklo. A vzhledem k tomu, že SlS nemají na čele ukazatel zájmu mi stačí nepřesná informace od nich, nemusím ji ještě vyhodnocovat podle nepřesně pochopené teorie.
Takže za mě: prosím, i v češtině Wink

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Články na blogu - stačí jenom anglicky? Empty Články anglicky

Příspěvek pro Harvey Mon Oct 26 2009, 04:31

V angličtině si čtu běžně… Ale od Tebe bych raději články česky. Nic ve zlém, Tvá angličtina je jistě mnohem lepší než angličtina drtivé většina nerodilých mluvčích, jenže přesto to není ke čtení. Jakkoli umíš patrně velmi dobře anglicky, neumíš psát hezkou, čtivou angličtinou. Sorry — jen jsem to napsal bez příkras.

Harvey
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Články na blogu - stačí jenom anglicky? Empty Re: Články na blogu - stačí jenom anglicky?

Příspěvek pro Anonym Tue Oct 27 2009, 12:25

Harvey má pravdu, je to taková czechoangličtina, ale člověk je na takovou angličtinu od čechů zvyklej, takže tomu rozumí. Klidně tak piš dál.

Anonym
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Články na blogu - stačí jenom anglicky? Empty Re: Články na blogu - stačí jenom anglicky?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru