SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Depilace

5 posters

Goto down

Depilace Empty Depilace

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne Sat Jan 10 2009, 17:23

Poměrně dlouho řešíme s kolegou otázku zda-li je normální depilovat si tělo. Okolí se na toto dívá poměrně s údivem. Hlavně mužská část populace reaguje odmítavě naopak ženy (i ty co zpočátku tvrdí, že se jim to nelíbí) velmi pozitivně. Zajímá mě zda-li se depilujete, co si o tomto myslíte popř. jakou používáte metodu, jak dlouho "to" vydrží a hlavně jaké jsou ohlasy vašeho okolí.

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Depilace Empty Re: Depilace

Příspěvek pro Scare Mon Feb 09 2009, 00:04

depilaci myslíš čeho? komplet?

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Depilace Empty Re: Depilace

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne Thu Feb 12 2009, 20:44

Díky za reakci.

Myslím, kolik je kdo schopen vydržet. Intimní partie vynechme, nemám v úmylsu zjištovat nakolik je kdo masochista. Mám na mysli hrudník a záda. Hledám možnosti zdokonalení vlastního těla. Když koukám na plakáty a různé reklamy, je mi jasné, že svetr moc sexy není. Žiletka není moc efektivní a navíc za dva dny je to vidět a to se mi nelíbí. Experimentuji s voskovou depilací. Má to svůj efekt, ale chtělo by to stejně účinnou metodu s "menším úsilím".

Zajímá mě kdo kde jak... za kolik atd. Resp. jestli někdo jen žiletku a jak potlačit dvoudenní odrost.

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Depilace Empty Re: Depilace

Příspěvek pro rua Wed Mar 25 2009, 01:04

Na větší plochu (třeba záda) výjde asi nejlevněji vosk. Sám sebe bych nedepiloval, to si raději zajdu k profíkovi. Cena se bude lišit, ale např. komplet nohy stojí asi 350. Pokud by jsi chtěl mít tělo úplně hladké, tak bys tam musel chodit cca co 2 týdny.

Další možnost je laser, ale ten odstraňuje jen po jednom chloupku. Navíc dosti bolestivé a ještě více drahé (tady to je v řádech tisíců). Učinek, ale velmi dobrý. (Laser spálí kořínek chloupku, ten potom vypadne-alespoň většina a už se neobnoví všechny)

A co konkrétně myslíš tím "menším úsilím"? Pokud se depiluješ sám, tak doporučuji zajít někam, kde ti to udělají a nemůsíš vynakládat žádné usilí. A žiletka...mě osobně stačí strniště na obličeji ´=)

rua

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 1
Points : 3
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Depilace Empty Re: Depilace

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne Sun Mar 29 2009, 21:37

Tím neším úsilím myslím... přesně to co jsi právě navrhl. Laser mne nenapadl. Vosk je dobrý, ale zatraceně to bolí. Tak snad to s tím laserem nebude až tak horké.

Díky za tip.

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Depilace Empty Re: Depilace

Příspěvek pro rua Mon Mar 30 2009, 01:13

No takhle - laser je účinný, ale musíš absolvovat více návštěv(minimálně 3). A u tak velké plochy, jako jsou záda by cena mohla být od 4 do 7 táců. Když bychom to zprůměrovali: půjdeš na zákrok 4x po 5 tisících = 20 tisíc a to jsou jen záda...

A v porovnání bolestivosti dokonce výjde lepší vosk. (Alespoň takové mám informace z dobrého zdroje. Tady, ale taky může záležet na jakém stroji ti provedou zákrok, takže ve tvém městě to bude třeba jinak.)

A ještě k depilaci voskem: nějaké voskové proužky jsme doma měli, takže jsem si to zkusil, ale jak píšeš dost a bolí navíc má člověk strach trhnout. Profík trhne rychle, sice to bolí, ale dá se to vydržet a při další návštěvě je bolest menší.

rua

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 1
Points : 3
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Depilace Empty Re: Depilace

Příspěvek pro Damien Tue Mar 31 2009, 12:33

A jak si depilujete ty intimní partie Very Happy ? Já osobně mám celkem problém, když to řeknu natvrdo "oholit si koule". Mám elektrický strojek staršího data a je to poměrně bolestivá procedura, občas teče krev affraid ...existuje nějaký soft způsob ? Danke
Damien
Damien

Poeet p?íspivku : 29
Age : 44
Location : Liberec
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 07. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Depilace Empty Re: Depilace

Příspěvek pro Jack Wed Apr 01 2009, 21:44

Damien napsal:Já osobně mám celkem problém, když to řeknu natvrdo "oholit si koule". Mám elektrický strojek staršího data a je to poměrně bolestivá procedura, občas teče krev affraid ...existuje nějaký soft způsob ? Danke
"Natvrdo" si holim gule viacbritou ziletkou. Pred prvym razom som sa strasne dlho odhodlaval, bal som sa, ze potecie vela krvi.
Ale je to pohoda. Na zaver sprchy/kupela, ked je uz pokozka vlacna a pouzit dobry gel na holenie. Zaklad je prstami natahovat kozu na penise a vajkach, aby bola napnuta. Alebo si nahonit erekciu, to sa aj vajka potom akoby napnu a vsetky kozne zahyby zmiznu.
Za rok som sa porezal asi 1x, ale to skor nepozornostou.

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Depilace Empty Re: Depilace

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru