SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Když člověk ví čeho si všímat vidí, že byl dřív docela slepoň

3 posters

Goto down

Když člověk ví čeho si všímat vidí, že byl dřív docela slepoň Empty Když člověk ví čeho si všímat vidí, že byl dřív docela slepoň

Příspěvek pro Pavel Wed Dec 31 2008, 11:53

Přečetl jsem si tenhle web a velkou část článků na svádění. Nic zvláštního zatím nepodnikám (mám rozjetu jednu docela zajímavou akci, tak počkám jak dopadne) Jediné co dělám je to že si všímám věcí, které donedávna šly zcela okolo mě a nestačím se divit. Cca jednou týdně si zajdu do hospody na meditativní pivo, či dvě (to většinou) a tak tam sedím sám v rohu u stolu a dumám si. No dumám... přesnější je že jen čumím do blba, ideálně si vyčistím hlavu jen když fakt nemyslím buď na nic, nebo jen na kraviny. No a poslední dobou jsem přidal drobné pozorování okolí. V třech případech z pěti co jsem tam byl, někde u jiného stolu seděla slečna, z mého pohledu skoro starce (41) docela dost žádoucí, ve věkovém rozmezí 20 - 30, která evidentně se mnou začala flirtovat pohledem. Poprvé jsem dělal že jsem si ničeho nevšiml, v dalších dvou případech jsem aspoň (ze cvičných důvodů, fakt v současnosti nemám zájem nějakou balit) jsem trochu flirtoval taky. Závěry mám dva:

1. Je to třeba cvičit. Fakt věci, které ti poprvé přijdou divné, jsou už podruhé mnohem přirozenější a tím taky uspěšnější.

2. Jde to fakt mnohem líp, když má člověk premisu " O nic mi nejde "


Nemasíruju si přehnaně ego, je dost dobře možný že ty kočeny taky prostě jen trénovaly, ale potěší to.

Pavel

Poeet p?íspivku : 29
Reputation : 2
Points : 25
Registration date : 26. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Když člověk ví čeho si všímat vidí, že byl dřív docela slepoň Empty 2 Pavel

Příspěvek pro generalissimuss Wed Dec 31 2008, 14:28

Jo, také jsem v tom "nebezpečném" věku. Stejně jako Ty jsem si absolutně nepřipouštěl, že by pro mne o 20 let mladší slečna byla zajímavá a naopak.

Ale dokud jsem to nezkusil, věděl jsem naprostý prd a v hlavě samé teorie. Hodně mne inspiroval MAJK, dnes už mi nepřijde vůbec divné, že oslovím i 16-tiletou holku.

Jak paradoxní! Dříve jsem byl hodně atraktivní (a naopak) pro ženy od stejného věku cca až do 40-ti let, dnes tyto ženy sice zůstávají v mém poli atraktivity a zároveň k tomu nadto mne začaly zajímat (a zajímají se o mne) holky kolem 20-ti.

Měl jsem více jak dvouhodinový rozhovor s klientem, který do mne hučel, že pořádnej sex a věci kolem začínají u muže až po padesátce. První můj dojem byl, že je to asi blázen. Když vidím, jak roky jdou a vše, co mi řekl se plní - vim, že měl pravdu.

Tímto zdravím také Deona, který je také v naší věkové rovině.

Jinak, co popisuješ, je hezky popsáno v knize Hra, jako mužská slepota. Ano, stačí se jen pozorněji dívat a.. :-)

Pár dnů teď testuji osobní akci, kterou jsem nazval BPK – bdělost, pohotovost, konstrukce.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Když člověk ví čeho si všímat vidí, že byl dřív docela slepoň Empty AI skutečně existují !!

Příspěvek pro Pavel Wed Apr 29 2009, 09:40

Tak jsem si během minulých týdnů ověřil skutečnost (pro mě osobně srovnatelného významu jako vynález kola v Mezopotámii :-), že ty "approach invitations" (AI) skutečně existují - a to fakt i třeba venku, při cestě městem. Trochu mě vyděsilo, že jsem si jich těch asi 30 let co se mi líbí holky nevšímal. Na druhou stranu " Raději pozdě než nikdy :-)". A chce to trošku cviku a všímavosti.

Pavel

Poeet p?íspivku : 29
Reputation : 2
Points : 25
Registration date : 26. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Když člověk ví čeho si všímat vidí, že byl dřív docela slepoň Empty Přidám další věc, které jsem si všiml

Příspěvek pro Pavel Wed Jun 03 2009, 13:24

Přidám další věc, které jsem si všiml. Když jdu po ulici správně naladěn, zaznamenávám, že ženský, který jsou v čáře mý chůze - tak už hodně daleko před tím než se máme potkat si buď lehce upraví pásek, nebo si nějak srovnaj šaty, nebo prohrábnou vlasy nebo tak něco. A zajímavý námět ke zvážení - čím je ta žena starší tak tím dřív (ještě ve větší vzdálenosti) tuto akci provede. Naopak čím mladší tak totéž provede až později, zřejmě až v okamžiku kdy mě líp vidí a podvědomí si vyhodnotí, že by to třeba šlo. Případně neprovede nic, jestliže pro ni spadám do kategorie "strejc co jde vokolo". Nejdřív jsem myslel že je to náhoda, ale začal jsem podle toho jak daleko se začla upravovat odhadovat jak je asi stará a kupodivu mi to připadá jako téměř lineární závislost (pro šťouraly dodávám, že neuvažuji extrémy před šestnáctým rokem a po šedesátém). Matematicky založený člověk by mohl začít uvažovat o součinu RILu, věku a třeba jej dělit nějakým koeficientem vyjadřujícím sebevědomí a atraktivitu dané dámy, případně zanést do výpočtu pravděpodobnost s jakou je, či není krátkozraká....etd. atd. etc. Smile

Pavel

Poeet p?íspivku : 29
Reputation : 2
Points : 25
Registration date : 26. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Když člověk ví čeho si všímat vidí, že byl dřív docela slepoň Empty Re: Když člověk ví čeho si všímat vidí, že byl dřív docela slepoň

Příspěvek pro Eivind Wed Jun 03 2009, 21:48

Hehehe, taky jsem si toho za poslední cca 3 měsíce všimnul. A přidal bych k tomu komentář, že se tak začlo ve větší míře dít poté, co jsem začal pravidelně cvičit, jezdit na kole, koupil jsem si pár nových hadrů, začal jsem se více rozhlížet a více usmívat. A co se týče věku, tak nesouhlasím s tou lineární závislostí. Prostě po tobě čuměj baby, který jsou věkově pro tebe vhodný. Po mně (30) nejvíc zase čuměj v rozmezí 20-30 a ty starší kolikrát ani ťuk. Prostě ženský viděj mnohem víc, než se zdá a když nespadáš do jejich věkovýho rozmezí, tak proč by plýtvaly energii na svádivej pohled?? Ale je to docela nářez, když zjistíš, že approach invitations prostě existují. Spoustě chlapů stačí už jenom tohle vědomí. Já až se ještě víc osmělím, zkusím nějaký directy ve stylu Badboye...

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Když člověk ví čeho si všímat vidí, že byl dřív docela slepoň Empty Re: Když člověk ví čeho si všímat vidí, že byl dřív docela slepoň

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru