SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smazané příspěvky ze svadeni.cz

4 posters

Goto down

Smazané příspěvky ze svadeni.cz Empty Smazané příspěvky ze svadeni.cz

Příspěvek pro zoufalec Wed Dec 03 2008, 23:21

Dotaz pro kohokoli, ale především Someone?
Nemáš náhodou kopie diskusí, případně jiných věcí, ze svadeni.cz, kam jsi přispíval a který tam smazali?

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Smazané příspěvky ze svadeni.cz Empty Re: Smazané příspěvky ze svadeni.cz

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Dec 04 2008, 13:58

Bohužel to není až tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Jakkoliv se mohu domnívat, že jejich podmínky používání jsou v rozporu s platnými zákony ČR a dokonce i s Ústavou, ještě pořád mi to nestačí jako důvod pro některé činnosti.

Teď udělám malou odbočku, abychom měli do dalšího textu představu, a vypíchnu tři body, které jsem tam při psaní této odpovědi našel
2.1 Zaškrtnutí „Souhlasím s podmínkami“ se bere jako souhlas Uživatele s těmito Podmínkami a akceptování veškerých jejich ustanovení.

2.2 Provozovatel je oprávněn kdykoli měnit ustanovení těchto Podmínek. Tyto změny budou zapracovány do textu a budou zveřejněny ve formě úplného znění Podmínek. Změna Podmínek je platná a účinná okamžikem zveřejnění na stránkách Serveru. Je v zájmu Uživatele, aby průběžně sledoval znění Podmínek
Když už nic jiného, řekl bych, že není zrovna morální, aby jedna ze smluvních stran odsouhlasila té druhé, že si může v budoucnu měnit pravidla, jak se jí zrovna zlíbí. A že mu ani neřekne kdy a jak často se změní, to už snad ani nemá smysl komentovat.
5.8 Příspěvek Uživatele je vyjádřením názoru jejího autora a Provozovatel se zříká jakékoli odpovědnosti za ní. Při porušení Podmínek může být Příspěvek cenzurován, nebo zcela odstraněna ze Serveru. Příspěvky Uživatelů mohou být redigovány či moderovány.
Význam slova "redigovat" zní: redakčně upravit, zpracovávat, upravovat (text) pro bublikování, vykonávat funkci redaktora. Alias měnit slova v něčím příspěvku. Pro úplnost ještě význam slova "moderovat": 1. omezování, mírnění; brždění, zpomalování; 2. vedení diskuze, uvádění pořadu. Obě slova jsou v samostatné větě a neváží se na předchozí podmínku, ať už si o aktuálním znění a naplňování myslíme cokoliv.

Myslím, že pro představu to úplně stačí. Takže, jsou následující body, proč tu nechci vidět kopírování příspěvků ze Svádění.cz, zejména ne mých.
  1. Marná sláva, psal jsem to tam jako autor a je zde otázka copyrightu (nezaměňovat s autorstvím a citacemi). Tohle by se nejdřív muselo vyřešit po legální stránce.
  2. Morální stránka věci. O co budeme lepší, když se k věci postavíme tím, že začneme kopírovat?
  3. Technický důvod. Než začali s feromony, množství textu v mých komentářích už bylo značné. Obtížnost kontroly na "redikci a moderování" je jasná.

Ale je tu ještě jeden praktický důvod. Na dotazy jsem odpovídal podle toho, jak to vidím a ono to fungovalo. To znamená, že je klidně dokážu zodpovědět i nyní. A myslím, že tady na fóru řadu z nich nejenom já. My nemáme důvod se spoléhat na to, jaké komentáře jsem tam kdy napsal. Nepotřebujeme je.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Smazané příspěvky ze svadeni.cz Empty Re: Smazané příspěvky ze svadeni.cz

Příspěvek pro zoufalec Sat Dec 06 2008, 19:07

Ufff, čekal jsem odpověď typu ano/ne a víceméně mě zajímala pouze tvoje válka s Rashem na již neexistujícím www.svadeni.cz/diskuze-poradna/pripominky-a-namety-k-webu/pro-rashe/.
A případně si udělat vlastní úsudek, proč svadeni.cz některé příspěvky vymazalo.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Smazané příspěvky ze svadeni.cz Empty Re: Smazané příspěvky ze svadeni.cz

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Dec 08 2008, 21:14

V době, kdy jsem se ještě domníval, že půjde o web, který bych mohl považovat jak za objektivní, tak za profesionální, napsal jsem pod pár RaShovo článků komentáře, co si myslím, že tam má špatně a proč.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Smazané příspěvky ze svadeni.cz Empty Re: Smazané příspěvky ze svadeni.cz

Příspěvek pro zoufalec Tue Dec 09 2008, 11:08

A u sebe ty kopie komentářů nemáš (když mi to pošleš soukromě, tak žádný práva neporušíš:-))? Zrovna u tohoto případu je evidentní, jak je cenzura dvojsečná. Na jednu stranu někdo použije cenzuru v dobré víře, aby zlepšil kvalitu obsahu, na druhou stranu se s tím vším dá enormě dobře manipulovat. Ideální mi přijde možnost pouhého označení komentáře jako porušujícího pravidla s možností skrytí. Jenže je jasné, že pokud by ten komentář obsahoval něco, co by mělo vliv na komerční úspěch, tak je potřeba pouze tvrdě mazat:-(( Objektivita/neobjektivita.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Smazané příspěvky ze svadeni.cz Empty Re: Smazané příspěvky ze svadeni.cz

Příspěvek pro netto Sun Jan 31 2010, 22:23

Když jsem se asi před dvěma měsíci začal trošku intenzivněji zajímat o svádění, prvním webem, na který jsem narazil bylo pochopitelně Svádění.cz. Zaujaly mě hlavně starší příspěvky, TZ, řeč těla... jenže!
1) Vadilo mi jasné komerční zaměření webu. Jak mám věřit někomu, kdo mi chce prodat nejlepší masturbační pomůcky na světě, že jeho jediným zájmem je naučit mě balit holky? Smazané příspěvky ze svadeni.cz Icon_biggrin
2) Když si člověk prochází komentáře pod články a hlavně názory na "balící" videa, je z toho jasně cítit, že kritika prostě není vítaná... To nemluvím o tom, že spousta těch videobalení mi přijde opravdu jako fake...
3) Co si má človek myslet o webu jehož 60 % hlasujících čtenářů zastává názor, že vztah začíná "prvním polibkem na ústa"? Smazané příspěvky ze svadeni.cz Icon_biggrin

Someone, díky za tenhle blog, vypadá to, že se tady člověk konečně dozví nějaké seriozní informace...

netto

Poeet p?íspivku : 15
Reputation : 0
Points : 19
Registration date : 31. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Smazané příspěvky ze svadeni.cz Empty Re: Smazané příspěvky ze svadeni.cz

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Feb 01 2010, 10:46

Díky! Tak se jsem se k nim zase jednou podíval... to znovuvydávání článků a spol., to je zajímavá akce. Jen už jsem u těhle článků nenašel komentáře z doby před jejich " znovuvydáním"...

Jsem rád, že mám čtenáře, kteří namísto očekávání spásného návodu raději přemýšlí Smile


Mimochodem, i když je vlákno o smazaných příspěvcích, nikomu nezaručuji, že co jsem tam napsal, tam najde najde v původním znění.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Smazané příspěvky ze svadeni.cz Empty Re: Smazané příspěvky ze svadeni.cz

Příspěvek pro Petra Tue Aug 17 2010, 21:44

.
.
Someone: já chci touto cestou poděkovat za tento blog a fórum.
Nepřemýšlím zas až natolik analyticky, řídím se spíše intuicí. No a ta mi říká, že tady se cítím lépe než na svádění.cz
Mám pocit, že to tu vede rozumný člověk, který je i duchovně na úrovni. Tím je pro mě řečeno vše.

Takže díky. Jsem moc ráda, že toto existuje. Je sice pravda, že TZ je přesně to, k čemu člověk automaticky dojde vlastně časem sám, na druhou stranu takhle pěkně pohromadě (a česky !!) to nikde nenajdeš. No prostě POHÁDKA. sunny

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Smazané příspěvky ze svadeni.cz Empty Re: Smazané příspěvky ze svadeni.cz

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Aug 18 2010, 11:09

Díky, teda s polichocením souhlasím, že osobnost člověka může udělat hodně Smile Ale vedle toho, určitě k tomu přispělo i prostředí blogu:

  1. Nezisková činnost - už z principu absence z honby za finančním ziskem chybí tlak některé věci prospěchářsky vychvalovat a zdržet se na jejich adresu kritiky - zejména věcné kritiky (když už s něčím z nějakého důvodu nesouhlasím, tak napíšu proč - což ovšem může ostatní přesvědčit k odmítnutí nesmyslu, či bludu)
  2. Otevřenost - píšu, jak jsem k tomu přišel a kde jsem k tomu přišel, takže moje závěry lze zkontrolovat objektivně, ne jen subjektivní validací
  3. Znalost psychologické manipulace - umožnuje mi se vyhnout tomu, abych lidi neobracel na víru pomocí psychologických triků, logických klamů a zneužíváním přesvědčení komunity
  4. Věda - než něco začnu považovat za blud, nebo "neblud" Smile , tak se nejprve podívám, co k tomu říká vědecký výzkum
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Smazané příspěvky ze svadeni.cz Empty Re: Smazané příspěvky ze svadeni.cz

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru