SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ženy, které milují sex

+2
Jack
zoufalec
6 posters

Goto down

Ženy, které milují sex Empty Ženy, které milují sex

Příspěvek pro zoufalec Tue Oct 21 2008, 18:42

29. 10. 2008 SomeoneCZ

Není objasnění problému, ale dotaz. Jako téma do encyklopedie je to dobré, ale musí se to odpovídajícím způsobem zpracovat.
"Všeobecně se myslí..." fajn, a kde k tomu Badboy přišel? Nebo je to jenom další "90%" bez důkazu? V současné chvíli to tvrzení zde není vůbec ničím podložené.


Chtěl jsem se na toto téma něco dozvědět, tak jsem si přečetl stejnojmennou knihu od Giny Ogden, nakladatelství Špilberk 1996. Autorka je psycholožka (nebo něco takového) a dělala výzkum mezi ženami, které uvedly, že milují sex. Čili psala to ženská a je to opravdu ryze ženský (a tudíž v tomto ohledu asi autentický) pohled na sex, probraný do všech detailů.
Pointa je v tom, že v životě jsem snad nečetl nudnější a nepochopitelnější knihu na téma sexu. Skoro ničemu, co tam ty ženský popisují, nerozumím. Pro mě je tato kniha stejně asexuální, jako četba o životě hmyzu!!! Popisy o tom, jak nějaká žena dosahuje orgasmu při masáži paty, pohledu na západ slunce, klábosením u kávy a užnevím co ještě, jen potvrzuje to, že sex pro ženu a pro muže jsou dvě absolutně odlišné věci, skoro se mi zdá, že ani ty genitálie se v tom nesejdou.

Pickuper Badboy tvrdí (volně řečeno):
"Všeobecně se myslí, že ženy nechtějí/nepotřebují sex, ale to je mýtus. Ženy jsou mnohem více nadržené (horny) a chtějí sex ještě více než muži. Proč jinak by se tolik staraly o svůj vzhled?". Evidentně na tu poslední otázku chtěl slyšet "Aby sbalily pořádnýho chlapa a měly s ním sex". To je podle mě sice možnost, ale dost možná spíš nesmysl.
V duchu Hausmana ta odpověď může také znít "Aby sbalily pořádnýho chlapa a využívaly ho ve svůj prospěch. Sex je jen nástrojem kontroly nad ním."

Čili pokud mohu shrnout vše, co se ke mě na toto téma dostalo, řekl bych:
1. žena sex (ve smyslu pohlavního styku) vůbec nepotřebuje
2. pokud má žena nějaký citový vztah, pohlavní styk je jen něco navíc
3. žena bez pohlavního styku nevykazuje fyzické abstinenční příznaky, jako třeba já
4. žena bez pohlavního styku (podle mých pozorování) vykazuje výkyvy nálad, nelibost, atd., čili pouze psychické příznaky
5. pohlavní styk je pro ženu nástrojem kontroly nad mužem
6. pod pojmem sex si ženy představují spíše něco ve smyslu extáze. U mužů (nefetujících) je extáze uskutečňována výhradně orgasmem. U žen je to dost možná všechno absolutně jinak.

Živá diskuse vítána, body jsou sestaveny pouze jako výchozí myšlenky k zamyšlení, ne jako nějaká dogmatická
tvrzení.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Ženy, které milují sex Empty Re: Ženy, které milují sex

Příspěvek pro Jack Tue Oct 21 2008, 20:05

Preco si tento prispevok nacpal do sekcie Encyklopedia?
Cital si niekedy nejaku encyklopediu? Vies ako vyzera "clanok" v encyklopedii?

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Ženy, které milují sex Empty Re: Ženy, které milují sex

Příspěvek pro zoufalec Fri Oct 24 2008, 09:40


zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Ženy, které milují sex Empty Re: Ženy, které milují sex

Příspěvek pro hokejista666 Fri Oct 24 2008, 11:17

Hoď to do sekce hodil by se mi nezávislý názor, tohle do encyklopedie fakt nepatří ... .

1. žena sex (ve smyslu pohlavního styku) vůbec nepotřebuje -blbost
2. pokud má žena nějaký citový vztah, pohlavní styk je jen něco navíc - blbost, nefunguje-li to v posteli, hodně rychle skončí i citový vztah ....
3. žena bez pohlavního styku nevykazuje fyzické abstinenční příznaky, jako třeba já - ano, už z podstaty věci nevykazuje stejné fyzické příznaky jako Ty, ale vykazuje jiné Wink
4. žena bez pohlavního styku (podle mých pozorování) vykazuje výkyvy nálad, nelibost, atd., čili pouze psychické příznaky bez pohlavního styku taky vykazuji výkyvy nálad, nelibost, podrážděnost Laughing
5. pohlavní styk je pro ženu nástrojem kontroly nad mužem - blbost
6. pod pojmem sex si ženy představují spíše něco ve smyslu extáze. U mužů (nefetujících) je extáze uskutečňována výhradně orgasmem. U žen je to dost možná všechno absolutně jinak. - Blbost, představují si totéž co my, tedy velmi příjemnou činnost Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Ženy, které milují sex Empty Re: Ženy, které milují sex

Příspěvek pro generalissimuss Fri Jun 05 2009, 22:10

Mno, nejsou to většinou ženy, které si stěžují na nízkou sexuální výkonnost svých partnerů? :-)

Na ženské sexualitě není co bádat - ženy jsou v sexu více náruživé, vynalézavé a náročné.
Rozhovor se zakladatelem Seduction School napsal:Víte kolik vztahů začalo sexem ještě tentýž večer? ... Navíc uvědomme si, že žena to chce také - jinak by to nedělala. Ženy mají rády sex minimálně stejně jako muži. Rozdíl je v tom, že ženy mají rády kvalitní sex - se vším co k tomu patří.
(Rozhovor se zakladatelem Seduction School)

Ženy preferují kvalitu. Pokud nejsou přesvědčeny, že sex a ostatní věci kolem budou mít úroveň, do sexu prostě nejdou.

Dejte ženám kvalitu, probuďte v nich ženskost a promění se v nevyčerpatelné kněžky lásky.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Ženy, které milují sex Empty Re: Ženy, které milují sex

Příspěvek pro SomeoneCZ Sat Jun 06 2009, 11:49

tak trochu jiný příklad napsal:Víte, kolik úspěšných vztahů začalo se sexem už po třech týdnech? Navíc, uvědomme si, že žena to chce také - jinak by to nedělala. Ženy mají rády sex minimálně stejně jako muži. Rozdíl je v tom, že ženy mají rády kvalitní sex - se vším co k tomu patří. A k tomu patří i důvěra v partnera. Tak jí dejte čas, ať vás může poznat.
Vedle subjektivní validace, existuje ještě něco, čemu se říká Forerův efekt a technika zvaná shotgunning. Jestli neumíte anglicky, tak se podívejte alespoň na Barnuma v češtině.

Jo, a od té ptákoviny, že "narozdíl od mužů mají rády kvalitní sex", se v každém případě distancuji.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Ženy, které milují sex Empty Re: Ženy, které milují sex

Příspěvek pro newgrange Sat Jun 06 2009, 19:01

Re: Foreruv efekt.
Bratr byl u kartarky, uz je to alespon 5 let, mimo odpovedi na sve otazky taky doslo na me (jeho iniciativa). Pak mi to povidal. Zpetne to hodnotim tak, ze z tech nekolika vyroku co padly o me byl jen jeden, se kterym jsem na 100 procent stotoznil - v te dobe.
Jen se tak v duchu ptam jakto, ze se to nevyucuje na stredni skole, kdy by to uz clovek moh' bejt sto pobrat anebo aspon tusit, ze to existuje? Jen recnicka otazka.

newgrange

Poeet p?íspivku : 16
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 13. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Ženy, které milují sex Empty Re: Ženy, které milují sex

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jun 08 2009, 12:43

Tak to by Tě mohla potěšit nově vzniklá sekce Klamy, iluze a deziluze, kde se mj. objeví i Forerův efekt s příklady ze světa sváděníSmile
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru