SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A jak je to obráceně?!

2 posters

Goto down

A jak je to obráceně?! Empty A jak je to obráceně?!

Příspěvek pro Megan Wed Sep 24 2008, 16:00

Předem vás všechny zdravím a doufám, že nebude vadit, když se nebudu ptát na holky, ale na kluky... Pokud ano, tak se omlouvám, pokud ne, tak předem moc dík za rady. Smile

Před týdnem, ve středu, jsem byla s kamarádkama v hospodě. Pily jsme trošku víc, než se ve všední den sluší a i naše rozhovory byly asi mírně hlasitější a odvážnější. Měla jsem s sebou psa, prej se na ně dobře balí kluci Smile a ono to kupodivu zřejmě zabralo. Nejdřív se přišel seznámit s pejskem, později i se mnou. Byla zábava, všechno v pohodě a když jsem odcházela, dal mi tácek s telefonním číslem, což se mi ještě nikdy nestalo, ale je to myslím docela dobrý trik! Až včera jsem se odhodlala napsat sms: Ahoj, nechceš mě pozvat na kafe? Megan. Ještě včera se mi to zdálo docela vtipný. Dneska už spíš trapný, ale stalo se. A on se vůbec neozval! Kdyby mě aspoň odmítnul, ale takhle vůbec nevím, co si myslet. Ještě jsem v podobný situaci nikdy nebyla, patřím spíš k těm holkám, co se nechávají balit, než aby samotný něco výraznýho podnikali. Ještě jednou předem děkuji za "druhý pohled." Moje kamarádky by hned řekly, že je to idiot a ať na něj zapomenu.

Megan

Poeet p?íspivku : 1
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 24. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

A jak je to obráceně?! Empty Re: A jak je to obráceně?!

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Sep 24 2008, 18:38

Samozřejmě se smska dala formulovat i jinak, lépe, radostněji a více budovatelsky Smile Co je na ní v zásadě špatně, je návrh "zaplať mi něco". Na druhou stranu, je to jenom text, tj. pouhých 7% celé informace, a vzhledem k průběhu večera mohla být ve skutečnosti smska OK.

Já bych na jeho místě odpověděl s konkrétním návrhem kdy a kde. Pokud bych měl zájem, tak nevidím jediný rozumný důvod, proč neodpovědět.

Čekala jsi cca týden, po kterém úspěšní pánové volají, ne smskují. Na druhou stranu, jako žena si můžeš vyjímku dovolit díky nepoměru nabídek (kterých se dostává muži a ženě). Ovšem, nejsem žena, takže jsem si to nemohl nikdy prakticky ověřit Smile

Fakticky, místo toho, aby si řekli o telefonní číslo, pánové ho dávají ve dvou případech. Buď chtějí, aby se žena více snažila (test/filtr), nebo si dostatečně nevěří, což někdy maskují i jako první variantu. Čili, pokud by to skutečně byla první varianta a má zájem, ozval by se zpět.

Momentálně je možné, že úmyslně čeká s odpovědí, aby si nezadal, když Ty jsi čekala s kontaktem 6 dní. Na tohle dokonce existují návody pro pány, které jim říkají, jak dlouho mají čekat. Postupuje-li podle některého z nich, třeba se ještě ozve i během zítřka.

Možná je nesmělý, nevěří si, malé sebevědomí, atd. a proto se nezeptal na Tvůj telefon, aby Ti mohl sám zavolat, nýbrž to přehrál na Tebe, aby jsi to vyřešila za něj. Klidně mohl zkoušet nějaký návod, jak se zbavit nesmělosti při oslovování žen - viz šetření emocí.

Jestliže svůj život řídí metodami, pro jejichž postupy neexistuje rozumné opodstatnění, dávám za pravdu Tvým kamarádkám. Je to jeho problém a není nutné, aby jsi z toho dělala i svůj problém.

Anebo, prostě a jednoduše, možná se odvážil co nejdál, co mohl, neb byl dostatečně posilněn alkoholem. Anebo se urazil, že mu píšeš až po týdnu - má-li zájem a je-li flexibilní, nezapomene a přijme.

Kdybychom to pitvali dále, vymyslíme i další scénáře. Skutečností však zůstavá:
  1. Smska mu byla doručena ihned, její přečtení také nezabere věčnost
  2. Ozvala jsi se za 6 dnů, neuháníš ho, takže neexistuje rozumný důvod, proč uměle zavádět zdržení
  3. Svou nabídkou jsi riskovala odmítnutí, takže neexistuje rozumný důvod, proč ji nepřijmout

Na druhou stranu, bude-li se situace v budoucnu opakovat, není důvod některému dalšímu znovu nepomoci, jestliže budeš mít zájem.

Vyzkoušela jsi si na vlastní kůži část toho, čím musí pánové projít. Alespoň máš lepší představu. Slečny normálně nevynikají tím, že by vždy alespoň jasně odmítly. Mnohé z nich dělají mrtvého brouka, když nemají zájem a předtím i své číslo daly. C'est la vie Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru