SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inicializace rande - e-mailem

4 posters

Goto down

Inicializace rande - e-mailem Empty Inicializace rande - e-mailem

Příspěvek pro generalissimuss Wed Sep 10 2008, 00:42

Jsem absolutně bez nápadu, jak inicializovat rande e-mailem a to hned se dvěmi ženami.


Nejprve intro:

Nastoupím do vlaku a v kupé vidím mladou holku, velmi pěknou a vedle ní naprosto luxusáckou starší HB. Otevřu právě jí: "Dobrou chuť" a pokračuji dotazem, zda-li už vlak jezdí už normálně z hlaváku. Ptám se na rekonstrukce a už to jede.

Je hluk, bavím se s ní šikmo přes celé kupé a bez ptaní ostatních zavírám okno, abych se s ní slyšel. I tak je srozumitelnost špatná. Ačkoliv má kolem sebe hodně věcí, vybízím jí a její mladší sousedku (neznají se) ať si uklidí, že si k ní sedám.

A tak sedím mezi nimi, natočený ke starší HB. Je to fakt kus. Vysílá znatelné signály zájmu. Několikrát se mne dotkla, tělesná blízkost jí vůbec nevadila. Přes hodinu rozhovor, dává mi pouze e-mail (velmi ochotně), na telefonu prý není často (bydlí v německu). Zbývá mi 1/2 hodina cesty a já oslovuji i tu druhou, mladší, ke které jsem se před tím otočil zády.

Všechno musela slyšet a přesto po 20 min. mi dává naprosto bez problémů e-mail. "Telefonní čísla nedávám". Pochopil jsem až na internetu, když jsem si o ní vygooglil zbytek. Docela celebrita.


Profily:

HB starší:
Velkou část roku žije v německu, tam se stará o své 2 děti, společně s manželem podnikají tam a ve východních čechách, ona jezdí často do mého města (naposledy kvůli židovskému umění/architektuře), dobře komunikativní, výborná společnice.

HB mladší: Vynikající verbalizace, inteligence, rozsah, budoucí právnička, umělecky založená, maluje a vystavuje obrazy, práce s keramikou, modelka.

Od obou mám e-maily, za týden bych jim chtěl napsat, ale absolutně nevím co Smile

Už jsem si dle TZ zvykl na stručné telefonické zavolání. To funguje. Chápu, že mi starší HB nedala číslo z důvodu, že není v česku často a z důvodu, abych jí nevolal za přítomnosti manžela. U té mladší může být důvod třeba značná popularita.

Napsat něco ve stylu "Až budeš zase v česku, v mém městě, zastav se na kafe, třeba tam a tam.." se mi absolutně nelíbí.

Chce to nějaký nápad. Díky předem.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Inicializace rande - e-mailem Empty Re: Inicializace rande - e-mailem

Příspěvek pro Scare Wed Sep 10 2008, 01:01

já si mailuju jen s holkama, který chci eventuelně jako kamarádky. Jinak ne.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Inicializace rande - e-mailem Empty Re: Inicializace rande - e-mailem

Příspěvek pro hokejista666 Wed Sep 10 2008, 13:53

Já bych zkusil starší HB nabídnout návštěvu Plečnikova kostela Nejsvětějšího Srdce Páně v Praze, je to architektonicky moc zajímavá stavba a myslím, že s tím bys mohl zabodovat. Ten kostel si vyloženě koleduje o diskuzi, navíc je možné ho prozkoumat i shora, to když zajdeš na Žižkovskou televizní věž... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Inicializace rande - e-mailem Empty Re: Inicializace rande - e-mailem

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Sep 10 2008, 14:48

"Telefonní čísla nedávám" - vidíš to, celebrity mají telefony pouze a výhradně jenom jako módní doplněk, aby se neřekl, že na ně nemají. Ale v žádném případě na telefonování :laugh: Staré známé - co kdyby se jí misto Tebe zeptal Tom Cruise? Wink

Manžel jí kontroluje mobil, jestli jí nahodou nevolá Richard Dean Anderson, že by si s ním hned domluvil autogramiádu? Wink V první řadě ženská, až v druhé celebrita.

Až budeš vybírat místo, zeptej se, jestli ji takhle zve bůhví kolik borců, kam? A pak ji pozvi jinam, protože tam už to nejspíš zná. A nemá o Tebe zase takový zájem, aby to nevadilo - telefon.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Inicializace rande - e-mailem Empty Re: Inicializace rande - e-mailem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru