SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zavolat nebo napsat?

+4
cervenacek
hokejista666
generalissimuss
JimmB
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon May 19 2008, 14:43

Jestliže trvá na tom, abyste spolu nebyli sami dva, pak je zájem skutečně pod nulou.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro cervenacek Mon May 19 2008, 18:05

ja sem jeste nevolal, a jeste taky chvily volat nebudu. akorat me tohle napadlo jako mozna reakce.

predpokladam ze plan:
zavolat za cca tyden, pozvat, nezminovat se o kamaradce a zavesit je OK.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue May 20 2008, 09:14

Prostě standardní postup Cool
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro Scare Tue May 27 2008, 02:34

Dneska jsem byl na poště, přede mnou ve frontě byla HB8, pospíchal jsem a tak jsem si vzal podací lístek a než se dostanu na řadu, vypíšu si ho. Jenže než jsem začal vypisovat, ona dívka chtěla u přepážky dobít kredit a v tu chvíli jsem dostal takový drzý nápad a místo adresy na lístek jsem si napsal její číslo, které diktovala pošťačce (předpokládám, že dobíjela sobě Smile ), dobila, odešla a já vypsal lístek nový ...

Přemýšlel jsem, jak s tím číslem naložím, jestli SMS nebo telefon a vůbec nevím, co bych jí řekl...

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro Scare Wed May 28 2008, 21:55

co myslíte?

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty zavolat nebo napsat

Příspěvek pro dejv Thu May 29 2008, 05:12

hodit ho do koše, takhle postupuje leda nejaký uchylák, nebo zoufalec..

dejv
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro cervenacek Thu May 29 2008, 11:10

ja bych tak trystni nebyl, ridil bych se podle toho, co napsal Someone uz v tomhle threadu. vymysli si nejakou vtipnou vymluvu a zavolej.

tady bych opravdu volal az za tyden, nejdriv v pondeli, ale klidne i pozdejc - ct. kdyz budes volat brzo, bude to pusobit opravdu uchylne. pokud zavolas za tyden+, tak to bude pusobit vic nenucene.

ja sem parkrat volal na cisla ktere sem jentak nasel (cislo napsane na pivnim tacku, na ubrousku v restauraci ... - pouze cislo, nic vic). byl sem proste zvedavy, komu patri.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty zavolat nebo napsat

Příspěvek pro dejv Thu May 29 2008, 11:34

no jo, jenže tohle není číslo z pivního tácku, když ho necháš ležet na stole, můžeš předpokládat to, že na něj třeba někdo zavolá. Jenže chudák holka si šla poze dobít mobil a myslím si, že tohle se prostě nedělá. Sám bych si připadal jako slídil a stakovým pocitem balit holku prostě nechci, pro mě je takové číslo nepoužitelné. Každopádně je to jen můj názor a at si každý dělá co uzná za vhodné, každý máme prostě svoje měřítka a limity a tohle je hluboko pod ty mé. Aby jsme jen nedopadli tak, že až si příště nějaká slečna bude dobíjet kredit se nemusela nejřív pořádně rozhlédnout, jestli za ní náhodou nestojí nejaký borec s prupiskou..

dejv
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty 2 Scare

Příspěvek pro generalissimuss Thu May 29 2008, 12:58

Scare napsal:..přede mnou ve frontě byla HB8, pospíchal jsem..
..že se v tom tak vrtáme - skutečně jsi pospíchal, nebo jsi měl pocit, že "pospícháš"? Smile

Pokud platí varianta 2 - jedná se o mou nejčastější "excuse". Vidím pěkné děvče a okamžitě mi hlavě naskočí "stejně nemám čas" Smile Jen aby nedošlo k osobní konfrontaci..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro Scare Thu May 29 2008, 18:23

2 dejv: V tu danou chvíli jsem si to taky řekl, i když teď si to myslím stále, ale přesto jsem si číslo napsal, ne, že jí hned ten den zavolám, napíšu. Ale že si ho prozatím nechám a až bude čas, tak v klidu promyslím, jestli, popřípadně co s tím.

2 generalissimuss: skutečně jsem pospíchal, kdybych měl problém s oslovením dívky, nebo osobním kontaktem, řešil bych to asi v jiném topicu Smile)

šlo jen o to, že mám problém s výběrem a tohle byl opravdu vyjímečný kousek. Takový, který potkám tak jednou za měsíc - dva. Stejně je jen otázka času, než jí v tom našem malém městečku ještě někde potkám a o číslo si řeknu osobně Smile

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty 2 Scare

Příspěvek pro generalissimuss Thu May 29 2008, 19:53

Tvá odpověď mi změnila názor na celou věc.
Scare napsal:Přemýšlel jsem, jak s tím číslem naložím, jestli SMS nebo telefon a vůbec nevím, co bych jí řekl...
Kdybych byl na Tvém místě - opakuji - pokud by to byla situace, do které bych se dostal takto já, asi bych jí zavolal a řekl jí to přesně tak, jak se to zběhlo, jak jsem to v dané chvíli cítil.

Spoléhal bych se hlavně na celkový projev a práci s hlasem - mám na mysli, aby to vyznělo jako upřímné vyložení karet na stůl, plus nějakou zábavnou minihistorku, která se mi mohla udát v souvislosti s tímto ten den. Tím nemyslím vykecávání se, dvě minuty stačí.

Netlačil bych na pilu, mé číslo už by bylo tak jako tak v jejím mobilu, hovor by mohl končit vybídkou k setkání, které by mělo mít spíše neformální charakter. Třeba "..jdu do knihovny, můžeš mi pomoci s výběrem literatury o renesanci.. ?".

..no, já hodně apeluji na ty starací se komplexy žen.. :-) Ale vychází mi to. Co jsem ještě zde nenapsal - tu poslední ulovenou jsem ulovil na to, že chci pomoci vybrat oblek na rauty - a hned mi začala shánět a posílat katalogy.. :-) Opravdu hodně milé.

Ještě opakuji - bylo by to mé řešení, tu šanci bych asi nechtěl jen tak prošvihnout - maximálně se mohu shodit, ale to přežiju.. Smile
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro JimmB Thu May 21 2009, 17:15

Nechci zakladat nove tema, tak to soupnu sem...

Poznal jsem na jedne akci jednu holcinu pres kamosku...bohuzel nebyla v tu chvili moznost rict si o cislo - nejaka moznost izolace nebo neco v tom smyslu vubec v dane situaci nepadalo v uvahu, mobily jsme v tu chvili nikdo navic nemohli mit u sebe...
Necele 2 hodky jsme si povidali vzajemne - cela parta komunikace probihala i smerem k te co se mi libila...Rozlouceni, balim to a jedu domu

cislo jsem tedy nemel, tak pisu druhy den kamosce at mi ho posle....je to ok cislo mam....no a ted resim, kdyz jsem to cislo nedostal od ni primo, jestli to nebude vypadat blbe, kdyz dotycne zavolam...

A co se ty telefonatu, tak asi by melo padnout neco ve smyslu od koho cislo mam
I kdyz cislo nedostanu naprimo, mam resit i tak treba 3-4 dny od ziskani neprimeho kontaktu?

Moznost ze by nejaka spolecna akce v nejblizsi dobe byla, je nulova - kamaradka prakticky tady nebyva, takze to byla narazovka.
Diky.


Naposledy upravil JimmB dne Thu May 21 2009, 17:29, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : ch)

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu May 21 2009, 19:08

Ahoj krasavice, prý jsi ztratila na akci telefonní číslo a kámoška mi ho dala, ať ti ho předám. Tak ti ho volám.

Normálně cca za týden, na aktuálním textem si popřemýšlej, je to to první, co mě zrovna teď z fleku napadlo.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro hugo Thu May 21 2009, 20:08

S aktuální situací ti neporadím, ale příště zkus něco jiného.

Požádej tu svou kámošku, ať se nejdřív slečny zeptá, jestli ti může dát její číslo.
Tahle patová situace ti příště odpadne, slečna počítá s tím, že se ozveš a pak je vhodná ta týdenní pauza. Testováno v terénu.

Pokud to kámoška ještě nevyslepičila, dobře to zdůvodníš a je to tvá dobrá kámoška, tak to může provést i zpětně :-)

hugo

Poeet p?íspivku : 46
Reputation : 2
Points : 56
Registration date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro JimmB Tue Mar 15 2011, 16:32

V ramci tematu bych tu mel tuto zalezitost:
Probehne Day2...super prubeh, rozlouceni a na zaver rekne: "urcite mi zavolej brouku". Vubec na to nereaguju. Po 5 dnech volam a nebere to...No nic, nebudu to hrotit. Ten den se vubec uz neozyva a ja uz to take nezkousim (jednalo se o vsedni den). Neozyva se ani nasledujici den...(nyni se jedna cca o 24hod).

Jak na tohle reagovat, aby to nevypadalo, ze se prilis moc snazim? Mam zkusit zavolat znova? Pripadne za jak dlouho? nebo volit spis sms?

Jeste doplnim, ze kdyz jsme se prave na ten Day2 domlouvali (respektive jsem se ji snazil dovolat a nebrala to), tak jsem ji za cca 24 hod. poslal sms s tim, ze se bychom se sesli (obsah sms - cas, misto)...Na sms ten den take neodpovedela (kdyz to shrnu od te doby co jsem ji volal, tak se ozvala po 2 dnech a se schuzkou souhlasila...

a podle vseho, jak day2 nasledne probehnul, tak byla nadcena a rikala jak je ji se mnou fajn...

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Mar 15 2011, 16:52

Předpokládám, že používáš zavádějící terminologii Pickupu, kde je day2 teprve první rande. To se u některých stává - chovají se jakoby celé nadšené a pak tohle. To smrdí nízkým zájmem.

Navíc, sám vidíš, že telefony nebere a na sms reagovala po dvou dnech. Nedělej si násilí a udělej to takhle: Připrav si sms a zavolej jí dnes večer. Když to nevezme, tak jí pak zhruba za dobu napsání sms tu smsku pošli.

Z osobní zkušenosti Ti ale řeknu, že i skutečně časově vytížené slečny se dokáží ozvat zpět za podstatně kratší dobu - a to i tehdy, když mají na mobilu jenom nepřijatý hovor.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro JimmB Tue Mar 15 2011, 17:20

SomeoneCZ napsal:Předpokládám, že používáš zavádějící terminologii Pickupu, kde je day2 teprve první rande. To se u některých stává - chovají se jakoby celé nadšené a pak tohle. To smrdí nízkým zájmem.

Navíc, sám vidíš, že telefony nebere a na sms reagovala po dvou dnech. Nedělej si násilí a udělej to takhle: Připrav si sms a zavolej jí dnes večer. Když to nevezme, tak jí pak zhruba za dobu napsání sms tu smsku pošli.

Z osobní zkušenosti Ti ale řeknu, že i skutečně časově vytížené slečny se dokáží ozvat zpět za podstatně kratší dobu - a to i tehdy, když mají na mobilu jenom nepřijatý hovor.

Presne tak, bylo to prvni rande. Taky si myslím, ze kdyby se chtela ozvat, tak udela vsechno proto a tu minutu si najde...Jinak na co jsem si jeste vzpomnel, tak z posledni schuzky jsem vydedukoval, ze tam figuruje jeste nekdo (myslim, ze jeji byvaly)...Takze, aby to ve finale nebyla ztrata casu.
Diky za tip zkusim to dnes navecer.

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Zavolat nebo napsat? - Stránka 2 Empty Re: Zavolat nebo napsat?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru