SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

oba podobné povahy

4 posters

Goto down

oba podobné povahy Empty oba podobné povahy

Příspěvek pro pepicek Wed Mar 26 2008, 22:06

poslední dobou mi dost vrtá hlavou jedna myšlenka. Co když jsou dva a oba mají hodně podobnou povahu (např. čekají až zavolá ten druhý a někam je pozve, nebo chtějí být oba tím druhým dobýváni, ale sami se nemají k tomu něco podniknout první? Pak teoreticky oba mohou usuzovat na nízký zájem toho druhého, ačkoli realita je třeba trochu jiná.

myšlenka #2: jeden z nich se rozhoupe (čti neudrží) a toho druhého osloví/pozve na rande. V ten moment je už ale v taktické nevýhodě, protože dává najevo, že o ni/něj stojí.. V zápětí třeba očekává jakousi reciprocitu od toho druhého, ale ta se nedostaví.

Proměnných a neznámých je tu zřejmě hodně, ale zajímalo by mě jak se na tohle díváte.

Pozn. tento scénář je smyšlený.. jakákoli podobnost se skutečností je zcela náhodná Neutral

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oba podobné povahy Empty Re: oba podobné povahy

Příspěvek pro waratah Thu Mar 27 2008, 00:41

Samozřejmě, že záleží na osobnostech jednotlivých aktérů svádění, ale myslím si, že ženy mají oproti mužům v celkovém průměru dost otupenu tu vlastnost, že by se jim kvůli pozvání, projevení zájmu ze strany muže snižoval jejich zájem o ně. Žena při pozvání muže může ztratit daleko více z mužova zájmu o ni než muž při pozvání ženy už třeba právě proto, se ze začátku přenechává aktivita v rozvíjení vztahu na muži ,a proto tento krok je na tobě. Pokud žena dlouhodobě nespolupracuje,tak prostě nejsi v jejích očích pro ni ten pravý. Samozřejmě záleží také na tom, jak dlouho dobu nespolupracuje - ale pokud chodí na rande s tebou, tak se z zpočátku zase tak moc neděje, pokud se tam ta reciproční pozvání z její strany nekonájí ..zvlášt poslední myšlenku mám z Teorie zájmu, aby mě tu někdo neobvinil z plagiátorství Smile

waratah

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

oba podobné povahy Empty Re: oba podobné povahy

Příspěvek pro cervenacek Thu Mar 27 2008, 02:55

a to jako budes cekat az te ona sama pozve na rande (a to jeste s tou svoji povahou)? proste to kousni, zavolej a nevymlouvej se na svoji na povahu. ukazes svoje sebevedomi a budes mit skvely pocit, ze si prekonal sam sebe.

V ten moment je už ale v taktické nevýhodě, protože dává najevo, že o ni/něj stojí..

to by jeden neprokouk. zves ji na rande, chovas se jako sebevedomy gentleman a nakonci ji polibis. jestli ji nechces dat najevo svuj zajem tak ji vubec nevolej.
neses svoji kuzi, rozumnej ego, na trh. => pokud nikam nepujdes, nic nikomu neprodas.

podle vyse jejiho zajmu se bude chovat tolik a tolik reciprocne. a kdyz ho nema, tak NEXT.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oba podobné povahy Empty Re: oba podobné povahy

Příspěvek pro generalissimuss Thu Mar 27 2008, 15:50

Žena při pozvání muže může ztratit daleko více z mužova zájmu o ni než
muž při pozvání ženy už třeba právě proto, se ze začátku přenechává
aktivita v rozvíjení vztahu na muži
Mám to přesně naopak. Když žena vyvíjí úsilí, můj zájem o ní stoupne přímo raketově. Když čeká, pokládám ji za Popelku, nebo Šípkovou Růženku - můj zájem hodně klesá, nevážím si ji, přestává mě vzrušovat.

Každopádně "stejné ražení" partnerky mi hodně vadí a blokuje při sexu. Během poslední fáze svádění se spíše držím zpátky - čekám, co udělá partnerka - koncovku nechávám na ní. Běda, když je dotyčná stejná jako já - také čeká a v posteli si můžeme leda tak povídat.

Takže v oblasti erotiky jsou se mnou kompatibilní ženy dravější a více ovládané chtíčem než jsem já. I když jde o postelovou záležitost, modelově to odpovídá běžnému svádění - viz nadhozené téma - kdo má dříve telefonovat.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oba podobné povahy Empty Re: oba podobné povahy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru