SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

+2
Bweru
Scare
6 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Máte profil na Libimseti?

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Vote_lcap15%Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Vote_rcap 15% 
[ 12 ]
Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Vote_lcap8%Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Vote_rcap 8% 
[ 6 ]
Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Vote_lcap5%Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Vote_lcap19%Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Vote_rcap 19% 
[ 15 ]
Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Vote_lcap53%Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Vote_rcap 53% 
[ 43 ]
 
Celkem hlasů : 80
 
 

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Scare Sun Mar 16 2008, 21:35

Hoj, kdysi jsem také míval profil na libimseti.cz ale zhruba po půl roce vyměňování téměř bezvýznamných vzkazů jsem se sám sebe zeptal, mám to zapotřebí, co z toho mám? A profil jsem zrušil...Máte svoje "líbko"? proč?

A dnes jsem narazil na tenhle článek

čtěte, myslete a reagujte, díky

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro svaty Thu Mar 20 2008, 19:09

skvělej článek, už jsem někde četl něco podobnýho, ale stejně skvělý

svaty
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Scare Thu Mar 20 2008, 19:10

možná je to drsný, ale je to pravda

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Bweru Sun Jun 15 2008, 20:56

Jo, mám profil na libku, ale težko říct, jestli je to k něčemu. Spíš na to kouknu, který oplzlec mi zase co napsal a který kamarád, či kamarádka si tam dala novou fotku... o ničem jiným to asi není, nebo já to tak aspoň vidím...

Bweru

Poeet p?íspivku : 10
Age : 37
Location : Liberec
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jun 16 2008, 00:41

Líbko a jiné internetové osobní stránky/profily/seznamky jsou naprostá ztráta času
(snad až na děti a některé asociální pubertální jedince, kteří se umějí bavit jen po internetu).

Navíc, pokud se zeptáte kterékoliv normální příslušnice ženského
pohlaví, odpoví vám, že když se chce nezávazně pobavit, jde na
Internet, ale pro seznámení s mužem používá výhradně real life (když
nepočítám zoufalkyně a professional daters).
Takže, jak píše Bweru, je to maximálně pro komunikaci skupin přátel
mezi sebou - i tak nevidím důvod, proč někde vystavovat svoje osobní
info, fotky aj.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Bweru Fri Jun 20 2008, 21:03

Ne vždy musíš uvádět svoje fotky a údaje o sobě, na druhou stranu zase nevíš, jestli si svoje údaje ten druhý nevymyslel! To se Ti v realu zase až tak stát nemůže, teda aspoň na 100% víš, jak ten dotyčný vypadá, což na těchto úžasných stránkách nemusí být pravda.... kolikrát se mi stalo, že jsem viděla pár různých profílů, kde se ukazovali stejné fotky! Smile

Bweru

Poeet p?íspivku : 10
Age : 37
Location : Liberec
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Anonymní Fri Jun 20 2008, 21:12

Tak vidíš, samé výhody. Na každé stránce pak můžeš vidět takovéto krasavce Smile
Ať žije virtuální realita Very Happy

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? 3201Side1

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jun 23 2008, 10:52

Já s Tebou Greenhorne, skoro jako obvykle Laughing nesouhlasím. Ano, přes libko si fakt asi nenajdeš partnerku snů, ale ale jako trénink by to pro ty nesmělé, kteří se bojí approuchů mohlo být dobré. Bez problémů si domluvíš rande i když jsi plachý a nesmělý a zajdeš někam pokecat s nějakou holkou a pokaždý můžeš jít s jinou, zkusíš něco, co jsi si načetl v nějaké brožuře atd. . Připravím na to samostatný post, ale jako tréninkový hřiště bych to rozhodně nezavrhoval.... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Svaty Mon Jun 23 2008, 19:22

Není lepší pracovat na své nesmělosti, než takhleztrácet čas? POdle mě to můůže hodně zdegenerovat

Svaty

Poeet p?íspivku : 6
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jun 30 2008, 10:48

Na hokejistovi je krásně vidět, že uvažuje subjektivně a ne objektivně Wink

Přes internet dobře ulovíš slečny, které jsou vizuální typy a zároveň samy nejsou zrovna HB...

Líbko a další servery jsou založené na vizuální komunikaci (na profily
bez fotek nikdo nepíše). Tj. jdeš hned s kůží na trh a prezentovat se
můžeš z 90% jen svým zevnějškem. Hokejistovi to funguje, protože vypadá údajně
nadprůměrně dobře.

Víc to rozebírat nebudu, již jsme o tom diskutovali v jiném vláknu.
Důležité je, že jsem si tento druh komunikace v dostatečné míře vyzkoušel v praxi a není to jen teorie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jun 30 2008, 11:12

Nevěř tomu, že je libimseti jen o fotkách, je to řekl bych z velké části o hlavě. Například kamarád si kdysi založil ze srandy profil s fotkama svý bejvalky, dostával 300 zpráv denně. Co z toho plyne za poučení? Psát jen tomu, kdo je online, jinak ta zpráva skončí kdesi v zapomnění .. atd.

Btw. Moje prezentace nebyla jen o zevnějšku, jsem se k tomu nechal ukecat kamarády v hospodě, přišel jsem domů jak kapitán od artilérie, byl jsme jak dělo a v dobrém rozmaru jsem to vyplnil německy, francouzsky a anglicky, byl to docela zajímavý filtr Laughing.

Já netvrdím, jak je to báječné a skvělé, spíš naopak, ale někam zajít a pocvičit konverzaci spoustě lidí pomůže. Já to bral jako nouzové opatření po návratu do ČR po dlouhodobém pobytu v zahraničí... . Prostě nezavrhoval bych to, nic bych si od toho nesliboval, ale pokud se necítíš na pozvání na rande face2face, pak je to řešení.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jun 30 2008, 11:52

Podle mě je to ztráta času:

- strávíš x hodin na internetu kecáním o blbostech a vyplňováním profilů
- z holky se vyklube kluk nebo UG
- na sraz nepřijde nebo přijde a potají odejde

Sečteno, podtrženo, náklady silně převyšují výnosy.
Real life je daleko lepší.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jun 30 2008, 11:58

S nikým jsem o blbostech nikdy nekecal, mám tah na branku, druhá zpráva, chceš se sejít, ne tak další Laughing .
OK, UG to je problém, photoshop zvládne vše Wink .
Nikdy se nestalo ... .

Náklady téměř nula, ale tedy výnosy též, takže souhlasím, že real life je lepší v tom, že eliminuješ ty co se Ti nelíbí, líbí, ale nevoní ti či mají nepříjemný hlas .... . Ale, Ty jsi psal, že Ti to approachování moc nejde, tohle nebyla rada najdi, sbal a ožeň se, tohle byla rada na konverzační trénink Wink .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jun 30 2008, 13:47

Na hlase také musím zapracovat...

Ty jsi psal, že Ti to approachování moc nejde

Ano, to jsem psal, ale zdaleka ne kvůli konverzaci, jak jistě víš..

Když mi bylo 24, proseděl jsem před chatovacím oknem skoro dva roky.
Věř mi, že brilantní a funny konverzace po netu neznamená v reálném světě téměř nic.
Každému bych radil, neztrácejte s psaním si po netu ani minutu a běžte ven.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jun 30 2008, 14:51

Když si s někým píšeš po netu, je hrozně zábavný a pak ho někde potkáš v reálu a působí jako chcíplá ryba tak to psaní opravdu nic neznamená ... .

Já Tě nechci o ničem přesvědčovat, dělej jak uznáš za vhodné, já se Tě pouze a jenom snažím vyprudit k nějaké akci, k jakékoliv akci, která povede k pár rande a pozdvihne trošku Tvé ego Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Anonymní Sun Jul 13 2008, 14:15

hokejista666 napsal:Když si s někým píšeš po netu, je hrozně zábavný
a pak ho někde potkáš v reálu a působí jako chcíplá ryba tak to psaní
opravdu nic neznamená ... .
Komunikaci se ženami zvládám dobře, díky posledním dvěma rokům pickupu nadprůměrně.
Ovšem, když mi HB v první minutě řekne/dá najevo, že nejsem fyzicky její typ,
ztrácím zájem a rozloučím se. Nemá smysl vytvářet další příjemné chvíle někomu, kdo za to nestojí.

Asi před 2 měsíci mě jedna po netu pořád sváděla a nemohla se dočkat rande, ale když
jsem jí ukázal fotku, dostal jsem se během jedné vteřiny do jejího ignore listu.
Asi čekala supermana.. jako každá. To se můžu nechat rejectnout během
chvilky na streetu a mám to rychlejší, bez zbytečného psaní si přes
internet.
Ale proč bych to dělal, že... mám na práci důležitější věci, než si hrát na masochistu.

Btw. to, že někdo v reálu působí jinak než přes internet, je způsobeno mnoha faktory,
například studem, nesprávnou BL, hlasem, nervozitou, nejistotou.. tohle všechno se ale dá odbourat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jul 14 2008, 00:45

Co kdybys mi poslal fotku, začínám mít dojem, že máš jednu nohu, jednu ruku a jsi bezhlavý rytíř ...

Ano na masochistu si hraješ už tady, co s tím začít něco dělat? Posilovna a další sporty zpevní tělo, vhodně zvolený účes a oblečení taky dokážou zázraky, tak co kdybys s tím zkusil něco udělat, když Ti komunikace nedělá problém? Wink

No je legrace, když se třeba po netu shání soupeř na hokej, ten co se na netu tvářil jako nejvěší drsňák co tě zapasuje do mantinelu a ještě při tom stihne znásilnit tvojí babičku je ve skutenosti chcípla ryba, to by mě vždycky odvezli, když tohle vidím Laughing.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 14 2008, 01:07

hokejista666 napsal:Co kdybys mi poslal fotku, začínám mít dojem, že
máš jednu nohu, jednu ruku a jsi bezhlavý rytíř ...

Kdybys mě viděl z profilu, tak pochopíš, kde je problém Very Happy

Ale tak hrozné to není.. až na uvedený nedostatek vypadám úplně normálně, jen potkávám samé
velmi náročné slečny, které chtějí jen to nejlepší... ( na naší škole je krása skoro kultovní záležitostí).
Na druhou stranu, já mám na vzhled slečny údajně také poměrně vysoké nároky ( cca HB7 - 8 ).
Kupodivu, vždycky se se mnou bavily spíš ty hezčí, ošklivky vůbec. Až nějakou sbalím, nejspíš to
bude hezká holka Smile

hokejista666 napsal:...co s tím začít něco dělat? Posilovna a další sporty zpevní tělo...
Nejdřív upevnit zdraví, pak tělo.. ale mám v plánu začít už zítra, zatím zlehka.. strečink, silová cvičení
až někdy za dlouho, poté co se svaly zas trochu probudí k životu... zatím mám větší břicho než hrudník Smile
Zvláštní, jak se vždy slečny diví, když zjistí, jakou mám sílu, na to že nemám skoro žádné svaly (akorát že
k této prezentaci většinou nedostanu příležitost).
Podceňuje mě v tomto skoro každá, opravdu na to nevypadám. Jsem takový hubený silák Smile

hokejista666 napsal:
No je legrace, když se třeba po netu shání
soupeř na hokej, ten co se na netu tvářil jako nejvěší drsňák co tě
zapasuje do mantinelu a ještě při tom stihne znásilnit tvojí babičku je
ve skutenosti chcípla ryba, to by mě vždycky odvezli, když tohle vidím Laughing.
Tyhle silácké řeči provozují i slečny. V reálu ovšem... no jak kdy,
abych jim nekřivdil. Já po netu (s HB) jednám tak, jako ve skutečnosti.
Akorát se někdy pak slečna diví, že tomu chlápkovi se správnými názory
a natural postojem k životu neodpovídá v reálu nějaký svalnatý metrouš,
kterého si vysnila, ale úplně normální, chytrý, občas lehce pubertálně se
chovající muž, kterého by si normálně na ulici ani nevšimla...


Naposledy upravil greenhorn dne Mon Jul 14 2008, 01:36, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jul 14 2008, 01:35

Vidím první problém v tom, že chceš krásnou holku, ale nepracuješ na tom, abys nabídl totéž a nemluvím teď jen o kráse, ale vhodně zvolené oblečení a péče o sebe dokáží zázraky .... . Na vaší vyšší dívčí byly vždycky hezký holky, asi tam za Tebu na podzim zajdu Laughing.

Nevím jakou máš nemoc, jestli se ti o tom nechce psát, nech to být, já jsem nabral při nemoci trávicího traktu přes 20 kilo, a taky jsem se toho zbavil. Byl jsem na sebe hodně tvrdej, jídla jsem si nechal minimum nutné pro přežití a jel jsem sport jak ďábel, byl jsme na sebe hodně tvrdý, ale výsledek se dostavil. Platí staré dobré "No pain, no gain". Ještě to potřebuju doladit, ale stálo mi to za to, měl bych to komplet hotové, ale odváděj mě od toho ženský Wink, ale rozhodl jsem se, že je omezím a dodělám to jak já si představuju. Jestli nemůže moc sportovat, choď na dlouhé procházky, hýbej se a k tomu hlavně omez žraní, jiná cesta není, jestli máš zájem, můžu Ti vzorek jídelníčku a toho co jsem dělal poslat do PM a pokud napíšeš Krémovi jistě taky rád poradí a je k tomu velmi povolaný Wink . Upozorňuju, že já jsem zastáncem velmi brutálních metod a jdu na hranu co tělo dovolí ....

Metrouš nemusí být svalnatý ne? Laughing Dbej o sebe, toho si každá holka všimne a získáš body a nemusíš bejt metrouš Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 14 2008, 01:40

hokejista666 napsal:..na vaší vyšší dívčí byly vždycky hezký holky, asi tam za Tebu na podzim zajdu Laughing
Na podzim už tam nebudu, mám dostudováno (až na pár zkoušek). Ale jen
sem zajdi, třeba budeš první pickuper, který si tu totálně nevylámal
zuby (včetně takového machra jako je RedStar). Naše holky jsou ve škole
dost nereaktivní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jul 14 2008, 01:43

Od kdy pak jsou vaše holky ve škole nereaktivní, to je nějaká novota, dřív byly reaktivní víc než dost, ale pár let jsem tam nebyl ... . Každopádně mám občas cestu kolem, tak to zkusím Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 14 2008, 01:45

Chceš znát důvod? Ocituji kamarádku: "Se studentem bych nikdy nechodila, nemají čas ani peníze".
Druhá věc je ta, že u nás jsou pěkných naturálů mraky, takže holkám stačí vybírat z těch, co znají ze školy, když už...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jul 14 2008, 01:48

To zní jako výzva pro mou oblíbenou hru z poslední doby, kdo bude na rande platit Laughing.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 14 2008, 10:16

Mohl bys nám ji tu blíže popsat Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Jul 14 2008, 10:51

Ženy chtěly rovnoprávnost, volební právo atd., takže jsem demokrat a umožňuji jim realizovat veškeré svobody, včetně placení na rande Laughing. Jsem feminista Laughing.

Ale vážně, proč nenechat platit na rande ženu? Nejde o těch pár korun, ale když jdu večer někam do klubu, tak bych zvracel z těch troubů, kteří neustále zvou ženský na něco k pití a kupodivu ono to nikam nevede ... Exclamation Takže jsem se rozhodl postupovat jinak, nejen že neplatím za ně, ale ani za sebe jako bonus, pro ženu je přece čest, že s ní jdu na rande Wink. I když, když jsem to nedávno praktikoval na prvním rande na jednu studentku, myslím že zrovna z vaší vyšší dívčí a pak jsem usoudil, že už jí nechci vidět, tak mi napsala něco vcelku rozhořčeného Laughing. Ale ona měla moc hezké tělo, ale v hlavě affraid.

Ale nepraktikuji to absolutně, spíš dle nálady a chování dámy.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru