SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak

3 posters

Goto down

Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak Empty Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak

Příspěvek pro Thomasos Wed Jul 08 2015, 11:51

Mam problém. Jsem hodně náročnej na vzhled, líbí se mi hlavně 2-3 určitý typy holek. Což teda posledních pár let není problém, protože cca od roku 2013 si všímám, že se nám tady zrodila generace snad samých krásných holek - teenek, tohle prostě dřív nebylo. Nebo se naučily se oblíkat a pečovat o sebe, já nevim, kam se mam podívat dřív. Takže tohle už problém není, ale dříve byl. Na druhou stranu už nejsem ve škole a v práci je kolem sebe nemam, takže musim lovit aktivně mimo přirozený prostředí, kde se lidi dávaj dohromady (čili hlavně škola a práce). Na sex to celkem stačí někam zajít a začít balit, ale já se chci zase zamilovat. Je to můj cíl. Nechovám se jako zamilovanej blbec, ani když miluju, to se nebojte, ale potřebuju to zase cejtit, jinak nežiju. Je to jako droga. A to je ten hlavní problém: sem totiž taky náročnej na povahu, mam rád inteligentní a citově nestabilní ženský, prostě mě přitahuje tahle strašná kombinace. Jinak se nezamiluju. Mam rád divoký holky, ano holky, spíš než ženy. Holky plný života a elánu. Čim budu starší, tím to bude vypadat divnějc, ale co - žijeme v postmoderní době, ne? Smile Nechci nějakou 1000X projetou a 100X citově zjizvenou a zklamanou náročnou třicátnici, co hledá "klidný přístav" a dobrého hospodáře (a potenciálně i otce harantů, ale hlavně živitele). Sice mi táhne na 30, ale chodím většinou s holkama co jsou o 10let mladší. To není o nevyzrálosti, to je o prioritách. Někdo rád použitý zboží z výprodeje, který na vás vědomě či nevědomě přenáší zklamání z předešlých vztahů a někdo rád živý holky bez tragický minulosti. Někdo rád holky, který sou na vrcholu fyzickejch, ale i psychických sil (nemyšleny zkušenosti a spol, to na ženách stejně muže nepřitahuje - mě teda ne, jinak bysme jeli po starejch babkách, psychickym vrcholem myslim živost, temperament, radost ze života kombinovaná s občasnejma depkama což k pubertě a postpubertě patří, elán, sny,... ). Ony ještě umí opravdu milovat, ony umí milovat i bez "sociálních jistot" a výpočtů a propočtů starších žen. Neplánujou rodinu a chtěj se bavit, to já taky. A jak řikám, z těhle se mi líbí právě ty chytřejší (a s tím ruku v ruce i nestabilnější, protože ty chytřejší víc myslej a myšlení vede často k citový labilitě, to je moje zkušenost). Vlastně mam rád typ divokej a inteligentní a typ hlubokej a inteligentní - to jsou zase ty, jak čtou v pubertě prokletý básníky a chodí v černym a fotěj černobílý fotky a tvářej se "umělecky", byť je to póza. Ale mě to fakt bere. Na tyhle typy neplatí spousta z toho, co tady píše Someone. Některý věci jo, ty obecný, ale některý ne a některý jsou dokonce kontraproduktivní. Tyhle holky potřebujou víc prudkejch emocí, negativních i pozitivních (ale těch správných negativních a pozitivních a ve správné chvíli). Čili častějc musíte dělat drama, častějc je musíte vyžárlit, musíte jim umět jednu vrazit, musíte jim pak umět všechno vynahradit,... chtěj drama a míň rozumu, víc spontaneity a méně šablon, byť šablona nemusí vylučovat úplně spontánnost, když to nepoznaj.
No a ten problém? Mam málo příležitostí na tyhle holky někde narazit, není jich moc (aby byly divoký + chytrý + hezký - a to tim pro mě správnym způsobem). Na diskotékách je člověk potká málokdy, navíc v partě. Vim, jak s nima zacházet, měl jsem s několika vztah, ještě na škole a chvíli po. Bylo to skvělý, byť to skončilo, vyprchalo. Ale to nevadí, když to vyprchá, jde se dál. Nebudu zůstávat s někym, kdo už se přežil, ani bych to nechtěl po ní. Max. jí udělám scénu, aby měla radost Smile. Ale chápu to. Jenže co s tim? Kde je hledat? Mam se snad stát učitelem na střední škole? Na to nemam čas... Není to jednoduchý. Přes internet sem to zatím nezkusil. Potřebuju se zase zamilovat, sex k tomu patří, ale nestačí mi. Potřebuju od nich tu energii, najednou sem nabitej a nemyslim na sračky. Když sem s takovou holkou, najednou žiju na 1000%

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak Empty Re: Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak

Příspěvek pro wraith Thu Jul 09 2015, 14:12

Ahoj,
me osobne tedy pripada, ze se uroven zen od 90 let dost zmenila a spise k horsimu. Pripada mi, ze mluvis spis o typu holek nanynky a hledas nejakou se ktera ti lehne k noham jakmile te uvidi. S nanynkama zadny dobry dlouhodoby vztah nezazijes a jako ze posledni dobou jich je opravdu jak hub po desti. Kdyz to tak ctu, tak bych rekl, ze presne jeste nevis co chces. Na jednu stranus chces vztah a na druhuhou hledas u tech nezkusenych. Starsi holky nad 25 uz neco v zivote zazily a maji urcitou predstavu co by se jim libilo.

Poloz si otazku co od tech holek chces? Dlouhodoby vztah nebo modni doplnek vedle sebe? A hned si poloz dalsi otazku a to co takove holce budes ty schopen dat/nabidnout? Kolky kolem 20 - 23 let se jeste formuji, hledaji co v zivote jim dela dobre. Muze se stat, ze se stanes dobrym pokusnym kralickem Very Happy kdy holka zjisti co se ji libi za kluky (myslim vlastnosti) a pak ti da kopacky  affraid az najde to co bude chtit (pokud to nebudes ty).


Thomasos napsal:sem totiž taky náročnej na povahu, mam rád inteligentní a citově nestabilní ženský, prostě mě přitahuje tahle strašná kombinace. Jinak se nezamiluju. Mam rád divoký holky, ano holky, spíš než ženy. Holky plný života a elánu
Vsechny zensky jsou nestabilni. Je to soucast zenske energie. Ty jako muz vnasis do jejiho zivota stabilitu (pokud se jako maskulini muz chovas), cimz se tyto dve energie vyrovnavaji Wink Nestabilitu vykazuji vsechny holky. A elan ma i dost zen, nekterym ani nebudes stacit drzet krok. Je to o lidech.


Thomasos napsal:Nechci nějakou 1000X projetou a 100X citově zjizvenou a zklamanou náročnou třicátnici, co hledá "klidný přístav" a dobrého hospodáře (a potenciálně i otce harantů, ale hlavně živitele). Sice mi táhne na 30, ale chodím většinou s holkama co jsou o 10let mladší. To není o nevyzrálosti, to je o prioritách. Někdo rád použitý zboží z výprodeje, který na vás vědomě či nevědomě přenáší zklamání z předešlých vztahů a někdo rád živý holky bez tragický minulosti. Někdo rád holky, který sou na vrcholu fyzickejch, ale i psychických sil (nemyšleny zkušenosti a spol, to na ženách stejně muže nepřitahuje - mě teda ne, jinak bysme jeli po starejch babkách, psychickym vrcholem myslim živost, temperament, radost ze života kombinovaná s občasnejma depkama což k pubertě a postpubertě patří, elán, sny,... ). Ony ještě umí opravdu milovat, ony umí milovat i bez "sociálních jistot" a výpočtů a propočtů starších žen. Neplánujou rodinu a chtěj se bavit, to já taky.
To je zvlastni, ze kdyz chces sex, staci zajit do baru pro nejakou "party girl" a budes mit sex. Na druhou stranu tu pises, ze nechces holku ktera ma zkusenosti se sexem a vztahy. Opravdu nevis co chces. Holky ktere za neco stoji maji uz par vztahu za sebou a to jsou ty, ktere uz podle tebe "mysli". Kazda holka neco zazila a ma nejake vzpominky at spatne ci dobre. Pokud nechces holky bez tragicky minulosti, tak se na ne tolik nezameruj a nebo si je nevybirej. I hezka 30ka ktera je inteligentni a ma zkusenosti se sexem a vztahy muze byt naprosto uzasna bytost. Ty je odsuzujes aniz by jsi vedel jake jsou. Zbav se predsudku a naber nejake zkusenosti z zivota. Jinak vsechny holky se chteji bavit....na veku nezalezi. At to je stara babka nebo male dite.

Thomasos napsal:Na tyhle typy neplatí spousta z toho, co tady píše Someone.
TZ plati na vsechny. To ze jsi ji nepochopil neni chyba TZ. Jak dlouho zkousis TZ prakticky - tyden po tom co jsi si precetl jeden clanek?  cheers Vzdycky se mi libi, jak lidi zacnou rikat, ze tahle holka je jina, ze to na ni nefunguje  Laughing Vsechny jsou stejne. To ze nesedi na TZ je tim, ze TZ tyhle holky vyfiltruje jako nevhodne Laughing

Thomasos napsal:Tyhle holky potřebujou víc prudkejch emocí, negativních i pozitivních (ale těch správných negativních a pozitivních a ve správné chvíli). Čili častějc musíte dělat drama, častějc je musíte vyžárlit, musíte jim umět jednu vrazit, musíte jim pak umět všechno vynahradit,... chtěj drama a míň rozumu, víc spontaneity a méně šablon, byť šablona nemusí vylučovat úplně spontánnost, když to nepoznaj.
Vsechny holky potrebujou emoce Wink Je videt, ze zenam zatim vubec nerozumis.

Thomasos napsal:No a ten problém? Mam málo příležitostí na tyhle holky někde narazit, není jich moc (aby byly divoký + chytrý + hezký - a to tim pro mě správnym způsobem). Na diskotékách je člověk potká málokdy, navíc v partě.
Jojo, na diskotekach jsou v 90% jen "party girls", vetsinou nanynky, ktere se hezky oblikaji, hezky vypadaji, nekdy jsou i trochu inteligentni, ale pro zivot (vztah) nepouzitelny. Na diskotece s velkou pravdepodobnosti nic zajimaveho nepotkas.

Thomasos napsal:Vim, jak s nima zacházet, měl jsem s několika vztah, ještě na škole a chvíli po.
To bude asi ten problem.

Thomasos napsal:Bylo to skvělý, byť to skončilo, vyprchalo. Ale to nevadí, když to vyprchá, jde se dál.
To je pravda, kam spechat? Clovek zije prumerne 80 let, tak muzes zkouset o sto-sest  Wink

Thomasos napsal:Jenže co s tim? Kde je hledat?
To je dobra otazka. Holky kolem tebe chodi kdyz jdes rano do prace, potkavas je v obchode, kdyz si jdes koupit jidlo atd.

Z tveho prispevku bych doporucil si ujasnit:
- ceho chces dosahnout?
- kolik energie a zdroju do toho chces investovat?
- co budes delat az toho dosahnes?

Jestli chces vztah, zamysli se nad tim s kym to chces. Jestli chces modelku, ktere lezi u nohou kazdej, cimz padem se ona o nic nemusi snazit, tak od ni nic necekej krome modniho doplnku vedle jejiho boku (nebo tvyho ?) Je spousta nadhernych holek vhodnych pro vztah, ktere nejsou modelky, jsou divoky, chytry a fajn. V tomto pripade se jeste zbav predsudku ohledne veku a zadej si hranici 25+. Neveris? Ok, presvedcit se muzes sam.  bounce

Jo a jeste neco. Nauc se delat odstavce....cte se to pak lip.

wraith

Poeet p?íspivku : 6
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 21. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak Empty Re: Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak

Příspěvek pro Thomasos Thu Jul 09 2015, 14:36

Sorry, ale tolik nesmyslů na jednou už jsem dlouho nečetl Smile

1) vim co chci a jasně to popisuju, jde mi o vášnivý vztahy, který nemusej trvat nafut, stačí pár měsíců či let

2) chci se zamilovat a bejt milovanej, bohužel se do těch holek který popisuješ nezamilovávám

3) nestabilita holek + vášnivost - tak se mi hold líbí ty víc vášnivý a víc nestabilní no...

4) TZ platí hlavně na S. správnou, což už je ta vyrovnanější a zkušenější

5) inteligence není jen o zkušenostech, nechci "vyzrálý" a "zklamaný" a "zkušený", chci vztah (byť dočasný a nestabilní) s holkou, která je hezká, divoká a chytrá, ne zkušená, ale chytrá, čili po Nanynkách nejedu... těch je hodně, to uznávám, můj typ je ale vzácnější a hůř se na něj nraazí


Takže tak Smile

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak Empty Re: Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak

Příspěvek pro Anderson Fri Jul 10 2015, 09:39

Ano, TZ skutečně vyřadí přesně ten typ holek, které ty zřejmě chceš - což teda já beru za pozitivní vlastnost TZ. Very Happy
 
Teď k tématu. Diskotéky považuji za místo naprosto nevhodné k seznámení (pro dlouhodobý vztah), zejména co se týká efektivity, tj. výkon/čas. Ulice jsou plné holek, stačí si je jen zastavit. Zastávky autobusů a autobusy ... tam je nemusíš ani zastavovat. Fronty v obchodech .... tam se dokonce nudí, tak proč jim nenabídnout konverzaci k ukrácení chvíle.
 
Já když o tom tak přemýšlím, tak to spíš vidím jako „Tolik příležitostí ... a tak málo času.“. Wink

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak Empty Re: Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak

Příspěvek pro Thomasos Fri Jul 10 2015, 10:42

A vyšel vám někomu sex/vztah s holkou, kterou jste oslovili třeba v hypermarketu?

Jaká je vaše osobní statistika (cca samozřejmě)? nezajímají mě ani tak úsměvy a čísla, ani rande, ale sex nebo vztah...

nepočítám tedy holky z práce, ze školy nebo přes kamarády, ale čistě neznámé oslovené na netradičním místě nebo v baru/diskotéce

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak Empty Re: Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak

Příspěvek pro Anderson Fri Jul 10 2015, 12:03

Jo, např. moje současná. Wink Neoslovil jsem ji v Hypermarketu, ale na ulici. Dostal jsem ale telefon i vedle mraženýho lososa. Very Happy
 
Úspěšnost není nijak zázračná (bavíme se o oslovení neznámé holky někde na ulici, obchodě a pod.), odhaduji to tak kolem čtvrtiny dá číslo, půlka jde na rande o něco méně než půlka pokračuje druhým (nebo já). Celkově to vidím tak na cca 25:1 (včetně těch, které z nějakého důvodu vyřadíš ty). Když ovšem bereš, že s holkou, co má přítele a řekne ti to, strávíš tak max. minutu, běžný rozhovor, kde je zájem, máš do 5 minut a telefonáty jsou hotové za 30 vteřin Smile, tak to časově vychází velice dobře. V podstatě, když oslovíš jednu denně, tak máš rande každý týden.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak Empty Re: Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak

Příspěvek pro Thomasos Fri Jul 10 2015, 12:31

Zajímavé. Vyzkouším. Ono taky záleží, jak člověk vypadá, některý budou odmítaný víc a jiný míň. A tim nemyslim jen oblečení Smile. Připravim si ale taky nějaký smeče, když by mě odmítly, tak jim to pěkně vrátim, říkejte si tomu klidně komplexy, ale já sem nerad odmítanej a když už, tak jí to vrátim. Sem prostě takovej. Když bude drzá, trochu jí potrápim a pak zmizim...

Kdybyste chtěli udělat nějakej sraz, v Praze nebo jinde (klidně dojedu), budu rád. Vyšel bych klidně i do akce. To platí pro všechny, napište sem, jestli chcete a můžem to spáchat a pokecat.

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak Empty Re: Líbí se mi divoký typy, na ně se musí trochu jinak

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru