SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sociální Dinamika v Praxi

4 posters

Goto down

Sociální Dinamika v Praxi Empty Sociální Dinamika v Praxi

Příspěvek pro Vasek.rocker Sat May 24 2014, 17:59

Ahoj Zdravím všechny co tu jsou naturály atd. zajímalo by mě jak se socializovat tím myslím jak najít přátelé žít zážitkovej život a nesedět doma za PC pokaždé když někam jedu přijde mi divný jít za lidma a cpát jim jim něco co je nezajímá možná to beru za špatnej konec ale nikdy také nevím, o čem se s lidmy bavit s novými lidmi. Je pravda že přátel moc nemám dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky a i to je moc jak dlouho bejt mezi lidma abych přijmul jejich návyky myslím návyky těch co se dokážou bavit komunikovat atd, vím že Someone popisoval že moje okolí mě ovlivní je pravda že mě ovlivnilo takm odkud sem se s lidmy nebavím vubec a nejen u nás nemám jim co nabídnout zážitky a tak je mi skoro 30 a ani vztah sem žádnej neměl dlouhodobej a poslední dobou pozoruji že mě lidé čím dál více přehlížejí ale nebudu se litovat to k ničemu nevede jen bych byl rád za radu lidí kteří si prošli tím samým a jak se s tím vypořádalia co je donutilo něco ve svém životě změnit jakej byl ten hnací motor děkuju s Pozdravem Vašek.

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Sociální Dinamika v Praxi Empty Re: Sociální Dinamika v Praxi

Příspěvek pro Katsushiro Sat May 24 2014, 23:59

Ahoj! Po asi roce se tu tedy zase ozvu Very Happy Popravdě, můžu ti poradit jen jednu věc - dělej to, co chceš. Zní to jako klišé, ale není. Fór (alespoň u mě) je v tom, že uděláš cokoliv tě napadne, že bys chtěl, např. sjet divokou řeku, dělat plavčíka, chodit do posilovny nebo se zapsat na kurz japonštiny... Je to úplně šumák, ale účinek to má ten, že se budeš cítit víc v pohodě a navíc se tam třeba snáze seznámíš, protože budeš potkávat podobně zaměřené lidi ;-)

Jinak ohledně oslovení, v tom žádná vychytávka není, a pokud je, já ji neobjevil Very Happy Prostě říct o číslo, kdyby nic na začátek, tak prostě "Ahoj, jsi mi sympatická..." a vpálíš to tam jako správný alfa samec Very Happy

Víc asi neporadím, nic extra mě nenapadá. Jinak, fakt to jde zlomit, moje téma mělo šťastný "konec", už téměř rok přítelkyni mám (místy mi chybí, že teď už "nelovím" Very Happy)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Sociální Dinamika v Praxi Empty Re: Sociální Dinamika v Praxi

Příspěvek pro Vasek.rocker Sun May 25 2014, 00:56

Katsushiro Díky moc vážím si každé rady at se ti daří  Very Happy

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Sociální Dinamika v Praxi Empty Re: Sociální Dinamika v Praxi

Příspěvek pro Thomasos Mon May 26 2014, 10:02

Přečetl jsem si to a řikám si, že jsem chtěl napsat něco podobnýho v tom smyslu, že shánim parťáka na balení. Už jsem byl na jednom srazu. Nechci vážnej vztah, ale střídačky. Vážnej vztah nechť z toho třeba čase vypluje, ale žádný velký plány.

Jsem z Prahy, je mi skoro 30 a taky poslouchám Rock, takže co ty na to Vašku? Z mejch kamarádů nikdo tyhle triky nezná, nikdo o týhle stránce neví, přiznám se, že je to ani nechci učit Smile

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Sociální Dinamika v Praxi Empty Re: Sociální Dinamika v Praxi

Příspěvek pro Vasek.rocker Mon May 26 2014, 20:02

Rád bych se setkal Osobně se Someonem pokud by to šlo aby mi řekl co přesně dělat abych se socializoval a našel Přátelé a popřípadě Slečnu Správnou, Jinak Thomasos pošli mi mobil do zpráv

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Sociální Dinamika v Praxi Empty Re: Sociální Dinamika v Praxi

Příspěvek pro Anderson Wed May 28 2014, 14:33

Já si nejsem jistý, že se dá takhle komplexní otázka vyřešit vyloženě jednou radou.
Ale v principu - buď pozitivní. Nikdo se nechce bavit s lidmi, co jsou na dně, co mají blbou náladu nebo co si chtějí postěžovat. Jestli nehledáš sociální pomocnici nebo psycholožky bez zákazníků Smile, tak na lidi nehrň svoje problémy (psychický, netýká se to drobných problémků, jako potřebuji zalepit prst nebo namazat záda Smile).
    Jestli se mě někdo zeptá, jak se mám, tak vždycky odpovídám, že skvěle. Možná, pokud by mi bylo jako opravdu hodně blbě, tak bych se uchýlil k „Skvěle, ale ...“ a podal bych ten problém pokud možno s humorem. Zdůrazňuji to, protože se mi zdá, že jsi pesimista.
    Úsměv - ten ti může z tváře zmizet jen v noci, nebo když tě někdo kopne pod koleno. Smile A to si tím druhým ještě nejsem jistý, protože v tu dobu jsi mezi lidmi. Very Happy
    Lidi prostě dobře reagují na úsměv a na dobrou náladu. Pokud k tomu umíš připojit i sem tam humornou situační poznámku, tak máš vyhráno. Pokud ne, furt ti půjde navázat kontakt lépe s úsměvem, než bez něj.
    A co se týká holek - vyfikni se, hoď na sebe to nejlepší, co máš (to není smoking, nejdeš na pohřeb Smile, ale něco, v čem vypadáš dobře a pohodově) a nějakou oslov. Na vzhledu záleží a záleží na něm hodně. Ale není to o tom, vypadat jako šampón z reklamy (protože to se ti stejně nepovede), ale alespoň sladit barevně oblečení a vypadat upraveně. Aby bylo vidět, že se o sebe staráš.
    A hlavně, oslovit holku. Bez toho to fakt nejde.
    A posléze analyzuj svoje chování. Napiš si, co jsi udělal dobře a co bylo špatně. Měl jsem jedno příšerný rande (bylo tak hrozný, že už jsem se o druhé ani nepokoušel) a stejně jsem našel spoustu dobrých věcí, co se mi povedly. A taky jsem našel spoustu špatných, které jsem už neopakoval.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Sociální Dinamika v Praxi Empty Re: Sociální Dinamika v Praxi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru