SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problém, který se vymyká všemu

4 posters

Goto down

Problém, který se vymyká všemu Empty Problém, který se vymyká všemu

Příspěvek pro idiot Tue Nov 29 2011, 19:57

Čau, stalo se poprví že píšu tenhle svuj problém sem, asi už ze zoufalosti, ale myslím si, že tento příběh s mojí kamarádkou je něco tak nepochopitelnýho a záhadnýho, že už mi to nedalo a pokusim se ted zeptat, jak to vidíte. Je tam tolik nejasností a nepochopitelností, že fakticky to popírá prostě vše co sem si kdy přečetl.
No takhle, je mi 22 a jí 17, známe se přes rok a během tý doby sme toho zažili strašně moc, sou tam všechny náznaky co by měly bejt. Nebudu tu vypisovat absolutně všechno, ale vždycky když kiolem nás bylo všude spousta kluků, tak se zabejvala jen mnou, mluvila a smála se jen se mnou a to i když během toho měla dva vztahy - nevztahy, to je na delší povídání. Jedno období mi i dala sama pusu a zeptala se jestli jí nechci, byla úplně procítěná, jednou na krk a při druhym setkání i já sám. Zvedne mi telefon vždy, jdem kamkoliv, dotýkáme se, občas chycení i rukou dřív atd., ted za mnou chodí furt domu, řekne mi o všem včetně intimních témat. Známe se prakticky dokonale, prostě ted sem se před dvěma měsíci odstěhoval z vedlejší vesnice a bydlim už sám, jo dobrý, sem panic, ale mám zkušenosti nějaký ty v orálu. Je pravda že v tom vývoji byly i období dvě, kdy sme se neviděli asi cca. dva měsíce a jednou sem jí i poslal do hajzlu sám a když sem se pak ozval, byla úplně ráda. Přečetla si omylem celej rozhovor s kámošem, kde byly šílený věci jak bych jí šukal a následně přišla údajně od gynekologa nečekaně ke mně a to sme zas rozehrávali partie já nevim co, totálně mě prostě svádí, jako neřikejte mi že by tohle holka vydržela přes rok. Jedinej problém a háček toho celýho je, že mi v krizovejch situacích řekne, že sme kamarádi. Bylo období kdy mi právě řikala tak budem chodit spolu... budem spolu bydlet, sežen byt atd. a já to posíral během toho opět. Zkrátka ted mám těžký životní období, nemám skoro furt peníze a chystám se asi nechat školy, takže o to složitější mám maglajz v hlavě. Já vim, že i šukala jiný, to mi i sama pověděla, já o ní vim fakticky úplně všechno!!! Takže vidím to možná jedině tak, že sem jí nedal sex a tim nestvrdil něco, že sem prostě panic. Díky za odpovědi, i když celá ta histori by zabrala tak na jeden román.

idiot

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 29. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Problém, který se vymyká všemu Empty Re: Problém, který se vymyká všemu

Příspěvek pro idiot Tue Nov 29 2011, 20:11

Ještě bych dodal, že vždycky plánuje společný věci do budoucna, píše si tu s klukama a já to čtu, ozývá se i první, chce abych poznával její kamarádky, rodiče, nestydí se přede mnou ničeho atd. atd. je to něco šílenýho, trávíme spolu skoro furt dny... jak sem řek, já bych v tomhle případě i zavrhnul nějaký to typický dlouhodobý kamarádství z jedný strany doplněný zamilovaností, tady je snad fakticky nějakej novej druh vztahu.

idiot

Poeet p?íspivku : 2
Reputation : 0
Points : 4
Registration date : 29. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Problém, který se vymyká všemu Empty Re: Problém, který se vymyká všemu

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Dec 01 2011, 10:58

Chováš se, jako kdyby Ti zamilovanost bránila vidět zjevné. Zatímco ona se vidí jako Tvoje kamarádka, Ty o ní uvažuješ jako o něčem víc - jako o možné přítelkyni.

Teď asi nebude mít efekt něco radit, ale až to poleví, a ono to z Tvé strany po čase poleví, prostě si najdi jinou, která bude Tvé romantické city opětovat. U téhle to na takový scénář moc nevypadá.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Problém, který se vymyká všemu Empty Re: Problém, který se vymyká všemu

Příspěvek pro Earl Thu Dec 01 2011, 14:37

To, co Tě to mate je podle mě v tom, že muži a ženy definují kamarádství trochu jinak. Zatímco pro muže je kamarád někdo, s kým tráví čas, pokecá, popije, zasportuje, ale nikdy moc neřeší intimní věci, a nemá potřebu se ho např. dotýkat (to je pro něj tabu). Ale když pozoruješ ženy, např. dvě kamarádky někde ve společnosti, nemají problém se držet za ruce, dotýkat se různě na těle, obejmout se, nebo si dokonce dát pusu (všimni si zejména puberťaček). Řeší spolu kluky a všechno si říkají, tak jako ona s tebou. Ona Tě nebere jako kamaráda, ale jako kamarádku;-) Podle mě Tě vidí jako hodného kluka který by neublížil ani mouše a tak v tobě nevidí žádné nebezpečí. Tudíž v tobě nevidí chlapa, kterého by chtěla ale jen toho kamaráda (kamarádku).

Earl

Poeet p?íspivku : 9
Reputation : 2
Points : 17
Registration date : 07. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Problém, který se vymyká všemu Empty Re: Problém, který se vymyká všemu

Příspěvek pro Petra Sat Sep 29 2012, 09:31

Earl napsal: že muži a ženy definují kamarádství trochu jinak.

neřekla bych, naopak je to podobné, kamarád obvykle nemá přístup k lásce dolní půlky těla, jde to od solar plexu nahoru. Že se ženy dotýkají víc žen než muži mužů bych tu nepletla.

Každý člověk, bez rozdílu pohlaví, si dobře uvědomuje, že fyzický dotyk fakt je branou k sexu. Pokud o ten sex vyloženě nestojí, dá si majzla aby nevzbuzoval marné naděje. (normální, duševně zdravý, nejedná-li se o upíra-psychopata vyžívajícího se v problémech). Obzvláště u lidí, kde je potenciál a tedy dá se jakkoliv předpokládat že by to mohlo skončit v posteli si dává každý bacha o to víc. Vědomě i nevědomě.

Konkrétně v tomhle případě si holčina zkouší a hledá teprv hranici kam až se dá "bezpečně" zajít. Je nezkušená, učí se teprv poznávat chlapce/muže.

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Problém, který se vymyká všemu Empty Re: Problém, který se vymyká všemu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru