SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zamilovana?

4 posters

Goto down

Zamilovana? Empty Zamilovana?

Příspěvek pro JimmB Sat Oct 15 2011, 19:51

Zajimal by me vas nazor na jednu vec. Jsem se slecnou 5 mesicu (ja 30 ona o 3 roky starsi).

Od pocatku mela o me velky zajem. Nikdy neodmitla schuzku, snazila se me casove prizpusobit apod. Spoustu veci me o sobe rika i ohledne vztahu co mela. O me rika, ze jsem partner, ktere ho si vzdycky predstavovala, ze by se mnou rada bydlela a sklada me komplimenty co se tyce meho vzhledu apod..

Na nasi druhe schuzce se me zeptala jestli jsem se nekdy zamiloval na prvni pohled (presel jsem to s humorem nejak jsem to nerozebiral). Ona, ze ano a neco zacala o nekom vypravet...

Po mesici me rekla, ze se v zivote zamilovala 2x jednou kdysi davno a podruhe TED (usmal jsem se a dal ji pusu). Zajimave je, ze jak to rekla neprimo, ze podruhe TED, tak po mesici z niceho nic rekla, ze byla zamilovana 3x a ze to nasledne sama ukoncila...Tak jsem si v duchu rikal, jestli si ze me tehda delala srandu nebo spatne pocita :-)

Pred mesice se me sama zeptala jestli uz jsem zamilovany...(ja to presel s usmevem, nejak jsem to nerozebiral).
Par tydnu zpatky rikala, ze obcas potrebuje od chlapa slyset, "miluju te" (nechal jsem to bez reakce).

Obcas rekne nebo napise: "Mam te moc rada" nebo "Holkam jsem rikala, jak moc te mam rada" do smsky "Mam te rada"...

Samozrejme ja se ji na to nikdy neptal a ani ptat nebudu jestli je zamilovana - to at rekne sama. Vím, ze ji do hlavy nikdo nevidi, ale co si myslite o tehlech indiciich? Nelpím na tom, aby me kazdy den rikala, jak me miluje...ale vrtaji me tyhle jeji dotazy hlavou a rikam si jestli to tam cítí nebo jsou to ciste nejake testy od ní, ze chce, abych byl první kdo to rekne :-)

Ja ji to urcite nereknu jako prvni minimalne do doby, nez to rekne sama. Holky co ji videli, tak rikaji, ze vypada, ze je do me zamilovana.

...jak jsem nekde cetl "kdo je mene zamilovany, drzi oteze vztahu"...takze ja se v tomhle krotím :-)

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Zamilovana? Empty Re: Zamilovana?

Příspěvek pro SomeoneCZ Sun Oct 16 2011, 17:46

JimmB napsal:Ja ji to urcite nereknu jako prvni minimalne do doby, nez to rekne sama.
Jenže ona už Ti to řekla.
JimmB napsal:
Po mesici me rekla, ze se v zivote zamilovala 2x jednou kdysi davno a podruhe TED

Prostě jí občas řekni "Miluju Tě". Chce to od Tebe slyšet, protože je to pro ni důležité. Tak to hlavně neříkej jen po sexu, nebo když Ti to řekne ona.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Zamilovana? Empty Re: Zamilovana?

Příspěvek pro JimmB Mon Oct 17 2011, 00:53

SomeoneCZ napsal:
JimmB napsal:Ja ji to urcite nereknu jako prvni minimalne do doby, nez to rekne sama.
Jenže ona už Ti to řekla.
JimmB napsal:
Po mesici me rekla, ze se v zivote zamilovala 2x jednou kdysi davno a podruhe TED

Prostě jí občas řekni "Miluju Tě". Chce to od Tebe slyšet, protože je to pro ni důležité. Tak to hlavně neříkej jen po sexu, nebo když Ti to řekne ona.

Vzdyt ona me to nikdy naprimo nerekla - respektive jen tak to utrousila mezi reci...a to jeste nevim jestli to myslela vazne...
Ja vim, ze to vypada, ze ano, ale proc me to nerekne primo a nasledne pise nebo rika, jak me ma moc rada apod...Na to ja nechci rikat, ze ji miluju, abych nevypadal jak nejaky hodny kluk

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Zamilovana? Empty Re: Zamilovana?

Příspěvek pro Petra Mon Oct 17 2011, 01:24

JimmB napsal:...jak jsem nekde cetl "kdo je mene zamilovany, drzi oteze vztahu"...takze ja se v tomhle krotím :-)

někde jsi četl... ty moc čteš, ne ? Laughing

Nevím co řešíš. Tohle je individuální. Řiď se především sebou a ne tím co kde přečteš. Jestli jí "to" chceš říct tak jí to řekni a jestli nechceš tak neříkej. Otěže vztahu drží ten kdo má menší zájem (a ne "míň" zamilovaný), přičemž zájem je dynamická veličina. Neexistuje "míň" zamilovaný a "víc" zamilovaný. Prostě buď jsi nebo nejsi. Jak jsi na tom ty sám nepíšeš, pouze o otěžích vztahu..

Řekla bych že pokud člověk zamilovaný je a nevysloví to, tak ta zamilovanost tím stejně nezmizí (je tam!), co to implikuje o "držení otěží ve vztahu" si vyvoď sám.

Další věc - že budeš držet otěže ve vztahu zrovna TY ještě nezmanená, že ten vztah bude smysluplný a vzájemně uspokojující. Touha držet otěže bude nejspíš leda projevem strachu a nedůvěry. Na tom se moc vztah stavět nedá (partner si může připadat nerespektovaný - a snad i právem), nemyslíš ?

Pokud už to slečna vyslovila, je jaksi řada na tobě. Navíc, když už ti dala i najevo, že by ráda projev slyšela (někdo fakt vnímá nejlépe sluchem).... Nikdo tě k ničemu samozřejmě nenutí, někteří lidé něco takového nevysloví ANI ZA ŽIVOT zatímco jsou i lidé kteří naopak se těmito slovy ohánějí jako šavlemi v jednom kuse, až je jednomu těžko uvěřit, že se někdo dokáže "zamilovat" i pětkrát do roka Smile

Pokud máš vedle sebe zamilovanou slečnu, rozmysli si dobře co uděláš. Čas nejde vrátit a člověk se zamilovává fakt jednou dvakrát za život.
Je úplně jedno kdo "to" řekne první, důležitější je, že je každému příjemné to slyšet. A o tom vztahy jsou. Aby lidem bylo líp než když jsou sami.
A to "líp" si musí aktivně spoluvytvořit.

Počátek každého vztahu je tak trochu boj, kdy se budoucí rádobypartneři snaží získat jeden druhého pro dlouhodobou spolupráci. Po nějaké době nastane okamžik kdy se hra na boj ukončí, složí se "zbraně" a začne se existovat společně (vznikne "MY"). Jestli ti slečna dala najevo, že jsi ji už získal a ty budeš přesto bojovat dál (podvědomě ji vlastně nutit k přetvářce a bojovat když ona už by chtěla spolupracovat), pak si počínáš nesmyslně.

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Zamilovana? Empty Re: Zamilovana?

Příspěvek pro Petra Mon Oct 17 2011, 01:26

JimmB napsal:Vzdyt ona me to nikdy naprimo nerekla - respektive jen tak to utrousila mezi reci...a to jeste nevim jestli to myslela vazne...
Ja vim, ze to vypada, ze ano, ale proc me to nerekne primo a nasledne pise nebo rika, jak me ma moc rada apod...Na to ja nechci rikat, ze ji miluju, abych nevypadal jak nejaky hodny kluk

Dotaz: a miluješ ji teda nebo ne ?

(Someone už ti myslím psal, že tvé "miluji tě" by nemělo být odpovědí na její vyznání, ale mělo by být samostatné, pak má relevanci).
Slečna ve věku 33let, která dost pravděpodobně bude právě přemýšlet o založení rodiny, je s tebou 5 měsíců, aby ti podle tebe "možná z legrace" sdělovala že je zamilovaná? Rolling Eyes
Možná by neškodilo uvědomit si, že mám-li vedle sebe zamilovaného člověka (tj. člověka s extrémní výší zájmu), tak si klidně chvilku můžu dovolit být i superhodný kluk aniž bych o ten zájem přišel.

Hodný kluk není ten co se pomalu půl roku drží zpátky zatímco ženská se z něj snaží vydolovat pěkné slovo. Hodný chlapec je jinak třeba sympatický pošuk, který ženskou kolikrát ani pomalu nezná ale předčasně a zbytečně ji zahrnuje nevyžádanými či překvapivými projevy přízně - nadměrné množství - aniž by dal dostatečně zřetelně najevo, že po ní touží sexuálně. Omlouvá to tím, že "si jí váží" a nechce aby si myslela,že mu jde jen o jedno ... a to tak úzkostlivě, jakoby sex byl fuj, že to žena automaticky vyhodnotí "nejsem pro něj sexuálně přitažlivá".

Ty budeš jiný extrém. Předpokládám že po 5 měsících spolu dávno spíte. Jestli se ženská už 4 měsíce (tj. většinu trvání vztahu!) snaží z tebe dostat slovo a čeká a čeká a nemůže se dočkat.. Dokonce už si o to i řekne a ty nic... tak tě určitě nevyhodnotí jako hodného chlapce. Nedovolí jí to otevřít se ti tolik jak by si přála a potřebovala, když necítí odezvu. Jestli si budeš dál hrát na záhadného, nahlodá to její důvěru v tebe a vztah. Dostane strach, bude se snažit držet zpátky taky a to je vyčerpávající pro člověka který touží po větší intimitě. Chceš-li držet otěže, budiž, drž je (a doufej že ona je submisivní), ale nelze je donekonečna utahovat. Být hodný chlapec je možná trapné, ale držet se zpátky může být nakonec ještě trapnější. Budování vztahu může ztroskotat v různých fázích sbližování. Někdy lidé získají dojem, že je málo sexuální přitažlivosti, někdy zas dojdou k závěru že chybí obyčejná lidská blízkost a dobré slovo.

Holka ti řekne že je zamilovaná, ale ty se zdráháš věřit tomu a čekáš až to řekne "ona první"...
Teoreticky - připusťme, že by ti to řekla znovu - jaká je pravděpodobnost, že bysis našel zas nějakou výmluvu abys tomu nemusel věřit?
A jak to bude pokračovat ? Jaké jí dáváš možnosti ? Rezignuje-li (navenek), už ti to pak nebude moci říct nikdy a bude ji to tlačit jak kámen v botě (do té doby než potká někoho kdo jí to řekne). Nerezignuje-li a nepodaří-li se jí tě přesvědčit abys jí odpověděl, nezbyde jí než odejít.


Naposledy upravil Petra dne Mon Oct 17 2011, 22:23, celkově upraveno 1 krát

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Zamilovana? Empty Re: Zamilovana?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Oct 17 2011, 21:07

JimmB napsal:Vzdyt ona me to nikdy naprimo nerekla - respektive jen tak to utrousila mezi reci...a to jeste nevim jestli to myslela vazne...
Ja vim, ze to vypada, ze ano, ale proc me to nerekne primo a nasledne pise nebo rika, jak me ma moc rada apod...Na to ja nechci rikat, ze ji miluju, abych nevypadal jak nejaky hodny kluk
A kolik bys byl ochoten riskovat kvůli tomu, aby Ti to jasně řekla jako první? Dokázal bys tomu obětovat váš vztah a nebylo by Ti to líto? Pokud bylo, ber to tak, že takhle se věci prostě mají. Každá neudělá přesně do písmene to, co jsem uvedl v modelových situacích.

Jedním "miluji tě" během romantického večera ze sebe hodného kluka neuděláš. I kdybys to řekl jako první. Je dobře nestát se zamilovaným štěnětem, ale zase nesoutěž o drsňáka roku Wink

Úplně prakticky, když se střízlivě podívám na řady těch rozumnějších návodů jak na ženy, The System nevyjímaje: to, že se máš držet zpátky, je v nich z jednoho prostého důvodu. Často je čtou lidé, kteří se chovají jako zamilované štěně. Kteří mají potřebu ujišťovat ženu o svých citech k ní. Takovým lidem musíš říct, ať jsou zticha, protože stejně neposlechnou. Ale výsledkem je alespoň efekt, že ji neujišťují tak často. Což jim pomůže. Ale Ty takový snad nejsi? Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Zamilovana? Empty Re: Zamilovana?

Příspěvek pro Andariel Sun Apr 15 2012, 14:17

Ahoj, jsou to sice příspěvky asi dva roky staré, ale to nevadí..Přidám svůj dívčí názor (pro představu - je mi 21 let).

Musím přiznat, že kdybych byla s chlapem 5 měsíců a on mi za celou dobu neřekl, že mě má rád, nebo je zamilovaný (miluji tě je trochu silnější kafe, na to si klidně počkám), tak bych byla trochu citově frustrovaná. Můj někdejší přítel měl s tímhle hrozný problém. Nedokázal mi vůbec říct, co cítí a mně to hrozně ubíjelo. Uvědom si, že ženské (většina) jsou více citově založené a potřebují slyšet!! Jako ty jsi více na zrakové vjemy, tak my na to, co slyšíme.

Je dnes hodně vztahů, kde jde jen o sex...a pokud ti několikrát řekla, že je do tebe zamilovaná (ikdyž nepřímo) a ještě ti řekla, že to od chlapa potřebuje slyšet, tak je to nápověda jako kráva!!! Potřebuje vědět, že je pro tebe něco trochu víc a ne matrace! Já vím, že je to problém, ale by fajn, kdyby se pánové opravdu snažili více vnímat ty náznaky, které ženy dávají. Taky se snažím mluvit srozumitelněji - někdy je potřeba vám to říct polopatě...ale ona nemůže říct ,,tak už mi řekni, že jsi zamilovaný" - tak to obchází takhle a diví se, jak můžeš být s prominutím tak natvrdlý, že na to nereaguješ.

Ona se před tebou schazuje sama, že se takhle náznaky ptá...a věřím, že ji to trápí! Znám tuhle bezmoc, kdy se snažíš z chlapa dostat aspoň trochu citu a on je jako šutr. Vykašli se na nějaký ,,počkám až to řekne"..ona už to řekla, tak ji kurňa netrap, jestli ti na ní záleží!!!

Andariel

Poeet p?íspivku : 10
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 12. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Zamilovana? Empty Re: Zamilovana?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru