SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook

4 posters

Goto down

Facebook Empty Facebook

Příspěvek pro Jigsaw Sun Dec 05 2010, 15:52

Přidal jsem si na fb jednu holku co znám od vidění, po krátkém chatování ji zvu na rande, kývla na to:

já: ok tak ve čtvrtek ve ctvrt na 5 tam u ***
ona: ?? Very Happy:D:D:D Děláš si srandu ?
já: ne, proč?
ona: Co jsem ?! Very Happy Nejsem tvůj kamarád ! Razz Ve čtvrtek mi to nevyhovuje ! Smile
já: kamarád? nechápu Very Happy
ona: Jako že mi řekneš buď tam a tam v tolik a tolik Very Happy Jsem holka ! Very Happy Čas určují já ! Razz Chápeš ? Very Happy
já: Very Happy:D:D ty generále.. jen sem ti to nabidl a ty napis jestli se ti to hodí Wink --> (vím.. nesmysl..)
ona: Nehodí ! Smile To ne, ale ty jsi neslušný Very Happy
já: kdy se Vám to madamme hodí? Very Happy:D:D --> (menší pokus o vtip, hádám že taky blbost)
ona: Smile:d Nepřeháněj ! Very Happy v úterý a ano ve čtvrtek taky ! Very Happy
já: tak max. v utery ale v 14:00, jinak po zbytek tydne nemuzu..
ona: Nemůžu ve 2 chodím do školy ! Very Happy zaneprázdněný Smile
já: njn
ona: Smile Nevadí tak jindy! Smile
já: pa
ona: papa Smile

zkusím to za týden.. jinak připomínám že dávala "to se mi líbí" na moje fotky i často na statusy.. což je taky malá známka zájmu.. Ale nevím co si myslet o tomhle.. jestli se baví na můj účet, nebo testuje. A jestli to myslí vážně tak nejspíš nevhodná do vztahu Wink No, z mé strany to taky nebyl extra výkon Very Happy:D jojo.. to sebeovládání..

Jigsaw

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 31
Registration date : 26. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro SomeoneCZ Sun Dec 05 2010, 19:02

Jsem holka ! Very Happy Čas určují já ! Razz Chápeš ? Very Happy
Jestli tohle myslela vážně, tak je zcela určitě nevhodná do vztahu - velmi mírně řečeno.

A mimochodem, na přepsané konverzaci je vidět, že se ani jednou nepokusila přijít s protinávrhem. Chová se takhle slečna Správná se zájmem Tě vidět? Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro Jigsaw Sun Dec 05 2010, 19:58

tak před chvílí na fb napsala že ten čtvrtek platí.. vyměnili jsme si čísla a prý ji to mám připomenout Very Happy tak uvidíme co to bude Very Happy asi tak 2 hodiny před schůzkou zavolám jestli s ní mám počítat.. a díky!

Jigsaw

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 31
Registration date : 26. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro Anderson Mon Dec 06 2010, 15:12

Jigsaw napsal:......prý ji to mám připomenout Very Happy tak uvidíme co to bude Very Happy asi tak 2 hodiny před schůzkou zavolám jestli s ní mám počítat....
Ona má o tebe zájem, chce se s tebou setkat a těší se na „první rande“ tak, že to klidně zapomene a musí jí to být připomenuto? Má snad mozkovou dysfunkci nebo Alzheimerovu chorobu? Jsi její sekretářka, aby jsi jí připomínal schůzky? Zeptej se sám sebe, kdy jsi naposledy zapomněl na schůzku se slečnou o kterou jsi měl zájem?
Nevím, jestli se vůbec zabývat možností, že by o tebe měla nízký zájem - podle mě na tom v tomto případě nesejde. Spíš bych to viděl, že není zrovna slečna správná - a to je řečeno ještě velice zdrženlivě. Smile

Jsem holka ! Čas určují já ! Chápeš ?
Jak z feministického časopisu. Shocked Tohle je moc i na Bravíčko. Předpokládám, že to bude pokračovat absolutním nepochopením, že i ženy mohou nosit peněženku a dokonce ji na veřejnosti používat. Co bude určovat dál? Bude určovat, co si máš vzít na sebe, kam, kdy a s kým můžeš chodit, co tam můžeš dělat ..... ?

... To ne, ale ty jsi neslušný
Áno, buď pěkně slušný chlapec. affraid Jestli mě něco dovede spolehlivě varovat, tak je to „to je neslušné“, „to se ale nedělá“, „co si o mě myslíš“ ... nejlépe ve vztahu k prkotinám, jakou čas schůzky rozhodně je. Ona se pak tahle kouzelná formulka (manipulativní technika) používá až nepříjemně často. Šel bych se na to rande pobavit - tohle může být opravdová zábava, když to tak budeš od začátku brát. Smile Nečekal bych ale další schůzku.

Jinak k dotazu - kdy připomínat rande?
Nikdy! Jste dohodnuti, hotovo. Přišel bych tam ve smluvený čas a počkal max. 5 minut (přesně, ve 4té minutě vytahuješ mobil a hledáš číslo - volat jí, že už tam 10 minut stojíš, to budeš za blbce). Volat pouze 1x, zvonit rozumně dlouho (ne 30s vyset na telefonu). Jestli to nezvedne, jdeš si za jinou zábavou, tady je hotovo. Jestli zvedne, zeptal bych se např. „Kdepak jsi, je tu spousta lidí, nikde tě nevidím“ - nevyčítat, známky naštvání a obav si nechat pro sebe, zvolit co možná nejpříjemnější tón hlasu. Pak je na ní, aby vysvětlila kde je a za jak dlouho tam bude. Když vysvětlí, že jí ujel autobus a bude tam za 10 minut, tak bych počkal a přivítal bych se s ní, jako by se nic nedělo - nijak bych to nekomentoval, kdyby to nebylo obzvlášť vtipné. Přijít pozdě se prostě může stát, ale pokud je to více než 5 minut, volám - i ostatním lidem je jejich čas drahý - a očekávám, že to SlS chápe.

Ale celkově - od téhle bych si moc nesliboval a cestou z rande (ať už se bude konat nebo ne) bych se poohlédl po jiné. Smile Budeš už namydlený, navoněný, dobře oblečený - není důvod toho nevyužít a nehledat tu, která za to stojí. Cool

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro Jigsaw Mon Dec 06 2010, 19:13

Díky.
Jasný, v jiných případech (kde jsme se aspoň jednou viděli) připomínat schůzku je jen ukázka toho jak nevěřím, že by se mnou šla. To je jasné. Ale facebook je něco jiného.. bylo to jen pár vzkazů a tím se to všechno bere tak nějak na lehkou váhu.. Ano.. jednou jsem i já zapomněl Very Happy, potom mi volala, že na mě čeká.. omluvil jsem se, vymyslel jsem si nějakou pohádku a dohodl jiný termín.

Spíš si myslím že to chce ještě potvrdit, aby viděla že to myslím skutečně vážně (dohaduju to přece jen 4 dny dopředu - větší šance "zapomenutí"). Protože ani jeden z nás tam nechce zbytečně čekat. Telefonátem ukážu, že to myslím vážně a nebojím se jí zavolat. O zájmu o mě se mluvit nedá.. ten neexistuje, protože jsme se naživo neviděli. Jde jen o zájem jít na rande a tam je to jen o fotkách, profilu, statusech, komentářích (mých i kamarádek Smile ), o tom co si píšem atp.. a dobře provedeným telefonátem.

Jaká je poznám až v reálu.. podle množství smajlů si spíš dělá srandu, nebo mě zkouší. A jestli ne tak se aspoň pobavím.. Smile jestli to teda výjde.

Jigsaw

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 31
Registration date : 26. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Dec 06 2010, 22:07

Jigsaw napsal:Spíš si myslím že to chce ještě potvrdit, aby viděla že to myslím skutečně vážně (dohaduju to přece jen 4 dny dopředu - větší šance "zapomenutí"). Protože ani jeden z nás tam nechce zbytečně čekat. Telefonátem ukážu, že to myslím vážně a nebojím se jí zavolat.
Zřejmě to nevidíš, ale nejsi v situaci, kdybys ukazoval, že se nebojíš zavolat. Jsi v situaci, kdy svým chováním dáváš signál, že jí budeš poslušně volat před rande, a de facto se ptát, jestli Tě chce ještě pořád vidět.

Je třeba, abys sebevědomě a se sebeúctou předpokládal, že Tě chce vidět, že má o Tebe kladný osobní zájem, a že proto si kvůli Tobě termín rande udrží v hlavě i pouhé 4 dny dopředu (ženy s kladným osobním zájem ho v hlavě udrží i delší dobu). Teď už s tím ovšem nic neuděláš, když jste se dohodli, že zavoláš. Takže pro příště - zbytečně se nevykecávat, dohodnout si rande, nejlépe po telefonu, a přijít.

Citované úvahy totiž vypadají, jako když si racionalizuješ její chování, které opravdu nesedí na slečnu Správnou s kladným osobním zájmem. Pokud to ale bereš s nadhledem a jdeš se jen pobavit, pak OK.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro Jigsaw Mon Jan 10 2011, 14:03

Když si od holky vezmu číslo tak po mě vždycky po čase vyloudí kontakt na fb. Vidí že jsem online, píšu statusy, sdílím videa atp.. a nepíšu ji, vypadá jako bych ji ignoroval, což asi zrovna zájem nezvýší. Volací pauza se pak těžko aplikuje. Říct nedám/nepoužívám je divné. V mé věkové skupině nemít fb = skoro asociál.

Jak tohle řešíte?

Jigsaw

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 31
Registration date : 26. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro Scare Mon Jan 10 2011, 15:42

To mám nejradši .) Kdo nemá FB, ten nežije. Taky ho nemám a neřekl bych, že mi to nějakým negativním způsobem ovlivňuje můj společenský život .)

Z výše uvedeného dialogu v konverzaci bohužel dominuje ona.
Osobně nemám rád smajlíky a vykřičníky za každým třetím slovem a z těch několika málo řádku bych o dívku ztratil zájem.
Podle mě si jen hraje a jestli pro ni chceš být zajímavý, hraj vyšší ligu.
Na SlS zapomeň, tahle holka ani neví, co to je. Minimálně prozatím.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro Jigsaw Mon Jan 10 2011, 19:30

Kdo nemá FB, ten nežije.

Boužel. Lidé 13 - 25 let to tak skutečně berou.

Jj. Výše uvedený dialog už je dávno uzavřená věc

Jigsaw

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 31
Registration date : 26. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro Scare Mon Jan 10 2011, 23:48

Podle mě je to dost smutný Sad

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro Jigsaw Sun Nov 04 2012, 21:51

Je tohle pozvání na 3. rande až tak špatný, že by poslalo zájem do háje? Když tomu předcházely 2 skvělé, zábavné rande, os. otázky, mnoho specifických společných zájmů, témat, názory, hlavně humor (fakt zřídka na takovou narazim:-//) doteky, 2x francouzák... (věk 18, já okolo 20)

FB:
ja: dal bych nejakou aktivitu Very Happy co bazén
hb: můžeme :)ale nikdy jsem nebyla s klukem v bazénu Very Happy
ja: no vidis premiera Very Happy XXX je vybornej.. novej s toboganem vyrivka a takovy ty atrakce,: ve stredu koncim v 1
hb: ve středu nemůžu, to mám XXX Smile
ja: tak jedine patek
hb: to jsem na XXX celej víkend Very Happy
ja: tak kdy? Very Happy
hb: buď čtvrtek nebo příští týden
ja: to koncim zas v 7 ale koukam ze tam maj do 23 aspon tam nebude tollik lidi Very Happy

poslední zprávu si nepřečetla a následovala 2hodinová odmlka a offline, i když jsem věděl, že dělám chybu, nešlo to a zavolal jsem
hb: jee promiň já uklízím, já tu poslední zprávu nečetla co jsi psal?
ja: jen že ten čtvrtek by šel ale v 7
hb: ok tak mi ještě ve středu napiš Smile
ja: ok čau

Ve středu volám, ještě vtipkuje a potvrzuje.

Čtvrtek 3 hodiny před srazem sms, že to musí bohužel zrušit, že jde s rodiči na večeři ?!!

Řekl jsem si, že už nenapíšu nic, ale ovládl jsem se tak hodinu Very Happy a volám, trochu jsem ukecával, pak jestli si ze mě dělá srandu, že ji přece neuháním, lehce naštvaně ať celkově projeví více aktivity, buď se příště ozve, nebo já už ne Very Happy

no.. ozvala, později večer
hb: Tak kdy máš čas?
ja: nevim no pristi tejden toho mam docela dost
hb: Dobře, tak až budeš mít trošku volníčko, uděláš si na mě čas?
ja: jo beru to na vedomi Very Happy

dát tak 10 dnů odmlku?

Jigsaw

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 31
Registration date : 26. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Nov 05 2012, 11:51

Je nezbytné i Tobě opakovat, že máš volat telefonem, abys slyšel tón jejího hlasu a nebyly tam žádné 2hodinové pomlky?

A je taky nezbytné opakovat, že slečna, která má zájem, rande neruší, a když, sama navrhuje náhradní?

Základy, základy a ještě jednou základy.

A ano, uháněl jsi ji, když jsi měl mlčet. A to alespoň dvakrát.

Takže si odpověz sám: myslíš si, že holka, která má o Tebe skutečný osobní zájem, není schopná napsat pár slov o tom, že to platí, a raději jde na 2 hodiny uklízet? Čirou náhodou těsně před tím, než se měla vyslovit...

Já bych řekl, že jí někdo navrhoval akci, která pro ni byla zajímavější. A kdyby to byli rodiče, nejspíš by se ozvala sama. Má-li slušné vychování.

Je jí 18, tak si neracionalizuj zjevné nedostatky, a podívej se po jiné.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro Anderson Mon Nov 05 2012, 12:37

„Výhoda“ FB je, že se ti odpovědi nemusí dostat hned a tak nevíš, na čem jsi. Proto existuje telefon, který tuhle vlastnost nemá a navíc ještě slyšíš intonaci hlasu. :-) Číslo máš, telefonovat oba umíte, proč jí zveš přes FB? Navíc telefonát má svůj jasný konec, takže slouží k pozvání na rande, nemůže se stát, aby si s tebou psala ještě bůh ví jak dlouho po pozvání a vystřílel jsi si munici (témata) předčasně.

Má od tebe zprávu, kterou ještě ani nečetla - ty to víš, že jí nečetla, existuje skoro jistota, že si jí přečte a ty jí hned za 2 hodiny uháníš znovu? Proč?!

Jigsaw napsal:
hb: ok tak mi ještě ve středu napiš
ja: ok čau

U všech rohatejch! Ty chceš působit jako vytížený chlap o kterého je zájem a má spoustu koníčků a budeš si rezervovat čas, když ani nevíš, jestli s tebou někam půjde? Jasně, že né „ok“ - nemám do čeho píchnout a tak budu sedět u počítače a čekat, až se konečně uráčíš mi odepsat. :-) Co spíš „Promiň, ale mám ten týden dost nacpaný a potřebuju to vědět dopředu.“, nebo „Víš, den dopředu je pozdě.“ ... nebo cokoliv, kde jasně říkáš, že se chceš dohodnout na přesném termínu?

Jigsaw napsal:Čtvrtek 3 hodiny před srazem sms, že to musí bohužel zrušit, že jde s rodiči na večeři ?!!

To je hodně špatná výmluva. :-)

Jigsaw napsal:Řekl jsem si, že už nenapíšu nic

Dobré rozhodnutí. :-) „ok“ je maximální odpověď, pokud se budu chtít opravdu hodně rozepsat.

Jigsaw napsal:..ale ovládl jsem se tak hodinu a volám, trochu jsem ukecával, pak jestli si ze mě dělá srandu, že ji přece neuháním, lehce naštvaně ať celkově projeví více aktivity, buď se příště ozve, nebo já už ne

To je špatně celkově. Na rande se neukecává (pouze se navrhuje termín), protože tam má jít ráda a těšit se na něj. Přesvědčovat někoho, že ho neuháním .... to je stejný, jako tvrdit „já jsem v pohodě, nejsem opilej“. :-) „Buď se ozve, nebo já už ne“ ti dokonale zavírá dveře pro další kontaktování. Protože buď budeš držet slovo a pak máš smůlu, nebo dáváš najevo, že je jedno, jak moc tě naštve, ty stejně zase zavoláš.

Jigsaw napsal:
no.. ozvala, později večer
hb: Tak kdy máš čas?
ja: nevim no pristi tejden toho mam docela dost
hb: Dobře, tak až budeš mít trošku volníčko, uděláš si na mě čas?
ja: jo beru to na vedomi

„Tak kdy máš čas“ je nabídka, aby jsi zvolil termín a „nevim no pristi tejden toho mam docela dost“ je odmítnutí, dokonce s nedáním protinávrhu. Jestli existují ženský stránky SomeOneCZ, tak se po tomhle rozhovor ukončuje a čeká se, kdy a jestli zavoláš příště. :-) A to „čeká“ je ještě dost s otazníkem.

„Dobře, tak až budeš mít trošku volníčko, uděláš si na mě čas?“ - to je přece opakování žádost o termín schůzky. Tvoje odpověď by byla fajn, kdyby ti řekla, že nemá celý další týden čas. Ale né když chce termín. Vůbec to tím zcela ztratilo konzistenci. Podle toho začátku vypadáš, že jí budeš uhánět i kdyby čert na koze jezdil a pak najednou se s ní odmítneš setkat?

Co dál? To je fakt těžké. Už jsi řekl, že v dalším týdnu nemáš čas - tak bych se toho držel. V jeho průběhu bych zavolal (cca středa nebo čtvrtek) a pozval jí na pondělí. Důležité je „zavolal“ a nespokojil bych se z odpovědí „v neděli mi napiš“. :-) A taky bych se rozhodně poohlédl po nějaké další ... a pokud možno jí nedal svůj FB. :-)

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro Jigsaw Mon Nov 05 2012, 17:48

Dík, to jsem potřeboval Very Happy

Volám, ale v tomhle případě jsem posílal nějaký slíbený odkaz, tak jsem to vzal rovnou i s pozváním (příště se i tomu vyhnu).

Ani by mi to tak nevadilo, kdyby ty předchozí 2 rande nebyly skoro ideální. Tak mi vrtá hlavou kde jsem udělal chybu! (mimo zde popsané by snad neměla být žádná, spíš naopak)
Po těch za poslední dobu zbytečných a nudných randetech, jsem se konečně bavil a měl si co řict, i dávala najevo, že takových jako já je málo, jak si rozumíme, tak ten obrat nechápu.

Jigsaw

Poeet p?íspivku : 19
Reputation : 0
Points : 31
Registration date : 26. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Facebook Empty Re: Facebook

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru