SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prý nechce vztah

3 posters

Goto down

Prý nechce vztah Empty Prý nechce vztah

Příspěvek pro Storm Mon Aug 16 2010, 11:49

Čau, potřebuju prosím poradit. Minulý týden sem zkusil tzv. Facebook Game, šťouchal sem do holek na facebooku a s těma co mě šťouchli zpátky sem si psal. Potkal sem takhle jednu holku(je jí 19, mě 21) Dost sme si psali a už další den sme měli rande na diskotéce, kde to teda šlo dost rychle, něco sme vypili, tancovali sme, líbali se...Pak dokonce chtěla, abych šel spát k ní na chatu...šel sem Smile Dost dlouho sme leželi v posteli, líbali se, objímali...prostě kdybych ji chtěl dostat, moh sem, ale nechali sme toho a chvíli spali pak sem se asi v 6 ráno sebral a šel sem, protože tam měli přijít její rodiče. Od tý doby sme byli spolu venku asi 3x, všechno skvělí, bavili sme se o různých věcech, psala mi sms co dělám a kdy se uvidíme... Zlom nastal včera kdy sme spolu byli zatim naposled, procházeli sme se drželi sme se za ruce, kecali...Jenže přišla děsná bouřka, tak sme se políbili a šli každej domů, pak sme si psali po fb, kde se mě zeptala jak to mezi náma vidim, napsal sem jí, že můj zájem trvá a ona, že má trochu strach, že bych měl zpomalit(já? Stěžovala si, že jí na prvnim rande nechci dát francouzáka). A, že nechce vztah, že neche, aby se o ní někdo staral, že si uvědomila jak sme se včera drželi za ruce, jak se to bude vyvíjet dál, že jí chybí pocit bezpečí , ale že to nemám brát vážně. Jasně napíšete mi nechce vztah, ale ona nechce vztah s tebou! Hned mě to napadlo, jenže ten zájem z její strany mi přišel fakt dost velkej, řekla mi, že do mých očí by se mohla dívat hodiny...Já tomu nerozumim.. Problém je, že sem se do ní za ten týden co se známe, asi zabouch a nedokážu chladnokrevně přemejšlet, jak jí donutit k tomu, aby mě prosila, že chce se mnou chodit.

Storm
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prý nechce vztah Empty Re: Prý nechce vztah

Příspěvek pro hugo Mon Aug 16 2010, 18:47

Lehká rada, fakt zpomal :-)

hugo

Poeet p?íspivku : 46
Reputation : 2
Points : 56
Registration date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Prý nechce vztah Empty Re: Prý nechce vztah

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Aug 16 2010, 20:54

Stěžovala si, že jí na prvnim rande nechci dát francouzáka
abych šel spát k ní na chatu...šel sem
kdybych ji chtěl dostat, moh sem, ale nechali sme toho
a ona, že má trochu strach, že bych měl zpomalit
Jestli Ty jsi neměl náhodou zrychlit Wink

Pokud to má v hlavě v pořádku, tak si na Tobě zkouší, co všechno si může k chlapovi dovolit. Pochopitelně to dělá způsobem, za který kdybys jí vynadal, tak se akorát shodíš, protože ona začne hrát nevinně udivenou. C'est la vie. Tahle slečna o Tebe nemá osobní zájem v kladných číslech.

zeptala jak to mezi náma vidim, napsal sem jí, že můj zájem trvá a ona, že má trochu strach
Můj zájem trvá - proboha, proč tak vážně, jako kdybyste prodělávali nějakou obrovskou krizi?! Příště buď, už s jinou, veselejší a napiš radši "teď vidiím mobil, ale až budeme spolu, tak se mě zeptej znovu;)". A pak řekni "zblízka" Wink Prostě nebuď tak vážný, když k tomu není důvod.

asi zabouch a nedokážu chladnokrevně přemejšlet, jak jí donutit k tomu, aby mě prosila, že chce se mnou chodit
Tak na takové myšlení bacha. Nejenom že je to ztráta času, ale ještě to vypadá, jako kdybys nezvládal své ego.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Prý nechce vztah Empty Re: Prý nechce vztah

Příspěvek pro Storm Mon Aug 16 2010, 21:19

Díky za rady, teď si s ní píšu a prej ten včerejšek nemám řešit. Zítra sem se s ní domluvil, že se ke mě pudem dívat na film(mám volnej byt)tak uvidim co z toho bude.

Storm
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prý nechce vztah Empty Re: Prý nechce vztah

Příspěvek pro Petra Wed Sep 21 2011, 20:26

A jak to dopadlo ? Dozvíme se, prosím ?

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Prý nechce vztah Empty Re: Prý nechce vztah

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru