SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

darcek, odhalenie a jej spravanie

2 posters

Goto down

darcek, odhalenie a jej spravanie Empty darcek, odhalenie a jej spravanie

Příspěvek pro tomas Sun Aug 02 2009, 16:42

S priatelkou sme spolu uz 2 roky. Ja mam 21 rokov, ona bude mat o tyzden narodeniny (tiez 21). Cely problem sa tyka narodeninoveho darceka.
Raz ked sme boli na nakupoch, tak mi povedala, ze sa jej paci take jedno spodne pradlo. Ze ak neviem, co jej kupit na narodeniny, tak toto by ju vraj potesilo. Ale neslubil som jej, ze jej to kupim. Len som povedal, ze sa este uvidi.

Potom sme boli este v jednom obchode, kde si skusala take letne saty. Bola v nich nadherna. Ale nemala pri sebe peniaze. Pocas toho, ako bola v skusobnej kabinke, som sa vytratil za predavackou a povedal jej, aby mi tie saty odlozila, ze si na druhy den po ne pridem. Priatelka nic netusila. Tie saty mali byt prekvapenim. Uz vtedy som vedel, ze jej to spodne pradlo kupim, ale chcel som este nieco, co by necakala a naozaj ju to prekvapilo.

O den neskor sme telefonovali a poprosila ma, ci by som jej tie saty nesiel predsalen kupit, lebo by ich chcela, ale nema cas po ne ist. A ja som jej jasne povedal, ze v ziadnom pripade. Na to sa ona zacala pytat, ze preco nemozem, a ja som len zatlkal a zatlkal (nemohol som predsa riskovat, ze odhali, ze ich mam uz davno kupene), ona sa vsak na mna nastvala a vynadala mi, ze som vraj lenivy a neochotny, ci by ma zabilo pre nu nieco urobit.

O tri dni mame ist spolu na par dnovy vylet. Tam som jej chcel dat oba darceky. Lenze ona je teraz urazena a bavi sa so mnou len na min. urovni. Rad by som jej vysvetlil, ze sa nema na co hnevat, ale to by som sa musel prezradit, ze som jej uz kupil saty.

Poradte mi, co mam teraz robit??
Chcel by som jej to vysvetlit, aby sa na mna nehnevala, ale zaroven nechcem prekazit narodeninove prekvapenie.

tomas
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

darcek, odhalenie a jej spravanie Empty Re: darcek, odhalenie a jej spravanie

Příspěvek pro Anderson Mon Aug 03 2009, 09:43

A co jí říct pravdu, že jsi pro ty šaty byl, ale už jsou prodaný? Laughing

Jinak zcela mimo topic, slečna, co si sama vybírá dárky je sen - alespoň pro mě. Obvykle to praktikuji tak, že když se přítelkyni něco líbí, tak to koupím, že to jako má k svátek/narozeniny/výročí/den českoslovenko-větnamského přátelství... A pak dostane už jen kytku, případně nějakou maličkost. Sice to možná není „správné“, ale je to maximálně pohodlné. Embarassed

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

darcek, odhalenie a jej spravanie Empty Re: darcek, odhalenie a jej spravanie

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Aug 03 2009, 18:11

Anderson napsal:A co jí říct pravdu, že jsi pro ty šaty byl, ale už jsou prodaný?
Hezký Smile Dát jí je s tím, že v době, kdy si pro ně posílala, už byly dávno prodané.

To se mi zdá z rychlosti jejího naštvání, anebo jste si k tomu ještě řekli i něco "hezkého" nad rámec stávájícho popisu situace?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

darcek, odhalenie a jej spravanie Empty Re: darcek, odhalenie a jej spravanie

Příspěvek pro Tomas Tue Aug 04 2009, 09:38

V podstate sme si nic pekne nad ramec situacie nepovedali. No na druhy
den uz bola opat normalna a bavili sme sa, ako by sa nic nestalo. Podla
mna pochopila, ze som jej tie saty mozno aj kupil, len sa nechcem
prezradit. A preto sklapla a tvarila sa, akoby nic. Takze je to v
pohode. Dakujem za rady;)

Tomas
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

darcek, odhalenie a jej spravanie Empty Re: darcek, odhalenie a jej spravanie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru