Co mi prinesl uplynuly rok

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Co mi prinesl uplynuly rok

Příspěvek pro newgrange za Wed Dec 31 2008, 17:46

Ahoj všem vespolek.
Je to více než rok co jsem začal sledovat příspěvky od SomeoneCZ.
Velmi se mi libi preciznost v jeho analyzování, uvažování a argumentaci. (viz. fr. vanilka)
Co jsem si zatím odnesl je hlavní myšlenka: je možno si najít a vybrat si slečnu správnou pro LTR. (Občas, když se dívám do svého okolí, tak se mi zdá, že některým lidem tato informace/možnost zůstává utajena). Ano, klade to ale taky určité požadavky na mě (to jak vnímám já sám se sebe je velmi důležité pro to jak vnímají ostatní mě).
Stotožňuji se také s "Váš život je kapitál, který by nebylo rozumné investovat do špatné ženy"
Mě osobně zbývá jít a začít TZ/TS zkoušet/ověřovat v praxi.

Jsem velmi vděčný, že se Someone rozhodl "balící" informace utřídit a zveřejnit. Rovněž děkuji všem autorům článků a přispěvatelům sem do fóra.
Přeju všem nám další pokrok v našem snažení o lepší-kvalitnější život.
Newgrange

newgrange

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 13. 04. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Co mi prinesl uplynuly rok

Příspěvek pro Scare za Wed Dec 31 2008, 18:25

Já se přidávám s přáním všeho nejlepšího do Nového roku a pánové - ANO, dnes a zítra je ten pravý čas na opravdovou výzvu, pořádné předsevzetí!

Jaké, to ať každý z Vás optimisticky přizpůsobí svým možnostem.

To moje Vám klidně prozradím, možná někoho inspiruji - Potkat, chytit a nepustit SlS a mít parádní LTR !!! (Když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap, tak ... Smile )

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Eivind za Thu Jan 01 2009, 01:03

Pánové, přeji vám v Novém roce co nejvíce úspěchů v balení Slečny Správné (pokud o ni usilujete)!

Za sebe si také dovolím malé zhodnocení. K TZ jsem se dostal na velikonoce letošního roku v době, kdy jsem se pokoušel vrátit ke své bývalce a díky Bohu (a Someonovi) za to prozření, že je to ta největší blbost! Od té doby si myslím, že jsem ušel kus cesty a hodně jsem přehodnotil pohled na svět a vztahy celkově (nejenom se ženami). No a do Nového roku mám to samé předsevzetí, jako Scare (co taky jinýho) plus ještě pár tajných :-)

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: