SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nečitelná holka, která chce sex

5 posters

Goto down

Nečitelná holka, která chce sex Empty Nečitelná holka, která chce sex

Příspěvek pro Lvíče Sat Dec 27 2008, 12:27

Tří hodinové rande. První dvě a půl hodiny v pohodě, ale ne perfektní. Atmosféra příjemná, vzájemný oční kontakt celou dobu, konverzace nevázla, smála se i jsme si povídali, mluvila tak 5x víc než já, nicméně kromě toho dívání se přímo do očí a uvolněného držení těla i rukou jsem nezaznamenal absolutně žádné signály zájmu její řeči těla.

Závěr pak ale opravdu nic moc, vypadala, že úplně ztratila chuť si povídat, začala zívat, rozhlížet se okolo sebe po podniku. Ok, dopil jsem, přivolal číšnici, zaplatil a šli jsme. Cestou jsme si ještě tak vlažně povídali, navíc neustále šla asi půl kroku přede mnou, což si nejsem schopnej vybavit, že by se mi už někdy stalo, ale bylo mi to krajně nepříjemný. Když jsem ji dohnal, hned ten náskok udělala zase a fakt jsem neměl chuť dělat z toho závody v rychlé chůzi :)

Žádné doteky z její strany, žádné tisknutí se ke mně, ruce v kapsách (ok, byla zima... ale snad tím spíš by se měla chtít zahřát raději fyzickým kontaktem), takže vzhledem k tomuhle všemu a předcházejícímu průběhu jsem usoudil, že zájem o mě není vůbec žádný a po velmi dlouhé době jsem ani netestoval pusou na závěr, zkrátka jsem to bral jako ukončenou záležitost a jen se s ní s úsměvem rozloučil.

Proto mě fakt překvapilo, když po hodině přišla smska od ní, že se jí ten večer hrozně moc líbil a že se těší na další, až se vrátí (jede po víkendu na týden pryč). Na tu jsem neodepsal (byla asi půlnoc) a po půl hodině další smska, která mě překvapila ještě víc - znění zhruba v tom smyslu, že je ze mě opravdu nadržená a jestli bych se zítra, ještě než odjede, nestavil večer u ní doma a nezpříjemnili bychom si ho navzájem. A na závěr smsky věta, že tohle je poprvý, co něco takovýho klukovi takhle přímo nabízí a ještě že abych si nemyslel, že něco se mnou plánuje, že půjde jen a jen o sex.

Takže... co to znamená? Zájem pod nulou a zřejmě jen fyzická přitažlivost a chuť na sex? Takhle nějak to teď chápu já.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nečitelná holka, která chce sex Empty Re: Nečitelná holka, která chce sex

Příspěvek pro endow Sat Dec 27 2008, 13:20

Já bych to chápal asi stejně jako ty. O sex už šlo nejspíš i na schůzce. Ze začátku se bavila a hodně povídala, pak už to ale trvalo moc dlouho a ty jsi se k ničemu neměl (což je jasné pokud si nechtěl nějaké zakončení), takže se začala nudit.
Lvíče napsal:navíc neustále šla asi půl kroku přede mnou
V tomhle případě bych ji vzal za ruku a přitáhl k sobě. ...Ale po bitvě je každý generál a na tvém místě bych udělal to samé - kvůli signálům nezájmu. Jedině kdybych z toho chtěl "vymlátit" aspoň ten sex, o něco takového bych se pokusil (za zkoušku člověk nic nedá Wink ).
Lvíče napsal:A na závěr smsky věta, že tohle je poprvý, co něco takového klukovi takhle přímo nabízí a ještě že abych si nemyslel, že něco se mnou plánuje, že půjde jen a jen o sex.
Tomu bych i věřil, protože ostatní po ní určitě vyjeli.

Celkově si myslím, že na tom rande si zájem snížil (tím že nic nebylo, navzdory tomu, že chtěla), ale protože si se pak zachoval jinak než ostatní, tak o tobě doma přemýšlela a její zájem se zvýšil, tím neříkám, že byl kladný, ale začala zase chtít sex.
Takže dle mého skromného názoru, na vztah to určitě není (to určitě víš sám), ale pokud je pěkná zkusil bych si z ní udělat milenku.

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Nečitelná holka, která chce sex Empty Re: Nečitelná holka, která chce sex

Příspěvek pro Eivind Sat Dec 27 2008, 22:45

Slečna Správná to určitě nebude, chová se "divně". Ale jestli si chceš zašoustat, asi bych to risknul a šel za ní. I když se mi tomu stejně nějak nechce věřit :-/ Určitě pak napiš, jak jsi dopadl.

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Nečitelná holka, která chce sex Empty 2 Lvíče

Příspěvek pro generalissimuss Mon Dec 29 2008, 04:03

Pochopil jsem, že jste byli 3 hodiny na jednom místě. Pokud tomu tak bylo, je logické, že její emoční křivka šla nekompromisně dolů. Chce to střídat místa/činnosti cca po hodině.

Můj vhled na rande je tento: o žádnou eskalaci bych se nepokoušel - ale o pozvání na "sbírku motýlů" rozhodně ano. Eskalaci až na vhodném místě, tedy nejlépe v bytě.

Ta SMS to potvrzuje, ale na druhou stranu to vidím jako totálně projetou šanci. Mám tuto zkušenost - jakmile holka začala mluvit/psát o sexu - nikdy k ničemu nedošlo. Prostě už bylo pozdě.
Lvíče napsal:A na závěr smsky věta, že tohle je poprvý, co něco takovýho klukovi takhle přímo nabízí a ještě že abych si nemyslel, že něco se mnou plánuje, že půjde jen a jen o sex.
Poprvé to rozhodně nebylo - nechce vypadat jako děvka a zároveň Ti mastí ego. Takovejch holek/žen je.. Když se mi to stalo poprvé, také jsem koukal..

Jinak, setkal jsem se už s pár ženami, které nedávaly absolutně žádné signály zájmu a už vůbec ne erotické - a jaké jsou to milenky! Je to docela časté u žen, které jsou ujeté na swingers. V konkrétních případech to vyšlo jedině proto, že jsem je svedl jen tak "ze cviku".

Jinak bych se to asi nikdy nedozvěděl..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Nečitelná holka, která chce sex Empty Re: Nečitelná holka, která chce sex

Příspěvek pro hokejista666 Mon Dec 29 2008, 09:00

Trošku jsi to zvoral, vlastně jsi za celu dobu nic nezkusil, začít nějaké dotyky atd., tak se nediv, že postupně vychladla, to mohla jít rovnou na kafe s kamarádkou nebo do divadla. Na rande šla proto, aby se pobavila a zjistila co s Tebou, výsldkem bylo, že postupně došla k závěru že nic, že by taky mohla umřít stářím, než se uvedeš do pohybu.

Ta sms mohla mít mnoho důvodů, mohla si vzhledem ke Tvému chování testovat, jestli Tě fyzicky přitahuje, mohla to být reakce na nějaký vnější podnět, třeba jí někdo jiný zrovna řekl, že ho nepřitahuje atd. Já bych na to reagoval hravě, rozhodně bych se nikam nehnal, kdybys přijel, tak by se z Tebe stal pejsek, který přiběhne na zapískání a dřív nebo později bys na to dojel. Ženy často používají sex k manipulaci, když podlehneš, začne se k Tobě podle toho chovat ... . Dalí rande si klidně dej, ale chce to tah na branku, nic si od toho neslibuj a uvidíš Wink . Nenral bych to jako ztracenou vartu, jestli Tě přitahuje domluv rande ... .

PS: Nemám tuhle zkušenost, já to zkouším vždycky Laughing, má zkušenost pramení od holek, kde něco proběhlo a pak se snažily, abych si to s nima přijel rozdat na zapískání... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Nečitelná holka, která chce sex Empty Re: Nečitelná holka, která chce sex

Příspěvek pro Lvíče Mon Dec 29 2008, 12:36

Eivind napsal:Ale jestli si chceš zašoustat, asi bych to risknul a šel za ní. I když
se mi tomu stejně nějak nechce věřit :-/ Určitě pak napiš, jak jsi
dopadl.

O to mi právě zrovna nejde, jinak bych to příliš neřešil a místo jejího termínu postele bych "se jen pozval" k ní domů o týden později. Dopadl jsem prozatím tak, že na dvě noční smsky jsem odpověděl až druhý den pozdě odpoledne a sice návrhem na konkrétní den za týden, až se vrátí, plus pár dní navíc, který moc ráda přijala a stále zůstala ta aktivnější - v noci mi poslala smsku na dobrou noc a další den přání k Novému roku.

Takže uvidíme, jak se bude vyvíjet to rande, ještě si musím trochu srovnat v hlavě, co přesně od toho očekávám a chci, a dle toho se chovat :)

generalissimus napsal:Pochopil jsem, že jste byli 3 hodiny na jednom místě. Pokud tomu tak
bylo, je logické, že její emoční křivka šla nekompromisně dolů. Chce to
střídat místa/činnosti cca po hodině.

No, to zní sice logicky a pěkně, ale musím říct, že jsem už absolvoval něco schůzek, které trvaly i delší dobu (5 hodin a více), byly stále na stejném místě, obsahem bylo jen povídání si a zájem slečny šel nahoru a mělo to pokračování. Nějaké dobré návrhy podložené zkušenostmi, jaká místa a činnosti střídat?

generalissimus napsal:Ta SMS to potvrzuje, ale na druhou stranu to vidím jako totálně
projetou šanci. Mám tuto zkušenost - jakmile holka začala mluvit/psát o
sexu - nikdy k ničemu nedošlo. Prostě už bylo pozdě.

Souhlas, tohle jsem v hlavě řešil a zpětně vzpomínal už od chvíle, co jsi tuto poučku sem někdy dříve napsal, ale neřekl bych, že to platí 100%. No, uvidíme :D

generalissimus napsal:Poprvé to rozhodně nebylo - nechce vypadat jako děvka a zároveň Ti
mastí ego. Takovejch holek/žen je.. Když se mi to stalo poprvé, také
jsem koukal..

Samozřejmě. Jsem jen přepsal tu smsku, neřekl jsem, že tomu věřím :) ASD je zkrátka ASD. Moje překvapení nepramenilo z nějakého pocitu borce, který nedělal nic a přesto může "zaskórovat", ale spíš z neodhadnutí výše jejího zájmu, resp. situace.

hokejista666 napsal:...

Úvaha na téma "jsem málo akční a musím holkám dávat včas fyzicky to, co jejich podvědomí chce vs. pánů, co chtějí ženskou co nejrychleji dostat jen do postele, je všude dost" je na delší rozbor, na který v tuhle chvíli nemám čas, samozřejmě za každé další komentáře a názory budu rád, díky všem i za tyhle. Prozatím se delší dobu řídím tím, že pusa na závěr prvního rande je dostačující a nemá smysl dělat ze sebe nadrženého neovládajícího se chlapa tím, že budu poznávat její tělo dřív.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nečitelná holka, která chce sex Empty 2 Lvíče

Příspěvek pro generalissimuss Mon Dec 29 2008, 15:44

Lvíče napsal:Nějaké dobré návrhy podložené zkušenostmi, jaká místa a činnosti střídat?
generalissimuss napsal:Pokud rande trvá více hodin, změna míst, činností a prostředí nutná. Tzn. třeba 1 hod. procházka , 1 hod. posezení někde, 1 hod. třeba jít na přívoz, vyhlídku, apod., 1 hod. třeba osamělejší lavička Smile Mám velmi dobré zkušenosti s návštěvou galerií, squashem, kolečkovými bruslemi. Dívka bude mít pocit, že jste toho prožili více a celkově Tě poznává z více úhlů (třeba jestli jsi schopen vyjít kopec Smile )
(Introvertni HB)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Nečitelná holka, která chce sex Empty Re: Nečitelná holka, která chce sex

Příspěvek pro Eivind Mon Dec 29 2008, 15:52

Ještě mě napadla jedna věc k těm signálům zájmu. Kde měla po dobu konverzace ruce? Ptám se, protože jsem nedávno vypozoroval, že když má holka ruce pod stolem, na 90% to znamená nezájem, a to i tehdy, když je nemá překřížené a je celkově uvolněná. Patrně to je proto, že odhalení spodní strany zápěstí je velmi silný signál zájmu, takže holka podvědomě brání tomu, aby tyto signály vysílala (docela hezky vidět to je na videu s Catherine Zeta Jonesovou v sekci videa). Nedávno jsem si to ověřil, když jsem jednu chtěl přinutit ruce vyndat ("Ukaž mi prstýnek.") a setkal jsem se s velmi silným odporem.
A k té fyzické eskalaci: To přece můžu zkoušet, když k tomu je nějaký signál "dovoleno". Jestliže slečna nevyšle žádný povzbudivý signál, není co eskalovat. Výjimkou je pusa na konci rande, kterou zkusím tak jako tak.
Jestli ti nejde o ! close, jsem přesvědčen, že buď není SS, nebo nemá dostatečně vysoký zájem a drží si tě jenom jako zálohu...

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Nečitelná holka, která chce sex Empty Re: Nečitelná holka, která chce sex

Příspěvek pro Lvíče Mon Dec 29 2008, 17:38

generalissimus: No jenže když venku mrzne... Smile

Eivind: Právěže ruce měla na stole a dlaněmi nahoru, proto jsem i na úvod psal, že oči a ruce dávaly kladné signály.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nečitelná holka, která chce sex Empty Re: Nečitelná holka, která chce sex

Příspěvek pro generalissimuss Wed Dec 31 2008, 14:53

Lvíče napsal:generalissimus: No jenže když venku mrzne... Smile
Jasně, psal jsem to v létě. Dnes jdu na rande s tím, že milou důkladně fyzicky protestuji ostrou chůzí do strmého vrchu. Jako instrukce jsem napsal: "Kvalitní obutí (nejdeme do divadla) a teplé spodní prádlo vítáno" :-)

Kdo viděl Svatební cestu do Jiljí, pochopil :-) Nudných schůzek u kafe, vína, čaje, nebo čehokoliv jiného (zvláště když jde o zkušenou ženu) si užila více než dost. Tohle vždycky (i když může brblat) ocení. Bude vzpomínat ještě dlouho.

A když promrzne a fyzicky se unaví - tím lépe. Protože proč? :-) Protože ji můžeš k sobě (stejně jako já) pozvat na čaj.. :-) A.. :-)

Ale to už se zatraceně opakuji :-)
Eivind napsal:A k té fyzické eskalaci: To přece můžu zkoušet, když k tomu je nějaký signál "dovoleno". Jestliže slečna nevyšle žádný povzbudivý signál, není co eskalovat.
Mno, dlouhá léta jsem si to myslel taky. Domníval jsem se, že nejdříve je chuť a pak teprve má cenu svádět. Ale ono to funguje i obráceně. Svádění může (ale také nemusí) vzbudit patřičnou chuť..

To je přesně slabina (často i moje), kdy rapport předchází attractu.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru