SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

+5
Jack
cervenacek
dream
Lvíče
Scare
9 posters

Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro seeeee Tue Oct 28 2008, 22:01

Zdravím čtenáře tohoto blogu,
v prví řadě bych rád pozdravil a požádal o názor i Someona.. Pokud si vzpomínáš, jsem autor tématu Holka na rozdání na svádění . cz (podzim 2006).. Pro ostatní co netuší, diskuze je dohledatelná na serveru když zadáte název tématu uvedený výše.
Tenkrát jsi mě dobře 'zaučil' v rámci ukázkového případu.. dík:) (i když to s dívkou z našeho malého městečka nevyšlo) Poslední příspěvky diskuze odemne se týkaly toho, jak si udržet nový objev.. Poučen vývojem předchozích vztahů nevztahů, diskuzí a po důkladném nastudování teorie zájmu jsem začal mít pěknej vztah s pěknou holkou, která odpovídala z naprosté většiny slečně správné dle teorie zájmu.. Tady naše diskuze na svadění skončila a náš vztah se vyvíjel velmi pěkně.. Nebylo na něm téměř žádnýho mráčku.. až jsem se sám divil. nuže.. řikám si, praktikuju teorii zájmu a jde to jak po másle.. Většina kamrádů se až divila, jak pěknej vztah máme.. Celou dobu mi přítelkyně řikala, že mě má stále více ráda a i se podle toho chovala.. Letos nastoupila do nové práce kde je 90% zaměstnanců chlapů.

Takhle krásně (bez jakýchkoliv náznaků zhoršení) to pokračovalo až do letošního léta.. tzn. rok.. Na jaře se stala z dnešního pohledu možná chyba.. pořídili jsme si společně - napůl výhodně byt.. (důvod pořízení tak brzy ve vztahu byla výhodnost, která by se pravděpodobně už jentak nenaskytla.. za normálních podmínek bych do toho závazku nešel) Oba jsme byly nadšení, že budem konečně bydlet ve svém a spolu, protože bydlení u rodičů už nám vadilo.. a k tomu se s tátou už skoro nesnesu.. Nic nenasvědčovalo nadcházejícím problémům, vše bylo myšleno vážně z obou stran..

Nastalo léto, prázdniny, obíhání věcí kolem bytu, oba jsme chodili do práce a přišel první náznak problému.. jednoho večera mi přítelkyně zničehonic začla řikat, že neví jestli mě má ráda a že se nechovám uplně podle jejich představ - nehledim si jí a podobně.. (dodám, že jakejkoliv pokles zájmu nebo jeho náznak předtim se nekonal .. spíše byl zájem stále vyšší - to zpozorovali i kamarádi, tzn. to nebylo o tom, že bych si v opojení lásky něčeho nevšiml)
Začal jsem tušit, že je někde problém.. Vyčetla mi, co se jí na mě nelíbí (kupodivu to byly vesměs věci, který jsou popsány v TZ.. akorát jsem je za ten rok asi nedokázal zcela aplikovat .. nebo spíš řídit se úplně podle nich)
Po večerním výlevu následovalo další den omlouvání a opakování jak mě miluje apod.. Prostě to chtěla jakoby vzít zpátky.. Řekl jsem si ok, každej má nějáký chyby .. budem se zlepšovat.. A tak jsem se snažil dle TZ a jejich výtek vychytat svoje mouchy..

Náš vztah byl dál zase stejně pěknej jako dřív.. i když mě hlodal ten večer. Podobnej výlev nastal na konci léta ještě jednou.. Vpodstatě se opakovalo skoro to samý, akorát z ní vylezlo navíc, že je v tom zapletenej kolega z práce.. Jenže stále se neprojevoval pokles zájmu.. vůbec.. ani jakýkoliv další věci nenaznačovaly, že by byla nevěrná.. (jenom ty její dva projevy) Jelikož jsem se snažil přes léto zlepšit, celkem mě ten výlev překvapil.. tak si řikam, pracoval jsem na sobě asi málo a je tu problém:) No ale dál následovalo to co předtim, omlouvání a zase to všechno bylo stejný jako dřív, včetně přesvědčování že jsem ten jedinej..chtěla už i svatbu.. no.. mě to hlodalo víc a začal jsem podnikat určitý kroky a studovat TZ.. přecejenom vzdát se jentak vztahu kvůli náznakům problémů se mi nechtělo... a byl tu ještě jeden důvod (uvedu za chvíli)...

Nedávno se vyjevil dosavadní problém v celé kráse.. přítelkyně jednoho večera šla s dotyčným kolegou z práce na rande a zjistil jsem, že s nim celkem aktivně komunikuje a setkání s nim to neni vůbec jediný .. Tušil jsem, že to nebude jednoduchý.. Opět dodám, že žádnej náznak poklesu zájmu, varovnej signál se nekonal (výborně to rozehrávala na druhou stranu).. Až po tomhle večeru to začlo bejt horší.. ne v tom směru, že by se začla ke mě chovat jinak.. stále se tvářila jako že jsem ten jedinej.. akorát se začaly častěji objevovat scény podobný tý první a začla v nich řikat, že se změnila a už semnou neni spokojená.. Zezačátku, když jsem ještě nebyl plně obeznámen se skutečností jsem se jí snažil naznačit, že jestli toho nenechá tak s ní končim.. rozhodně jsem jí nepodlejzal a nesnažil se jí uplácet dárkama, dělat jí kázání, stavět jí před rozhodnutí, ukecávat aby se mnou byla, apod... Zkusil jsem být akorát 'zábavnější' a víc si jí hledět.. tak, aby si mě měla důvod víc vážit..

Za normálních okolností bych si řekl ok, ztratila zájem, udělal jsem asi určitý chyby v chování... chodí s jinym přestože se tváří, že mě má ráda.. poučil bych se a smířil s tim.. konec.. Jenže je tu důvod, proč jsem ji neposlal do pryč.. a to ten byt.. Máme se tam za cca. měsíc nastěhovat a já bych v něm chtěl bejt kvůli výše popsanejm důvodům.. Tzn. tim, že jsme teď jakoby spolu, ikdyž už to za nic nestojí, se snažim získat čas na rozhodnutí jak s tim naložit.. Byt se nemůže příštích pár let prodat, tudíž v něm budem oba nebo jeden z nás.. Jenže, aby jsme tam byly oba spokojení si teď nedovedu moc dobře představit.. Jakmile tam nebudu já, mám problém, že zůstanu s
rodičema.. což už nějákej ten pátek nechci a snažil jsem se to tim vyřešit..

Situace, že bych tam byl jenom já z určitejch důvodů nejmíň rok nemůže nastat nebo jenom velmi obtížně takže jí proteď vylučuju.. Do budoucna - jak se vyrovnáme už máme vyřešený (problematickej je horizont příštích několika měsíců a pár let)

Myslíte si, že má cenu dál bojovat za obnovení vztahu Question - protože se stále tváří, že mě má ráda (i když už ne tolik jako dřív) a rok a půl spolu neni málo (a věřit, že to s tim druhym ukončí a budem spolu relativně šťastný.. přestože s nim chodí na rande) ..důvod k tomuto nouzovýmu řešení je, abych nemusel bydlet u rodičů a investovaný peníze do bytu nevyšly v tuhle chvíli do prázdna.., jinej důvod s ní zůstávat nemám. Ale moc šancí obnovení nedávám.. A hlavně je mi jasný, že by to nebylo už navždy, ale spíš jenom přechodný řešení než se postavim na svoje..

Nebo se smířit s tim, že tam bude bydlet ona a já zůstanu ještě nějakej čas u rodičů (studuju a nevydělám si zatim tolik, abych zaplatil sám nájem a celou svojí obživu..) + peníze co jsem investoval budu mít pár let zablokovaný (je to podmínka kvůli který jsme do toho šli).. Ale zas budu volnej pro další vztah..

Jiný řešení mě zatim nenapadá.. ale neznamená to, že neexistuje...

Jaký řešení byste zvolili vy a z jakýho důvodu.. ?

Dík za přečtení a případnou diskuzi (kterou uvítám a případně objasním co není zřejméSmile Idea

seeeee
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro Scare Wed Oct 29 2008, 03:29

Myslíte si, že má cenu dál bojovat za obnovení vztahu Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Icon_question
- protože se stále tváří, že mě má ráda (i když už ne tolik jako dřív)
a rok a půl spolu neni málo (a věřit, že to s tim druhym ukončí a budem
spolu relativně šťastný.. přestože s nim chodí na rande) ..důvod k
tomuto nouzovýmu řešení je, abych nemusel bydlet u rodičů a investovaný
peníze do bytu nevyšly v tuhle chvíli do prázdna.., jinej důvod s ní
zůstávat nemám. Ale moc šancí obnovení nedávám.. A hlavně je mi jasný,
že by to nebylo už navždy, ale spíš jenom přechodný řešení než se
postavim na svoje..

Moc Ti neporadím, ale zůstávat s ní a snažit se vztah dát dohromady kvůli bytu je blbost!

Tvůj případ mne velmi zaujal a sám sebe jsem si představil v podobné situaci. A dost mě rozčililo to, že bych nevěděl, jak se zachovat, když jde můj dlouhý LTR najednou do kytek a já nevím proč. Moc LTR jsem zatím neměl a rozhodně žádný, který by došel až tak daleko.

Dost by mě zajímal názor Someona a dalších, kteří mají více zkušeností s LTR.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro Lvíče Wed Oct 29 2008, 13:14

Mě by v souvislosti s tímhle zajímala odpověď na otázku, která už kdysi dávno padla na Svadeni.cz, ale odpověď jsem nikde nenašel - co se stane, pokud má slečna o hocha A zájem 80 (dejme tomu seeeeův případ) o hocha B, kterého pozná, se postupně její zájem dostane nad 80?

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro dream Wed Oct 29 2008, 15:46

první věc co jsem si všiml: začátek článku:
Celou dobu mi přítelkyně řikala, že mě má stále více ráda a i se podle toho chovala
a konec článku:
přítelkyně jednoho večera šla s dotyčným kolegou z práce na rande (k tomu se ještě vrátím)

Opět dodám, že žádnej náznak poklesu zájmu, varovnej signál se nekonal

Jak je možné, že se chová stejně na začátku "vztahu" a chová se vlastně stejně i v okamžiku kdy jde na rande s jiným? Kdy jde holka na rande s jiným?Na rande s jiným jde tehdy, když její zájem o Tebe klesl na určitou hodnotu.A co když ten její zájem o Tebe neklesl?Co když byl tak nízký o Tebe už na začátku? Jen její zájem o "nějaký dlouhodobý vztah" byl vysoký?
jednou na začátku léta:
jednoho večera mi přítelkyně zničehonic začla řikat, že neví

jednou na konci léta:
se opakovalo skoro to samý, akorát z ní vylezlo navíc, že je v tom zapletenej kolega z práce.

Ten její kolega v tom byl zapletený ještě dávno před tím, než ti řekla na začátku léta, že neví.Ze dne na den ji nenapadlo, že už neví.
Mimo jiné tady má podle mne zareagovat muž jinak. Stylem: "Ku*va jak nevíš, co tim ku*va myslíš nevím, když to ku*va nevíš, tak já du za někým, kdo to ku*va ví jistě!".(což se lehce říká, ale udělat to, to je panečku problém)

přítelkyně jednoho večera šla s dotyčným kolegou z práce na rande
OMYL: bývalá přítelkyně jednoho večera šla s dotyčným kolegou z práce na rande
když randí (a podle mne nejenom randí) s jiným, tak se už o vztahu mluvit nedá.Nejste manželé, nemáte děti a podle toho, že studuješ tipuju, že jste mladí.Nic Vás spolu nedrží.
Co se týče bytu, tak to dost dobře nechápu.Máte byt, nemůžete ho prodat, peníze máš zablokované, platíš nájem confused

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro seeeee Wed Oct 29 2008, 16:23

S tim bytem to je tak, že se teď několik let nemůže prodat a platí se tam nájem.. kterej je tak malej že ho ani neuvažuju jako náklad a platit se za chvili ani nebude..Ten byt se bude moct prodat až za nekolik let.. Já tam sám bejt ted nemůžu jak jsem psal vejš .. Takže je varianta že tam bude ona ale ja zustanu doma nebo tam budem oba.. Až se samozřejme bude moct prodat, tak je to všechno vyřešený..

seeeee
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro dream Wed Oct 29 2008, 16:35

Lvíče napsal:Mě by v souvislosti s tímhle zajímala odpověď na otázku, která už kdysi dávno padla na Svadeni.cz, ale odpověď jsem nikde nenašel - co se stane, pokud má slečna o hocha A zájem 80 (dejme tomu seeeeův případ) o hocha B, kterého pozná, se postupně její zájem dostane nad 80?
ježíš, jsem napsal odpoved na půl A4 a pak jsme si uvědomil, že je o tom krásný článek Mad

http://someonecz.blogspot.com/2008/03/pohybov-rovnice-zjmu.html cheers

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro cervenacek Wed Oct 29 2008, 16:54

jen doplnim,

jak psal dream bud nebyla spravna a celou dobu to bylo pil<0 && ril>0, nebo je "spravna", ale ma spatnou povahu - neni loajalni.

bud jak bud, ani v jednom pripade se nekvalifikuje jako tvoje pritelkyne.


co se tyce bytu. bud se dohodnete na nejakym spolecny kompromisu (bude tam nejak spolecne bydlet (sranda bude, az si tam privedes jinou, nebo ona toho frajera), nebo se budete nejak stridat ...?).

nebo tam bude bydlet jeden z vas, ale taky si to bude platit. zadny takovy, ze ty budes u rodicu a budes ji prispivat na jeji solo bydleni.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro Jack Thu Oct 30 2008, 01:41

seeeee napsal:S tim bytem to je tak, že se teď několik let nemůže prodat a platí se tam nájem.. kterej je tak malej že ho ani neuvažuju jako náklad a platit se za chvili ani nebude..Ten byt se bude moct prodat až za nekolik let.. Já tam sám bejt ted nemůžu jak jsem psal vejš .. Takže je varianta že tam bude ona ale ja zustanu doma nebo tam budem oba.. Až se samozřejme bude moct prodat, tak je to všechno vyřešený..
Ano, je lehota, ako dlho nesmies predat nehnutelnost, aby si z toho nemusel platit dan z prijmu. Ale co ti brani ten byt prenajat? Prenajmes ho za prachy, ktore snad aspon pokryju splatky hypoteky. Alebo to bude viac alebo to bude menej. Pripadne "preplatky" si budete s "byvalkou" delit v pomere, kolko ste do bytu vrazili.
Obaja z toho bytu vypadnete. Pre teba je situacia horsia, budes si musiet platit svoj najom, kdezto "byvalku" pravdepodobne ubytuje kolega...

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Nov 03 2008, 17:30

Takže po čase na rozmyšlenou...

Řešení s bytem se mi nejvíc líbí Jackovo. Nikdy z vás tam nebydlí, ale oběma vydělává. Ale nehci dál soudit kvůli pozadí.

Ohledně jejího zájmu, buď není loajální, a tedy ani Správná, anebo se už její PIL dostal pod nulu a pomalu tam začal tahnout i RIL.

Jako nejpravděpodobnější příčinu vidím, že na nebi nebylo ani mráčku. Určitě Ti musela poskytnout dostatek příležitostí, kdy s ní nesouhlasit. Možná chtěla, abys nesouhlasil. Ale Ty jsi to vyřešil jinak. Nepíšeš, co konkrétně jmenovala a jak jsi se v těch případech zachoval, takže těžko soudit.

Stoprocentně tam musela být nějaká známka poklesu zájmu. Jenom Ti unikla. Její chování se mění s výší zájmu.

Obecně, koupili jste byt a tím si Tě svým způsobem pojistila. I když by to nebyl její plán.
Jenže je tu důvod, proč jsem ji neposlal do pryč.. a to ten byt.. Máme se tam za cca. měsíc nastěhovat a já bych v něm chtěl bejt kvůli výše popsanejm důvodům..
Jednoho krásného dne si uvědomila, že se za jinou hned tak neotočíš už kvůli bytu. Přičti k tomu, že jsi v některých situacích nereagoval adekvátně a je to.

Posledním hřebíčkem mohl být její věk. Byla opravdu zralá na společnou hypotéku, nebo do ní šla z vysokého zájmu?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro Anderson Tue Nov 04 2008, 16:22

SomeoneCZ napsal:Jako nejpravděpodobnější příčinu vidím, že na nebi nebylo ani mráčku. Určitě Ti musela poskytnout dostatek příležitostí, kdy s ní nesouhlasit. Možná chtěla, abys nesouhlasil. Ale Ty jsi to vyřešil jinak.
Someone, začínáš mě děsit. affraid Myslel jsem, že se stačí chovat podle TZ, být sebevědomý a mít sebeúctu. Ale tady se naznačuje, že jí přitom všem ještě musíš odporovat a občas se s ní pohádat. Nešlo by to nějak vysvětlit?
SomeoneCZ napsal:Obecně, koupili jste byt a tím si Tě svým způsobem pojistila. I když by to nebyl její plán...... Jednoho krásného dne si uvědomila, že se za jinou hned tak neotočíš už kvůli bytu. Přičti k tomu, že jsi v některých situacích nereagoval adekvátně a je to.
Dá se snad tomu nějak vyhnout? Dřív nebo později spolu začnete bydlet - a podle mě se tím ztrácí možnost jí ze dne na den nechat, když se mi něco znelíbí - obzvlášť, když se nemáš kam rychle vrátit.
SomeoneCZ napsal:Jednoho krásného dne si uvědomila, že se za jinou hned tak neotočíš
Ale co s tím. Otáčet se za každou na ulici nebude zrovna nejlepší... Má snad mít pocit, že se zajímáš i o jiné? Ale jako to skloubit s loajalitou vůči ní?

Nějak jsem tohle nepochopil. V důsledku by pak svatba a pořízení dítěte (jako další pojištění, že teď jsi opravdu její a snížení svojí dostupnosti / přitažlivosti pro jiné ) znamenalo neodvratitelné poslání PIL dolů.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro Jack Wed Nov 05 2008, 00:54

Anderson napsal:Myslel jsem, že se stačí chovat podle TZ, být sebevědomý a mít sebeúctu. Ale tady se naznačuje, že jí přitom všem ještě musíš odporovat a občas se s ní pohádat. Nešlo by to nějak vysvětlit?
Skor to vidim tak, ze pokial nikdy nebol medzi nimi rozpor, tak jej vzdy ustupoval. Nie je mozne, aby sa dvaja zhodli uplne vo vsetkom...

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Nov 05 2008, 16:08

Některým věcem se vyhnout nelze. Ale ten hlavní problém zde je ten, že to bylo až příliš bezmračné.

Buď jí příliš ustupoval a je to, jak napsal Jack, anebo mu nikdy nic neřekla a nechala si to v sobě. A protože si to nikdy pořádně nevyříkali, tak to jenom postupě snižovalo její PIL, jak to v sobě dusila. Tohle je o její povaze.

To jsou takové ty typy "nech ho, ať si říká co chce, pak si to spravíš po svém". Nebo říká "ano miláčku", i když ví, že se jí to nelíbí.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro seeeee Wed Nov 05 2008, 18:24

Hmhm, tak jsem nad tim přemejšlel a dospěl jsem asi k následujícímu:

Ohledně jejího zájmu, buď není loajální, a tedy ani Správná, anebo se
už její PIL dostal pod nulu a pomalu tam začal tahnout i RIL.

Tady bych viděl asi nejpravděpodbnější kombinaci obou.. tzn. hlavně asi nebude loajální a důsledkem určitejch kroků začal klesat i zájem.. ale velmi pozvola bych řekl.. Tak, že jsem to neregistroval jako významnou
změnu..

Možná chtěla, abys nesouhlasil. Ale Ty jsi to vyřešil jinak
No běžně jsem s ní v hodně věcech nesouhlasil.. ale vyřešili jsme to v naprostý většině případů bez hádky.... Někdy se samozřejmě naštvala.. ale to pozvažuju za běžnej jev a neuvádim to v původnim textu jako nejej projev poklsu zájmu/mráčku/etc..

Posledním hřebíčkem mohl být její věk. Byla opravdu zralá na společnou hypotéku, nebo do ní šla z vysokého zájmu?

Společnou hypotéku nemáme, nemáme půjčku.. To jsem btw. ani nikde nepsal .. jenom ten byt teď pár let nemůžem prodat ale jenom případně. pronajmout.. Tzn. řešení asi bude byt za čas (až to bude možný) pronajímat třetí osobě a oba budem mít na nájem ve vlastnim..

Možná máš pravdu, že ještě neni zralá na společné bydlení.. Přestože se tak tváří.. Do společný koupě šla podle mě z důvodu vysokého zájmu což bylo rozhodnutí cca. před rokem +-.. a v tý době opravdu nic nenasvědčovalo poklesu
zájmu..

Máš pravdu, že jsem možná nějáký její projevy poklesu zájmu přehlídl.. ale rozhodně nebyly nějak markantní .. tzn. do takový míry abych se s nima víc zabejval a uvažoval nad problémem vztahu..


Buď jí příliš ustupoval a je to, jak napsal Jack, anebo mu nikdy nic neřekla a nechala si to v sobě..
Řekl bych, že jsem nikdy významně neustupoval.. Nebo jestli můžeš upřesnit, v čem kokrétně myslíš ustupovat?

Spíš si myslim, že si to nechala v sobě což mi i řekla.. že to neprojevovala..
Ale jak se potom zachovat, když člověk nemá žádnej významější signál poklesu zájmu ?? Je to znak, že neni loajální a tudíž správná.. když dokáže dobře držet svoje emoce, chodit za jinym a dál se tvářit zájmověSurprised ...až se to jednoho dne prozradí.. a zjistí se, že je vcelku neloajální..

Chtěl bych vědět, v čem si myslíš, že jsem udělal chybu.. nebo to bylo její povahou?
(případný detailnější otázky zodopovim)

seeeee

Poeet p?íspivku : 6
Location : Prague
Reputation : 0
Points : 2
Registration date : 29. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro hokejista666 Fri Nov 07 2008, 04:28

Myslíte si, že má cenu dál bojovat za obnovení vztahu Question
Podle mě nemá, jestliže se tohle stalo už po roce a půl, tak na ní zapomeň ... . Jestli jí však chceš na nějakou dobu vybudit, dej najevo, že ty máš pochybnosti a že se ve Tvém okolí objevil někdo, kdo je vyvolal, ženská i když Tě nechce o Tebe bude na 90 % bojovat. Nerozumím tomu proč, ale je to realita ... .

S tim bytem to je tak, že se teď několik let nemůže prodat a platí se
tam nájem.. kterej je tak malej že ho ani neuvažuju jako náklad a
platit se za chvili ani nebude..Ten byt se bude moct prodat až za
nekolik let.. Já tam sám bejt ted nemůžu jak jsem psal vejš .. Takže je
varianta že tam bude ona ale ja zustanu doma nebo tam budem oba.. Až se
samozřejme bude moct prodat, tak je to všechno vyřešený..
Podle mě byste měli dojít za právníkem a nechat si sepsat nějakou dohodu a byt pronajmout. Pokud jí tam necháš bydlet, můžeš v podstatě o svoje peníze přijít. Představ si, že milá slečna otěhotní, bude mít dítě a bude tam s ním bydlet. Jak jí dostaneš pryč? Nedostaneš ... . Tudíž pokud se tam nastěhuje nezbývá Ti, než se tam nastěhovat taky, už proto, aby ona odešla a mohli jste ten byt pronajmout... .

Someone, začínáš mě děsit. affraid
Myslel jsem, že se stačí chovat podle TZ, být sebevědomý a mít
sebeúctu. Ale tady se naznačuje, že jí přitom všem ještě musíš
odporovat a občas se s ní pohádat. Nešlo by to nějak vysvětlit?
Když s někým souhlasíš ve všem, není to náhodou trošku nuda??? Wink Mi to připomnělo jeden díl Dr. House, který z týmu vyřadil toho, s kým stále souhlasil, proč? Prostě nebyl přínosem. Podle mě SomeOne neříká pohádat, ale diskutovat rozhodně ano a ne vždy ustupovat... .


Dá se snad tomu nějak vyhnout? Dřív nebo později spolu začnete bydlet -
a podle mě se tím ztrácí možnost jí ze dne na den nechat, když se mi
něco znelíbí - obzvlášť, když se nemáš kam rychle vrátit.
SomeoneCZ napsal:Jednoho krásného dne si uvědomila, že se za jinou hned tak neotočíš
Ale
co s tím. Otáčet se za každou na ulici nebude zrovna nejlepší... Má
snad mít pocit, že se zajímáš i o jiné? Ale jako to skloubit s
loajalitou vůči ní?

Nějak jsem tohle nepochopil. V důsledku by
pak svatba a pořízení dítěte (jako další pojištění, že teď jsi opravdu
její a snížení svojí dostupnosti / přitažlivosti pro jiné ) znamenalo
neodvratitelné poslání PIL dolů.
Když spolu bydlíte, vezmete se, máte dítě, stejně to nemusí přece znamenat, že Tě má jistého, záleží jen na Tvém chování, ona moc dobře vycítí, jestli když jste ve společnosti o Tebe jiné ženy jeví zájem, když budeš ostentativně jiné ženy ignorovat, Tvoje cena na trhu půjde logicky dolů, neříkám abys před ní někoho balil, ale bavit se s jinými je normální a i prospěšné... .

Možná máš pravdu, že ještě neni zralá na společné bydlení.. Přestože se tak tváří..
Neznám váš věk, ale žena nad 18 je běžně připravena na společné bydlení se svým partnerem, znám i mladší, které do toho šly, pokud je vám přes 20, pak není zralá na bydlení s Tebou, promiň Crying or Very sad. Navíc podotýkám, že podle mě je nejlepší společné bydlení co nejdřív a to ze dvou důvodů:
a) na začátku se snáze dělají různé kompromisy než po x letech
b) můžete po 3 letech chození a jednom měsíci bydlení zjistit, že to nejde, pak to ale byla ztráta času a mohl jsi již dva roky být s někým s kým to má budoucnost
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Nov 13 2008, 22:07

seeeee napsal:Tady bych viděl asi nejpravděpodbnější kombinaci obou.. tzn. hlavně asi nebude loajální a důsledkem určitejch kroků začal klesat i zájem..
Loajalitu už není tak snadné objektivně posoudit, když se PIL propadl do záporných čísel, jako když býval v kladných.


seeeee napsal:Spíš si myslim, že si to nechala v sobě což mi i řekla.. že to neprojevovala..
Ale jak se potom zachovat, když člověk nemá žádnej významější signál poklesu zájmu ??
Nemůžeš chtít něco řešit, když ani nevíš, co se děje. To Tě nutí střílet na slepo, a klidně i do vlastních řad. Buď je to povahou, nebo to může být i návodem. Je velký problém, že na začátku s kladným PIL se to dá přehlédnout, ale potom je to katastrofa. Dobrým vodítkem je sledovat, zda Ti v době, kdy má kladný PIL, dokáže povědět, že si něco představovala jinak. Nebo jestli jinak ventiluje svůj nesouhlas.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu? Empty Re: Váš (a Someona) názor : Konec dlouhodobého vztahu?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru