První rande jako one man talk show

Goto down

První rande jako one man talk show

Příspěvek pro zoufalec za Fri Oct 24 2008, 02:08

29. 10. 2008 SomeoneCZ

Původně to bylo vloženo jako téma do encyklopedie, ale nevidím nic, co by ho tam kvalifikovalo. Jde o dotaz, nebo sdělení názoru, takže následoval přesun do sekce "Hodil by se mi nezávislý názor".

Kdysi a ještě donedávna jsem se prvního rande s neznámou holkou (vesměs na inzerát, bez předchozí představy o vzhledu) chorobně děsil. A oprávněně, rande bylo často opravdovým utrpením. Většinou přišla holka, která se mi absolutně nelíbila, navíc jsem s ní neměl nic společného. Takže zbývala nucená konverzace typu "kde pracuješ, kde bydlíš, co tě baví, ráno to vypadalo že bude pršet, pak se ale vyjasnilo a je hezky." Navíc jsem se celou dobu strašil myšlenkou, že bych s takovou nějakou měl chodit, protože na mě nic lepšího nečeká. Naštěstí ta dotyčná o mě nestála o nic víc než já o ní, takže k naplnění hororu skoro nikdy nedošlo. Pokud se mi holka líbila, stejně jsem nevěděl, jak si jí získat a ona mi v tom nijak nepomohla, takže konverzace stejně vázla a výsledný efekt byl stejně katastrofický.

Později jsem začal používat hloubkové psychologické rozbory a analýzy. Ty mi šly časem dobře, bohužel, jak je každému jasné, vedly skoro vždy na "mám tě ráda jako kamaráda".

Nyní, hlavně na základě hokejistovo reakcí v http://someonecz.forumotion.com/hodil-by-se-mi-nezavisly-nazor-f6/byla-to-ztrata-zajmu-nebo-shittest-t173.htm bych řekl, že nejlepší je zvolit přístup baviče, který předvádí talkshow. Ono pak je totiž úplně jedno, s kým na to rande půjdu. Dobrý pocit z něj si totiž obstarám sám, i když dotyčná bude suchá nezábavná hydra, kterou nikdy už nebudu chtít vidět. A pokud jí budu chtít vidět, udělal jsem asi to nejlepší, co šlo - pohodovou nevážnou zábavnou atmosféru. Show "Uvolněte se prosím" Jana Krause mi přijde pro tento účel jako velmi dobrá inspirace.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Registration date : 10. 06. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: