SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čím konkrétně začít?

2 posters

Goto down

Máte pocit, že váš milostný život je mimo normu?

Čím konkrétně začít? Vote_lcap10%Čím konkrétně začít? Vote_rcap 10% 
[ 3 ]
Čím konkrétně začít? Vote_lcap19%Čím konkrétně začít? Vote_rcap 19% 
[ 6 ]
Čím konkrétně začít? Vote_lcap26%Čím konkrétně začít? Vote_rcap 26% 
[ 8 ]
Čím konkrétně začít? Vote_lcap19%Čím konkrétně začít? Vote_rcap 19% 
[ 6 ]
Čím konkrétně začít? Vote_lcap13%Čím konkrétně začít? Vote_rcap 13% 
[ 4 ]
Čím konkrétně začít? Vote_lcap6%Čím konkrétně začít? Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Čím konkrétně začít? Vote_lcap0%Čím konkrétně začít? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Čím konkrétně začít? Vote_lcap6%Čím konkrétně začít? Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
 
Celkem hlasů : 31
 
 

Čím konkrétně začít? Empty Čím konkrétně začít?

Příspěvek pro generalissimuss Mon Sep 29 2008, 12:31

Ahoj,
Uz dlouhou dobu ctu tvoje prispevky, i na SomeoneCZ foru a jsi pro me velkou inspiraci. Protoze si vazim tveho casu, nebudu se moc rozepisovat. Chtel bych te pozadat o radu, zacal jsem nedavno sexualne zit (po roce PUA se mi konecne povedlo najit skvelou pritelkyni ktera ma rada sex), ale sex me moc nenaplnuje, tim myslim hlavne koitus, oralni sex je skvely (je mi 19 mimochodem). Uvedomil jsem si, ze chci neco mnohem vic, neco o cem hovori tantra, taoisti, sexualni magie, chci zazitky na hranici spirituality. Pritelkyne je v tomto velmi otevrena a ochotna spolupracovat.

Otazka na tebe je velmi jednoducha: Cim konkretne zacit? Co je nejdulezitejsi, nejklicovejsi pro zacatek pro dosazeni dokonalosti v milovani? Muzes me odkazat na nejake zdroje? Sam dokazu najit tisice clanku a stovky knih, ale chci se jakozto pragmatik zamerit na ty nejdulezitejsi veci, ktere okamzite posunou milovani na novou uroven.

Diky moc a preji skvely den plny uspechu.



Původně vložil DaIn.



Ahoj, děkuji za důvěru.

Především gratuluji ke skvělé partnerce! Můžeš mít sebevětší znalosti a praxi v milování, ale ono je to jako v tanečních.. Můžeš tančit jako pánbůh, ale je-li partnerka dřevo, nedá se nic dělat.. :-)

Ale to není Tvůj případ. Tvá přítelkyně má ráda sex, je velmi otevřená a ochotna spolupracovat. To je dobrý základ.

Když si vzpomenu na dobu, kdy mi bylo 19, chodil jsem se svou tehdejší vyvolenou - ona panna, já panic. Oba jsme si slíbili, že vydržíme být bez skutečného „dospěláckého“ sexu co nejdéle. Opravdu, až po 2 letech chození jsme na to skočili a byla to ta největší sexuální divočina, kterou jsem kdy s partnerkou zažil.

Trvala dalších 9 let. Hromadily se u nás knížky sexuálního obsahu – vše, co se dalo sehnat - trénovali jsme jako diví :-)

A zjistil jsem jednu věc. Nejprve pro mne mělo hodnotu vodit se za ruce, romatická randeta, psát milostné básně, dívat se společně na hvězdičky, apod. Pak mne „zaujal“ tvrdý sex trvající hodiny až dny, s partnerkou jsme nazkoušeli přes 200 poloh. Některé z nich byly téměř akrobatické a docela nebezpečné. Vyzkoušel jsem SM, skupinový sex, později orální a anální sex. Ještě později se mi začalo líbit líbání, něžnosti a masáže. Inu chutě se měnily, přicházely stále jiné sexuální fantazie.

Zajímavé na tom bylo to, že když jsem si nějakou fantasii splnil, v polovině případů jsem byl docela zklamán. Třeba milovat se se dvěmi ženami mi přišlo docela nic moc. Zatímco se věnuješ jedné, druhá se nudí :-) A tak jsem si postupně začal pokusem a omylem uvědomovat, co že mi to vlastně chutná. Jaký vlastně jsem. Každá nová partnerka mi ukázala mé silné a selhávající stránky.

A také, co v ženách je. Každá partnerka má jiné chutě, záliby, výdrž.. Něco dělá více vyhovujícím, či méně vyhovujícím způsobem. Nepoznal jsem dvě stejně se chovající ženy. Vždy to byla výzva, naučit se něco nového.

Abych se do toho nezamotal – chtěl jsem, aby má odpověď zněla ve smyslu, že umění milovat je cesta neustálého hledání a objevování nového. Nikdy není hotovo. Je mi téměř 40 let a stále mám pocit, že jsem sexuální zajíc. Objevím novou partnerku – hle - a ta mne šokuje něčím, co mne dostane.

S partnerkou dělej to, co se Ti právě teď líbí. Jsi na začátku cesty, dobře si jí prohlédni. Cestu i partnerku :-) Projdi se, kochej se krajinou, nespěchej. Buď požitkářem. Pokud se Ti líbí orální sex, zůstaň u něj.

Je nutno mít na zřeteli, že je tu stále všudypřítomný tlak jakési normality. Normalita se dotýká různých oblastí, samozřejmě i sexu.

Např. jestli je normální být v tolika letech panicem, být single, dělat, či nedělat sex tím, či oním způsobem. Co je správné a normální? Sex ráno, anebo večer? :-) Anebo po celý den? :-) Na všechno se vymyslela nějaká diagnóza - je vždy nějaký důvod myslet si o sobě, že nejsem normální, nebo alespoň trochu zvláštní.

Samozřejmě jsou výjimky. Nymfomanie již není považována za patologický projev ženského chování. Skvělé :-) Ale satyromanie (satyriáza, satyriasa, satyriasis) stále ano :-) Tomu říkám diskriminace pohlaví :-)

Nasazení určitých „standardů“ do sexuálního života, dle mého odnímá radost a spontánnost v sexu. Prožívat sex s tím, že stále, nebo průběžně kontroluji, zdali „vše probíhá v pořádku“, není nic moc :-) Není dobré se také porovnávat z kýmkoliv. Sex je potěšení - ne výkon, ne standard. Pokud to alespoň trochu lze bez počítání doby, orgasmů, opakování, velikosti, tvrdosti, pohotovosti, výdržnosti, dodržení certifikovaných norem a megatantrických duchovních zážitků – více ke štěstí snad netřeba :-)

Pokud je něco, co Ti nevadí, třeba tak nevzrušuje, ale partnerce to přináší radost – proč bys to pro ní neudělal. I ona dělá x věcí proto, že se Ti to líbí. Stejně tak je hloupost dělat něco jen proto, že se to „obvykle dělá“, že to tak „má být“, apod. Knihy, nebo odborníci mohou být dobrou inspirací, ale to je tak všechno. S přístupem, že to má být tak a tak, mohou nadělat více škody než užitku.

Stejně tak se neřiď tím, co zde píšu, používej svou vlastní hlavu, naslouchej své partnerce, naslouchej svému tělu. Dělejte cokoliv, jakkoliv, kdykoliv a kdekoliv – jak to bude vyhovovat vám oběma.

Držím se jen jedné drobné zásady: Svou partnerku nikdy nenutím do toho, co neumí anebo nechce dělat. Od ní očekávám naprosto totéž.

Pokud si dokážete o svých potřebách vyprávět – je to super. Budou se totiž měnit. A pokud se oba udržíte navzájem dlouhodobě v kurzu.. To je výhra - považuji to za nejlepší variantu. Mít novou partnerku je sice velmi vzrušující (vše je nové, neokoukané), ale pokud je partnerka, která mne dlouhodobě zná, je to o něčem jiném..

Připomíná mi to dilema mého kamaráda, který se rozhodoval mezi manželkou a milenkou. Milenka byla krásná, náruživá. S manželkou byl přes 15 let. Jak to dopadlo? Rozhodl se zůstat s manželkou. Milence oznámil, že jí sice miluje, ale s manželkou je déle a proto zůstane právě s ní.

Když mi to sděloval, nemohl jsem tomu uvěřit. Až po nějaké době jsem pochopil.

Mám teď za sebou 2 roky tantrického kurzu, před tím jsem četl asi 6 let intenzivně tantrickou literaturu. Nakonec jsem zjistil, že ačkoliv jde o velké rozšíření obzoru do netušených oblastí a kvalit, jedno zásadní zůstává. Důvěra, intimní vztah, kamarádství, partnerství, společně prožité dobré i horší chvíle, komunikace, mentální a fyzická přitažlivost, shoda v zásadních věcech. Svoboda.

Chceš-li se zabývat duchovnější stránkou sexu, myslím, že čtení knih je inspirací, ale pokud jsi opravdu připraven na tento rozměr, stane se Ti příhoda, která Tě uvede ve zkušenost. Stane se to naprosto samo, spontánně, nebudeš to čekat, budeš zaskočen. Čili tady se spíš vyplatí strategie vyčkávajícího žáka na svého učitele.

Stalo se mi, že jsem měl partnerku, která byla takto založená. Při milování říkala, jak se jí otevřela první čakra, jak opouští své fyzické tělo, apod. Tehdy mi to přišlo, že to jsou bláboly – že se chce dělat zajímavou. A která ne? :-) Za dva měsíce, jsem měl při milování podobné zážitky. Řekl bych, že ještě lepší :-)

Přišlo to samo od sebe - byla to zkušenost, která se nedá přenést, nedá se to naučit. Prostě se to stalo. Velmi mne to překvapilo.

Chceš-li se zaměřit na ty nejdůležitější věci, nespěchej, ochutnávej sex jako víno. Všemu dej dostatečný čas. To co hledáš, se nachází přímo na cestě. Jsme v době syndromu „okamžitého uspokojování potřeb“. Kdybys „okamžitě posunul milováni na novou úroveň“, byla by to docela škoda.

Osho řekl: „Láska není instantní kafe“. A tak to je.


generalissimuss



Pokračovat můžeme v následující diskuzi.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Čím konkrétně začít? Empty Je to tak

Příspěvek pro Diva Thu Oct 02 2008, 22:35

Většinou máte pravdu,ale... Rolling Eyes

Diva
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čím konkrétně začít? Empty 2 Diva

Příspěvek pro endow Fri Oct 03 2008, 18:25

Chtělo by to upřesnit, jaké to "ale" je. Wink

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Čím konkrétně začít? Empty Re: Čím konkrétně začít?

Příspěvek pro generalissimuss Fri Nov 07 2008, 16:02

..a zavládlo ticho alien
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Čím konkrétně začít? Empty Re: Čím konkrétně začít?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru