zoufalec znovu zasahuje

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: zoufalec znovu zasahuje

Příspěvek pro SomeoneCZ za Tue Oct 07 2008, 12:04

Tak se z tohoto příspěvku zrodila Encyklopedie. Její organizace by měla vyřešit uvedené nedostatky. Ale její naplnění je na vás Wink

Co se týče dalších prohřešků a prorůstání off-topicem. To záleží na vás. Já nemůžu (nechci a ani nemám čas) krájet každý komentář a filtrovat ho na nové témata. Proto je v encyklopedii závazný jenom první post a ostatní jsou jenom diskuze k němu.
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Eivind za Thu Oct 09 2008, 10:32

Výborný nápad, chválím! Snad se tím zamezí prorůstání různým slovním balastem a odpovídání na něco jiného popř. odkazování kamsi... Když to bude v mých silách, rád se toho zúčastním.

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Registration date : 27. 03. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro hokejista666 za Sat Oct 11 2008, 13:17

Pro hokejistu - pokud si dobře vzpomínám, vůči nikomu z členů fóra jsem se neslušně nezachoval, takže nechápu relevantnost tvého

Zoufalec zašel příliš daleko a v tom případě se domnívám je třeba mu to
náležitě osvětlit, nastavit pravidla chování a až poté řešit meritum.
Nechci a nebudu členem fóra, kde se tolerují takové výlevy.

Eivind to pochopil naprosto správně.

Nejde o členy fóra, jde o to, že urážíš ženy obecně ... . Nakonec dle ohlasu v pm s tím co jsem napsal souhlasí několik dalších členů fóra, tudíž to neber jako izolovaný názor ... .

A pokud si tohle fórum přečteš, tak jediná diskuze, která se zvrhla v osobní útoky byla diskuze s Greenhornem, který udělal přesně to co Ty ... .
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

jak se daří zoufalci ?

Příspěvek pro Petra za Fri Aug 20 2010, 22:41

Tak jsem si právě pročetla tento thread (a ten druhý zoufalcův) a musím říct, že to je dost silné kafe. V některých chvílích jsem měla až pocit, že je to snad nějaký vtipálek a utahuje si.

Pokud je to myšleno vážně, pak bytost jako zoufalec to měla, má a asi nějakou dobu bude mít ve vztazích s druhým pohlavím hodně těžké, za takových okolností .. s těmito myšlenkami vztah asi navázat nepůjde. Ztracená víra.

Ten člověk snad nemá ani rád sám sebe, když si dokáže toto myslet. Rozhodně čeká ho hodně práce. Ví se jak to s ním teď dopadá ?

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro zoufalec za Mon Aug 23 2010, 10:49

Zoufalec (to jest já) se mám v tomto ohledu dobře, skoro 2 roky vcelku šťastně zadaný a to s ženou, která patří mezi to minimum, kterého se moje dřívější kritiky a úvahy netýkají. Moje příspěvky nejsou určeny těm, kteří chtějí věřit v růžový svět. Za tím, co jsem psal si stojím i nadále a jedině díky tomu jsem našel někoho, kdo za to stojí. Takže Petro, máš pravdu, je to dost silné kafe. A (jako většina normálních lidí) absolutně nemáš pravdu ve svých závěrech. Poučení pro ty co ho ode mě chtějí: Všechno je jinak a největší mentální průlom pro mě bylo uvědomit si, že většina žen je pro mě nepoužitelných a nedělat si z toho těžkou hlavu. A slečna správná je jedna z mnoha. A za to vděčím především Someonovi a jeho blogu/fóru.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Petra za Fri Sep 10 2010, 23:38

Skvěle. Tož to gratuluju ! Very Happy
Když jsem to tu četla (naštěstí už si to moc nepamatuju, a znova to číst nebudu), tak z toho na mě šla skoro až deprese ! Brrrr...

Že je většina lidí do partnerství pro člověka nepoužitelných je přeci samozřejmé, totéž se týká kamarádů.. nejde se kamarádit s každým (možná tak jen "naoko" ale těžko tak aby to k něčemu bylo), nic průlomového v tom nevidím. Ale to je asi tím, že já mám zase jiný problém (jsem dost nepřístupná - a vpodstatě jsem schopná od sebe odehnat i toho koho u sebe chci a pak sama nad sebou kroutím hlavou) a taky mě stálo dost úsilí než jsem na to vůbec přišla a přiznala si to. Jsem vždycky nějak automaticky předpokládala, že se seznamuji lehce a že nemám žádný problém navázat vztah. sunny

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: