SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problemy ve vztahu

2 posters

Goto down

Problemy ve vztahu Empty Problemy ve vztahu

Příspěvek pro Marek Sat Feb 16 2008, 04:25

Ahoj,uz delsi dobu navstevuji svadeni ale nikdy by me nenapadlo ze budu potrebovat poradit ja sam.Problem je takovy :

Uz 2 roky mam pritelkyni a abych pouzil znamou terminologii verim ze je to slecna ,,spravna".Bohuzel sem pred casem odjel na 4 mesice studovat do zahranici.Ona to chapala a vedela jak je to pro me dulezite.Ctyri mesice jsme spolu byli v kontaktu jen pres icq a vsechno vypadalo skvele.Kdyz jsem se vratil bylo to sice trosku divne,chvilemi sem si pripadal jako s cizim. clovek ale postupem casu se to vratilo zase zpatky.Rekl jsem si tedy ze s ni budu travit maximum casu a budu se snazit aby si cas straveny se mnou opravdu uzivala a postupem casu se to vratilo zase zpatky.

A ted k memu problemu.Posledni mesic co jsem byl pryc si nasla noveho kamarada.Bydli na stejne koleji.Kdyz jsme byli spolu a on napsal na icq tak vzdycky bezela mu hned odepsat.Nebral jsem to moc vazne,vzdyt je to kamarad.Jednou mi ale odrekla schuzku ze se stejne vidime kazdy den a ze se uvidime druhy den.Asi o 2 hodiny pozdeji mi zavolala jestli s ni nechci jit na hokej ze ma jeden listek navic.Byl sem rad ze s ni nekam muzu jit tak sem sel.Bohuzel sem se nakonec dozvedel ze se tomu kamaradovi udelalo spatne a ja sel nakonec jako nahrada Shocked .Nechal sem to plavat ale bohuzel za tyden se opakovala situace ze jsme byli domluveny na urcitou hodinu ale ja byl zrovna v tu dobu na pobliz a prisel za ni o 2 hodiny driv.Otevrela mi nalicena a pripravena ven a rekla :,,Co tady delas?vzdyt si mel prijit az v 7.Ja jdu zrovna pryc."Nakonec z ni vypadlo ze jde nekam ven s nim.To uz sem nevydrzel a vybouchl sem.Rekl sem ji narovinu ze ze sebe nenecham delat vola tak jestli se neco zmenilo tak je na case to ukoncit.Celou noc probrecela a ujistovala me ze me miluje a jenom mi to nerekla protoze nevedela jak na to zareaguju a nechtela me ztratit a ze se s nim klidne prestane vidat jestli chci.Myslel sem ze uz jsme to vyresili a odjel sem na posledni mesic zpatky na skolu

Problem je ze se porad nemuzu zbavit pocitu ze se mi ji snazi prebrat.Sama rekla ze je to jenom kamarad a ze se ji ani nelibi ale ja uz opravdu nevim co delat.Nedavno mi zase psala ze se jde koukat k nemu na film.Nevim jak to vyresit,dat ji ultimatum -ja nebo on ? Fyzicky ho napadnout ?( mam nad nim velkou fyzickou prevahu ale nemyslim ze by to bylo to spravne reseni a v jejich ocich bych klesnul jeste niz ),nebo se jenom smirit s faktem ze sem si vybral spatne a ukoncit to ?

Porad ji moc miluju a neumim to objektivne posoudit,Proto bych chtel poprosit o nejky nezavisly nazor.Diky moc za pomoc.

Marek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Problemy ve vztahu Empty Re: Problemy ve vztahu

Příspěvek pro SomeoneCZ Sat Feb 16 2008, 16:44

Ahoj!

Čtyři měsíce není zrovna málo. Měl jsi alespoň možnost se za ní přijet podívat? Když jsem si přečetl, jak jsi s ní chtěl trávit maximum času, už jsem si četl o klasické chybě - tlačil jsi na ni. U slečny Správné to nikdy nefunguje.

Je to "jen" kamarád, kterému hned běží odepsat, ačkoliv je zrovna se svým milým?!

Odřekne rande bez protinávrhu, aby Ti za dvě hodiny zavolala, jestli nechceš jít, že jí zbyl lístek navíc... Pro koho byl ten lístek původně? Tohle jsem věděl, ještě než jsem si přečetl další větu Wink Když neměla čas, měl jsi začít třeba uklízet pokoj, abys mohl říct, že už něco máš.

Když jsi přišel o dvě hodiny dříve, prakticky jsi ji chytil při činu. A co ona na to? "Tak moc Tě miluju, až jsem se nalíčila a jdu za jiným, abych se s ním mohla vidět alespoň jenom chvilku, než budu muset jít s Tebou". Na rovinu, jaká je pravděpodobnost, že by Ti za dvě hodina přišla smska, že to nestíhá? Nedivím se, že jsi vybouchnul. Ovšem, to už jsi mlátil dávno prázdnou slámu.

Muž si vybírá, žena si zvolí. Nedokázal jsi si udržet její kladný zájem a tak dala přednost jinému, o kterého se teď snaží. Pro Tebe už budou výmluvy, maximálně cena útěchy, že by s Tebou zabila volný čas, než by si našla ještě jiného, pokud by ji tenhle odmítnul. I slečna Správná má pro dlouhodobý vztah smysl jenom tehdy, má-li o Tebe kladný zájem.

Jsem rád, že jsi jí nedal ultimátum, ani že jsi ho fyzicky nenapadnul. Obě byly naprosto správná rozhodnutí.

Příště, až zase budeš mít přítelkyni a možnost vycestovat pryč, uvědom si, že ji riskuješ s téměř 100% jistotou ztráty. Viz článek na blogu - Vztah na dálku

Rozumné řešení je najít si jinou a jestli Ti tahle zavolá, řekni jí, že zrovna nemůžeš, protože už na Tebe čeká jiná. Jinak spadneš do spirály s ženou, která už o Tebe nemá zájem. Alespoň já bych to takhle udělal, protože

I was made for lovin' you baby
You were made for lovin' me
And I can't get enough of you baby
Can you get enough of me


Only God would know the reasons
But I bet he must have had a plan
Cause you were born to be my baby
And baby, I was made to be your man


platí jenom v písničkách. V reálném světě se tyhle rány časem samy zahojí Wink Zejména, když se angažuje dobrovolná léčitelka Cool
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Problemy ve vztahu Empty Re: Problemy ve vztahu

Příspěvek pro Marek Sat Feb 16 2008, 18:13

Diky moc za odpoved.Behem tech 4 mesicu jsem byl 4000 km daleko,takze sem nemel moznost prijet ani nachvili ale byli jsme spolu v kontaktu skoro kazdy den na icq.A s nim se seznamila az ten mesic co uz sem byl doma.Po tom poslednim ,,excesu" jsem ji rekl narovinu ze to tak nechci a ze bude nejlepsi kdyz se rozejdeme.Brecela potom celou noc a rikala ze me nechce ztratit.Kdyz prisla rec na nej,rekla ze je to proste jenom kamarad a ani se nelibi a to predtim mi nerekla jenom proto ze nevedela jak zareaguju a nechtela o me prijit ( na jednu stranu to chapu,protoze sem hodne impulzivni clovek).Nakonec sem asi po 4 hodinach presvedcovani povolil a rekl ze spolu zustaneme .

Ona je je ten typ hodne holky co nikdy nepodvedla sveho pritele.Moc kamaradu tady ve meste nema.Vetsinu casu travila se mnou.Behem tohohle posledniho mesice s nim koukala jenom jednou na film ( sama mi to rekla predem a zeptala se me jestli mi to nevadi ).Za tyden se vracim domu a porad mi pise jak se na me tesi a jak budeme porad spolu a taky ze uz nam koipila listky na ples.Ale ja se nemuzu zbavit strasaka v hlave a porad na to musim myslet.

Ted nevim.Treba je to opravdu jenom kamarad a ja vsechno ostatni je jenom v me hlave-nikdy totiz nemela jeste kamarada kluka.A porad opakuje ze chce byt se mnou a kdyz se jenom zminim o rozchodu breci pul dne Shocked .

Rozejit se sni kvuli necemu co treba neni pravda a pozdeji toho mozna litovat.Nebo respektovat ze to je jenom a kamarad a mozna litovat pozdeji Smile .

To ze zustanu sam me moc netrapi protoze sem nikdy nemel problem sbalit holku,ale boli to o to vic ze s touhle jsem uz chtel zustat.

Vim ze jsem komplikovanej pripad,ale proto sem se obratil na toho nejlepsiho Wink
Diky moc za tvoji ochotu pomahat lidem,moc si toho vazim

Marek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Problemy ve vztahu Empty Re: Problemy ve vztahu

Příspěvek pro generalissimuss Sat Feb 16 2008, 22:47

Inu, je to zkušenost. Ber v potaz také to, že ženy jsou lepšími herečkami, než jsme my. A tom to někdy je.

Zkus se rozhodnout, jestli budeš věřit jejím slovům, popř. citovým výlevům, nebo jejím činům. Je v tom zásadní rozdíl. Kdyby v tom lítal Tvůj kamarád, co bys mu poradil?

Předpokládám, že znáš správnou odpověď. Ale je těžké se podle ní zařídit. Snad Ti pomůže zpětný pohled na některou z bejvalek, kterou jsi taktéž velmi miloval a co k ní cítíš teď?

Držíme Ti všichni palce.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Problemy ve vztahu Empty Re: Problemy ve vztahu

Příspěvek pro Marek Sat Feb 16 2008, 23:55

Nechal jsem si to projit hlavou a vidim veci uz trosku jinak Cool.Boli to,ale neni to poprve ani naposled.Diky moc za pomoc


P.S.Rad vidim Generalissima se Someonem CZ na jednom foru Very Happy

Marek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Problemy ve vztahu Empty Re: Problemy ve vztahu

Příspěvek pro SomeoneCZ Sun Feb 17 2008, 21:27

My Tě tu taky rádi vidíme Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Problemy ve vztahu Empty Re: Problemy ve vztahu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru