SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je alfa vždy vítěz?

2 posters

Goto down

Je alfa vždy vítěz? Empty Je alfa vždy vítěz?

Příspěvek pro zoufalec Fri Jun 13 2008, 15:08

Já jsem typická beta. Snadno se zamiluju, toleruju když ženská se mnou zametá, snažím se to dát dohromady, miluju ač nemilován. Frustrace má zřejmý původ. Kámoš je typická alfa, podle mých pozorování odpovídá TZ. Nemá problém sbalit holku, když se s nějakou rozejde, za chvíli má jinou. Jenže ve finále je frustrován taky - je sice milován, ale NEMILUJE. Prostě babu sbalí a přestane ho bavit. Podle Hassmena je to klasický LOVEC, kterýho baví baby balit pro balení samotné, že nad ní vyhraje. Pak zjistí že je to pipina jako každá jiná a ztratí zájem. Takže já (podle Hausmena SEDLÁK) miluju i pipinu proto jaká je, čímž automaticky ona ztrácí zájem. U něj je to naopak, výsledek ale stejný. Nabízí se říct - najdi něco mezi - má někdo reálný příběh, ketrý dokazuje, že to vůbec jde?
A ještě něco - osobně mám potřebu souložit každý den, ideálně aspoň dvakrát. Tenhle samotnej fakt vede k tomu, že i když bude vše podle TZ jak má být, jednou se frekvence sexu s normální holkou sníží (průměr je fakt 2x týdně??) a tenhle rozpor mě automaticky katapultuje do extrémně frustrovaného loudila. Vyzkoušeno v praxi, měl jsem super vztah 5 let (super byl ale 1,5 roku, pak to šlo z kopce) - na začátku paráda, pak už jí to nebavilo tolik, tak jsem byl rád za 1x týdně no a každý asi ví jak to pokračuje...

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Je alfa vždy vítěz? Empty Re: Je alfa vždy vítěz?

Příspěvek pro hokejista666 Fri Jun 13 2008, 15:56

Spamuješ tohle fórum jak divej Laughing . Myslím si, že skoro nikdo není ani typický sedlák ani typický lovec, pamatuju si, jak jsem byl v LTR a občas jsem si pro radost z lovu zalovil, jen tak a ve chvíli, kdy se kořist chytla já mizel, jindy jsme byl jen typický sedlák, prostě podle momentální nálady Wink.

Podle mě je vítěz ten, kdo najde rovnováhu - miluje a je milován, a vůbec není důležitý jestli je alfa, beta nebo třeba delta.

Ad balení holek: Problém není sbalit holku, problém je sbalit holku, která tě kromě hezkýho zadku bude přitahovat taky tím jaká je, to je můj problém... . A to bude možná i problém Tvého kamaráda, sbalí tu která se mu líbí, ale zjistí, že to co se skrývá pod líbivým obalem mu nevyhovuje, proto se rozchází a hledá dál, nemá přece cenu být s někým jen kvůli tomu jak vypadá.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Je alfa vždy vítěz? Empty Re: Je alfa vždy vítěz?

Příspěvek pro Anonymní Fri Jun 13 2008, 19:09

Kámoš je typická alfa, podle mých pozorování odpovídá TZ. Nemá problém
sbalit holku, když se s nějakou rozejde, za chvíli má jinou. Jenže ve
finále je frustrován taky - je sice milován, ale NEMILUJE. Prostě babu
sbalí a přestane ho bavit. Podle Hassmena je to klasický LOVEC

Vidíš to moc černobíle.
To, jestli je někdo beta, alfa nebo snad gama, nemusí mít na balení holek žádný vliv.

Já se poslední rok o holky již aktivně nezajímám, beru je jako součást okolí a
rozhodně se do žádné nezamilovávám. A také se je nepokouším balit a ani
ony mne. Žiji si svůj vlastní život a bavím se, s kým chci.
Když náhodou potkám nějakou zajímavou a dáme se do řeči, dbám na dobrou
BL, oční kontakt, kino (letmé dotyky), vyměníme si čísla a zase se v
pohodě a s úsměvem rozejdeme. Do druhého dne holka zapomene a já taky.
Prostě běžný společenský kontakt.

Být alfa neznamená být automaticky obletován ženami, naopak beta muž
může mít někdy lepší "výsledky" (ovšem s o to horšími konci Very Happy).

Hlavně si nezatěžuj mysl podobnými úvahami a neseď kvůli tomu u kompu.
Je to naprosto zbytečné a od klávesnice stejně nic nevyřešíš (zvlášť když to na tobě do značné
míry nezáleží). Jdi do terénu a buď tě 500 holek vyfakuje a řekneš si oprávněně, že tudy cesta
nevede, nebo se ti podaří nějakou sbalit a posuneš se dál.

P.S. k názvu topicu:

Alfa je vítěz, ale především sám nad sebou. Vlastnost k nezaplacení, zejména
pokud disponuje kromě sebevědomí i přiměřenou úrovní moudrosti.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Je alfa vždy vítěz? Empty Re: Je alfa vždy vítěz?

Příspěvek pro zoufalec Fri Jun 13 2008, 20:38

Díky všem za všechny odpovědi!!! Zcela vážně je pro mě objev tohohle fóra + článků naprosto zásadní. Jako by mě konečně někdo odpojil od Matrixu. Dlouho mi téma vztahů přišlo plné lží a polopravd, viděl jsem velký rozpory mezi tím co se říká/píše a tím co sám vidím. Ale nebyl jsem schopnej se v tom vyznat. Bylo to jako rakovina, a teď jste mi nádor odoperovali, je mi sice blbě, ale přežil jsem a jsem v rekonvalescenci. Fakt upřímně (a jistě ne naposledy) dík!

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Je alfa vždy vítěz? Empty Re: Je alfa vždy vítěz?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru